Strona główna > Świat > ISIS przygotowuje Gojów do życia po III wojnie światowej

ISIS przygotowuje Gojów do życia po III wojnie światowej

Od red. (Sabba) – Nietzsche powiedział o wojnie francusko-pruskiej 1870: ‚żadna ofiara nie jest zbyt duża w wojnie o naszą kulturę’.

a

To co wydarzyło się ostatnio w Niniwie i Mosulu to prawie zbrodnia przeciwko ludzkości. Ale to nie jest przypadek, i powinno się to rozważać w połączeniu z inną wojną kulturową jaka toczy się w Europie w tej chwili.

Wszystko to pasuje do mesjańskiego żydowskiego planu dominacji świata. Rabin Elijah Benamozegh w książce Izrael a ludzkość [Israel and Humanity] bardzo dobrze tłumaczy jak do tego dojdzie. Jednym z kluczowych elementów ich strategii jest zniszczenie gojowskich narodów (WSZYSTKICH narodów, nie tylko ‚białej rasy’), dziedzictwa narodowego i dumy narodowej. Wszystkie narody na świecie muszą stać się jednym narodem globalnym i musi zostać zniszczona cała ich spisana historia.

A kiedy wybrańcy chcą by wszystkie narody świata żyły w permanentnym stanie amnezji i zapomną cała ich przeszłość i rodowód, oni będą jedynym narodem, który może prześledzić swoje pochodzenie do odległej przeszłości – dając im wyższy status nad resztą nas.

Jak żydzi bardzo dobrze wiedzą, Bliski Wschód jest pełen ruin starożytnych świątyń, pałaców, monet, przedmiotów itd. Szacuje się, że w Egipcie odkopano ich tylko 1 / 3, zaś Mezopotamia jest jeszcze większym skarbcem niż Egipt.

Państwo żydowskie również wielokrotnie próbowało wykorzystać archeologię by udowodnić i uzasadnić swoje roszczenia wobec Ziemi Świętej.

Ale historia i archeologia okazały się być dwu najbardziej zatwardziałymi anty-judejskimi dziedzinami badań.

Im więcej kopią, tym mniej znajdują. A raczej – im więcej kopią, tym więcej śladów WSZYSTKICH narodów które zamieszkiwały tę ziemię znajdują, ale nie swoich. Tam po prostu nie ma po nich żadnego śladu. Nawet ściana płaczu jest rzymska…

Szybka wizyta do każdego wiodącego muzeum jest także bardzo pouczająca. Pokazują one niektóre z najbardziej zdumiewających i chwalebnych potwierdzeń o Persach, Egipcjanach, Hetytach, Babilończykach, Asyryjczykach, Kreteńczykach, Grekach, Rzymianach itp. Dzieła sztuki które należą do najbardziej inspirujących rzeczy jakie można zobaczyć.

Jednej rzeczy której nigdy nie zobaczymy jest dział starożytności hebrajskiej / żydowskiej / izraelickiej. Nic o wybrańcach, nic, nada, niente. Jedyne muzea jakie mają oni to… muzea Lol-okaustu. Ale odchodzę od tematu…

I to dla narodu który uzasadnia istnienie państwa żydowskiego pismem w torze, i który nie może zdobyć żadnych dowodów archeologicznych by uzasadnić to roszczenie, bogactwo znalezisk archeologicznych potwierdzających historię Egipcjan, Asyryjczyków, Babilończyków itd. musi być postrzegane jak bomba.

W jaki sposób rozładują tę bombę? Chwalą się tym, że są niszczycielami cywilizacji, prawda?… Najnowsze ataki w Mezopotamii, takie jak zniszczenie syryjskich miejsc wykopalisk archeologicznych i starożytności palestyńskich, wszystkie mają na sobie żydowskie odciski palców – żydzi są jedynymi którzy na tym korzystają.

To wyrównuje ziemię, i Syryjczycy, Irakijczycy itd. wkrótce będą na tym samym poziomie jak żydzi. Kiedy żaden / żadni? z nich nie będą mieć archeologicznych śladów po swojej wspaniałej przeszłości, tylko wtedy niszczyciele cywilizacji zaczną czuć się bezpieczniej.

W tej chwili atakuje się europejską historię.

Istnieje nowy ruch, który powstał w Rosji, i który uważa, że średniowiecze nigdy nie miało miejsca. Ten ruch – zwany ‚niedawnizmem’ [ang. recentism] – uważa, że mamy 1.000 lat nadwyżki NIEUDOKUMENTOWANEJ historii!!! Co oczywiście jest kłamstwem (Jan 8:44).

Ten atak na europejskie średniowiecze nie jest nowy: po raz pierwszy zaatakowali nazywając go ‚mroczną erą’, by odciągnąć od niej ludzi, żeby zagwarantować by nikt się nią nie interesował, ani nie badał. I większość ludzi zwykle czuje doń odrazę. Oni widzą barbarzyńską erę, erę chorób, opresji, tyranii kościoła, zabobonów itd.

Średniowiecze było świetlaną erą historii świata ogólnie, a szczególnie Europy. Ale to jest także czas kiedy największa była świetność chrześcijaństwa…

Teraz prowadzą swój atak krok dalej, twierdząc, że jedyny czas w europejskiej historii kiedy było triumfujące chrześcijaństwo – ten czas nigdy nie istniał. Chlodwig, Karol Wielki, Filip II August z Francji, Ryszard Lwie Serce, Krucjaty, Fryderyk Hohenstaufen, Filip IV z Francji, Joanna d’Arc, Imperium Bizantyjskie, Imperium Muzułmańskie: wszystkie nie istniały.

Choć możemy się z tego śmiać w tej chwili, jest to absolutna katastrofa, która rozwija się powoli przed nami. Nowe pokolenia nie są już poprawnie nauczane historii, i wygląda na to, że historii będzie się uczyć coraz mniej w przyszłości, aż zostanie zapomniana, i tora pozostanie jedyna książką o historii świata.

Oni teraz wysiewają nasiona dla Gojów którzy przeżyją następną wojnę światową.

Niszczenie zapisów historycznych narodów to niszczenie ich pamięci, niszczenie ich tożsamości, niszczenie ich istnienia. Naród bez historii jest jak drzewo bez korzeni. Umiera.

Sabba 28.02.15, tłum. Ola Gordon.

Źródło: https://theuglytruth.wordpress.com/2015/02/28/i-s-i-s-preparing-the-goyim-for-life-in-a-post-wwiii-world/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *