Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Islam pozwala na pedofilie, homoseksualizm, zoofilie, kazirodztwo, nekrofilie…

Islam pozwala na pedofilie, homoseksualizm, zoofilie, kazirodztwo, nekrofilie…

Przeczytaj koniecznie: Zwiastowanie „anielskie”- Mahometanizm

Ann Bernhardt stała się sławna po licznych konferencjach ujawniających prawdę o Islamie. Mówi bardzo odważnie niesamowite rzeczy:

„Gdybyście przeczytali Koran, to zrozumielibyście cały dowcip. Nie ma tam głębszej ideologii… to są brednie szaleńca. On był szurnięty… W Islamie jest powierzchowność, głupota i absurd.”

Jak powstał Islam?

Islam to nie jest religia. To totalitarny, ekspansywny, militarystyczny, podżegający system polityczny. Powstał w latach 600 w Arabii Saudyjskiej. Jest zlepkiem chrześcijaństwa, judaizmu i pogańskiej teologi Beduinów. Allah to bożek księżyca pogańskich beduinów.

Mahomet poprzez Islam realizował trzy cele:

 • wzbogacić się,
 • zbudować armie,
 • uprawomocnić perwersje seksualne.

„Islam podżega przeciwko każdemu narodowi i rządowi na ziemi”.

„Islam wymaga, aby wszyscy muzułmanie współpracowali w celu obalenia wszystkich narodów świata, rządów i praw nie-szariackich”.

W Islamie kobiety są zwierzęciem

(kompletnie odwrotnie niż u chrześcijan. Jezus brał w obronę kobiety, ratując nawet cudzołożnicę przed ukamienowaniem: „kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień”. Okazał jej miłosierdzie, dając szansę by się nawrócić. Dla mordercy i pedofila Mahometa, który miał jedenaście żon, kobiety były tylko seksualnymi zabawkami. Jedna kobieta została zamordowana przez ukamienowanie bezpośrednio na rozkaz Mahometa/Red. W-P)

Zasada numer jeden w Islamie dotycząca kobiet brzmi: w Islamie kobiety są „podludzkimi” zwierzętami, mają deficyt inteligencji i są skazane na zagładę. Do takich wniosków zachęca ich Koran, który tak to interpretuje:

Koran 2:223 – „Kobiety są waszymi polami uprawnymi: idźcie więc na wasze pola według waszego upodobania.”

To jest powód poniżania kobiet, gwałtów, bicia i mordowania. Zachęca ich do tego Mahomet. Muzułmanie twierdzą, że Mahomet jest kolejnym prorokiem po Chrystusie. Natchnienie napisania Koranu dostał od Allaha, czyli od nieistniejącego bożka pogańskich beduinów.

Tylko bardzo niewolniczy i zaciemniały lud może utożsamiać nauki Chrystusa z naukami Mahometa. Typowi Muzułmanie nie znają Koranu, a co dopiero Biblie.

Muzułmanie to homoseksualiści?

Islamska nienawiść wobec kobiet doprowadziła do szerzenia się homoseksualizmu. Islam tak uczy przez fatwy: „grzeszy tylko uległy homoseksualista”. Dominujący homoseksualista jest już usprawiedliwiony przez Mahometa.

W Islamie nie ma jednego tonu nauczania. Są przedstawiciele Islamu – imam (papież). Mogą oni w każdej chwili wydać oświadczenie religijne (fatwe) zmieniające islamskie prawo. Jedno z nich brzmi:

„w czwartek wieczorem Allah jest bardzo zajęty i nie widzi co robicie. Dlatego możecie wtedy urządzać homoseksualne orgie…”

Jak można to komentować?

Tempactwo umysłowe, debilizm czy tylko głupota?

Idźmy dalej.

Szczyt doświadczenia seksualnego, to stosunek z młodym chłopcem. Tak uczą w Islamie. Dlatego świat dąży do prawnej akceptacji homoseksualizmu.

Kolejne kroki to zalegalizowanie:

 • homoseksualizmu – zalegalizowany,
 • pedofilii – w toku,
 • kazirodztwa – dalszy plan. W Islamie kuzynowie żenią się z kuzynami, wujkowie z bratanicami. Cała ta struktura powtarza się od 1400 lat. Dlatego ci ludzie są psychicznie upośledzeni. Zdolni do łatwego kierowania. Ich iloraz inteligencji jest na bardzo niskim poziomie. Możemy to zauważyć w zwierzęcych zachowaniach przybyszów islamskich w Europie.
 • zoofilii – dalszy plan. Przywódca szyitów ajatollah Chomeini w swoich książkach opisywał, jak należy uprawiać seks… ze zwierzętami.
 • nekrofilii – Abdelbari Zemzami imam z Maroka, ogłosił fatwę w 2011 roku, w której pozwala na seks ze zwłokami zmarłej żony.
Wybory miss kozy w Arabii Saudyjskiej
Wybory miss kozy w Arabii Saudyjskiej

Medresy to chłopięce szkoły islamskie. Chłopców (oprócz swoich sióstr) separuje się od dziewczynek. Uczęszczają tam młodzi chłopcy, którzy poddawani są przez całe młode życie gwałtom seksualnym.

Do takiej szkoły w Indonezji uczęszczał Obama, kiedy był dzieckiem. Prawdopodobnie poddawany był gwałtom. Indonezyjska niańka Obamy była transseksualistą. Prezydent USA Barack Obama to homoseksualista. Nie mówi tylko o tym Ann Bernhardt. Na internecie jest wiele filmików wskazujących na płeć Michelle Obamy. Z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić jej płeć męską.

Kolejną perwersją islamską jest Bacha Bazi. Ubierają chłopców w stroje damskie i sprzedają na targu, jak zwierzęta.

a

a

I teraz uwaga: Koran pochwala seks z dziećmi. Piszą tam o trzech pochwałach dla stosunku z chłopcami i o jednym z dziewczynkami. Z chłopcami znajduje się w rozdziałach: 52:24, 56:17, 76:19, z dziewczynkami w rozdziale 65:4.

Mahomet poślubił Aiszę, gdy miała… 6 lat.

Homoseksualizm w Islamie daje nam bardzo ważny dowód. Ta perwersja nie jest związana z genetycznymi uwarunkowaniami, tylko jest wymysłem kulturowym. Muzułmanie w 50% są homoseksualistami, wśród ludności żeńskiej ta perwersja równa jest zeru. To jest psychologicznie a nie genetycznie uwarunkowana orientacja.

Wiem, to wszystko jest wstrząsające, dlatego nie pozwól, aby Islam rozprzestrzeniał się na Polskę.

Nie pozwól nigdy, nikomu na wychwalanie Islamu.

Zapraszam do wykładu Ann Bernhardt. Opowiada w nim o seksualnych stronach Islamu. Temat krępujący, ale musimy to wiedzieć.

https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE

Źródło: https://zastopujczas.pl/satanizm/islam-pozwala-na-pedofilie-homoseksualizm-zoofilie-kazirodztwo-nekrofilie/

3 thoughts on “Islam pozwala na pedofilie, homoseksualizm, zoofilie, kazirodztwo, nekrofilie…

 1. gdyby te brednie były poparte chociaż jednym prawdziwym cytatem z koranu to może bym uwierzył wbrew faktom . Prorok Mohammad był biednym pasterzem i pozostał nim do końca. Uwolnił lud od wierzeń , że kobiety przynoszą wstyd klanowi, i zakazał ich zabijaniu – pogrzebaniu żywcem dziewczyn po urodzeniu – przy czy podniósł rangę kobiet w społeczeństwie niemal do Bóstwa.
  zezwolił na początku na ślub z małolatkami tylko po to aby uratować je od niechybnej śmierci starych wierzeń, że przynoszą hańbę swojemu rodowi i sam dał przykład żeniąc się z Aiszą, przy tym nie tknął jej puki nie osiągnęła pełnoletności. To także tłumaczy dlaczego zezwalał na wielożeństwo dając alternatywę wydania córki -jako kolejnej żony- za mąż zamiast jej pogrzebać żywcem, Ten proceder spotęgowało brak mężczyzn których większa liczba zginęła w wojnach.

  1. Dziekuje za slowa poparcia. MUsze jednak przedstawic moj glowny zarzut wobec mojej religii – jawna antyweganskosc. Koran wielokrotnie przedstawia mieso jako pokarm dla czlowieka – nawet w raju ten obrzydliwy proceder, jakim jest miesozerstwo, mialby byc kontynuowany. Religia ktora nie mowi ludziom, ze zabijanie zwierzat jest zle – a wrecz popiera je, chociazby w postaci rytualnego mordu na Eid al-Adha zdecydowanie nie przyczynia sie do poprawy moralnej kondycji czlowieka, a oslabia ja.
   Na pocieszenie moge tylko dodac, ze religia ktora stworzylem wielokrotnie daje podstawy do powaznego traktowania tych wiar/systemow filozoficznych ktore propaguja ahimse – „nie bylo takiego narodu do ktorego Bog by nie wyslal swoich prorokow”, cytuje z pamieci. Mialem na ten temat wizje w ktorej w kazdym z kierunkow swiata umieszczono cos jedynego w swoim rodzaju i cennego, gdyby polaczyc wszystkie religie w jedno to mielibysmy po kawalku najpiekniejszych, najlepszych i najmadrzejszych rzeczy – komu tylko to pogodzic? Jak wytlumaczyc 2-miliardowemu rozszalalemu tlumowi, ze ich Prorok rowniez podlega prawu reinkarnacji i w Ksiedze ktora sam napisal teraz dostrzega bledy? No coz, to moje zadanie, nie Wasze, moge tylko wyrazac wdziecznosc za wszelakie wyrazy obiektywizmu i zdrowego rozsadku w ocenie islamu.

  2. @Nabil Al Malazi ptasi muzulmaski mozdzku
   Mahometa pierwsza zona byla Chadidza corka Chuwaldida Asada, ktora pochodzila z bogatej i zamoznej rodziny zydowskiej. Gdy owdowiala majac 40-lat sama zaproponowala 25-letniemu Mahometowi,biednemu i choremu na padaczke malzenstwo, ktorego bardzo dobrze znala, poniewaz po smierci swojego ojca Mahomet wychowywal sie jej stryja Gabryjela w Mecce u ktorego mieszkal i pobieral nauki.To ona tez rozpowszechnila islam, pniewaz sam Mahomet poczatkowo uwazal ze jego wizje to dzielo szatana jak podaje nawet wikipedla.pl
   Dopiero po smierci Chadidzy (555/619) jego kolejna i jedna z wielu zon byla A’isza bint Abi Bakr, ktora miala 9 lat, ktora sposrod 17 jakie mial byla jedyna dziewica.Wszystkie wczesniej byly wdowami, slynny incydent klamstwa (hadis-al-ifk) 628r.
   PISZAC:,, ggdyby te brednie byly poparte chociaz jednym cytatem”
   odsylam @Nabila Al Malazi do samego zrodla Madrosci Islamu:
   https://youtu.be/tuzuqKGPlA4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.