Strona główna > Finanse i pieniądze > ISIL nie jest islamski? Obama gada od rzeczy

ISIL nie jest islamski? Obama gada od rzeczy

Podczas swej przemowy w TV w środę wieczorem (10.09.2014) Obama powiedział całemu narodowi, że „ISIL to nie jest organizacja islamska”.

a

Więc kim oni są? Ateistami? A o czym on nas chce przekonać w następnej kolejności? Że papież nie jest katolikiem? (Bo nie jest. Jest natomiast żydomasońskim klaunem stojącym na czele „judeochrześcijańskiej” sekty/a303) Z pośród wszystkich kłamstw Obamy (a jest ich dużo) to zasługuje na uznanie. Oczywiście, ISIL jest organizacją islamską. To dlatego nazywają siebie „Państwem islamskim”. Ustanowiony cel tych religijnych radykałów to założenie kalifatu, który będzie kierowany przez jednego wodza islamskiego, znanego jako Kalif. Tamtejsze prawo będzie prawem islamskiego szariatu, i każdy, kto nie będzie  chciał nawrócić się na tą formę islamu będzie zabity lub intensywnie prześladowany. Ale z powodu ekstremalnej politycznej poprawności, on po prostu nie mógł przyznać, że to państwo ma coś wspólnego z islamem. W rezultacie, kontynuuje politykę, która nic nie rozwiąże na Bliskim Wschodzie i w tej sprawie nasza polityka zagraniczna w tym regionie to żart.

Tutaj są słowa prezydenta USA:

„Wyjaśnijmy sobie dwie rzeczy: ISIL to nie jest organizacja islamska. ŻADNA religia nie akceptuje zabijania niewinnych (z wyjątkiem judejskiej?/a303), a zdecydowana większość ofiar ISIL to muzułmanie. I ISIL to na pewno nie jest państwo. To był niegdyś partner Al-Kaidy w Iraku, który wykorzystał sekciarskie walki i wojnę domową w Syrii by siać terror po obu stronach granicy iracko-syryjskiej. Nie jest uznawana ani przez rząd, ani przez ludzi, którzy ją ujarzmiają. ISIL jest organizacją terrorystyczną, po prostu. Oni nie mają przed sobą żadnej wizji, tylko chcą dokonać rzezi na tych, którzy stają im na drodze.”

Reszta świata się z nas naigrywa dzisiaj.

Kiedy Obama powiedział, że ISIL to „organizacja terrorystyczna” bez żadnego celu, a ich zadaniem jest „niszczenie każdego, kto staje im na drodze”, zabrzmiało to jakoby oni nie mieli żadnej ideologii, która by ich prowadziła.

ISIL oznajmił, że nowy kalifat został założony w celu „przekonania ludzi do robienia tego, co wymaga prawo szariatu”.

Czy to jest zbyt trudne dla Baracka Obamy, by to zrozumieć?

Abu Bakr al-Baghdadi, nowy lider państwa islamskiego nazywa siebie „Caliph Ibrahim”. Jego publiczne wystąpienia mówią, co ta grupa próbuje robić. Tutaj są trzy przykłady:

#1. „Allah chce, abyśmy zabili wrogów i zrobili dżihad”.
#2. „Założenie kalifatu to obowiązek. Jeśli religia nie ma swojego miejsca, prawo szariatu nie może być ustanowione.”
#3. „Bóg dał twoim braciom mudżahedinom zwycięstwo po długich latach dżihadu i cierpliwości, więc oni ustanowili kalifat i umieścili kalifa na stanowisku”.

Ale z powodu skrajnej politycznej poprawności w Waszyngtonie, większość naszych polityków nawet nie użyje terminu „państwo islamskie” nawet gdy to jest dokładnie to, czym ta grupa nazywa siebie.

Wg Washington Post, Demokraci mieli „długą debatę”, czy używać terminu „ISIS” czy „ISIL” w odniesieniu do tej organizacji. Po dyskusjach uznali, że „ISIL” to bardziej poprawna politycznie alternatywa…

Dlaczego zdecydowali się na „ISIL”?

Częściowo ponieważ ISIS to imię, które pierwsze należało do bogini, a potem wiele kobiet przyjęło to imię zanim ta grupa nazwała tak siebie. Isis Martinez, kobieta w Miami, zbierała podpisy pod petycją, która zwracał się do mediów, by używali akronimu „ISIL”.

Cóż, to pokazuje, jak polityczna poprawność „wstąpiła” w USA…

Źródło: http://endoftheamericandream.com/archives/isil-is-not-islamic-is-obama-completely-insane

Opracował: Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *