Strona główna > NWO > Reżim mułłów NWO w Iranie

Reżim mułłów NWO w Iranie

krypto-żydzi

fbe97-obama-iranDlaczego mułłowie pomagają wrogowi w obliczu wojny gospodarczej?

Reżim mułłów w Iranie udziela pomocy dla wroga i to nie jest żadna teoria spiskowa. W otoczeniu zachodnich sankcji, jakie sam Zachód nazywa wojną gospodarczą, Iran powinien podnieść wysokość subsydiów dla własnej gospodarki i obniżać ceny. Polityka gospodarcza Iranu powinna wzmacniać Irańczyków, a osłabiać wroga. Ale mułłowie robią coś dokładnie przeciwnego. Oni wspomagają wroga w czasie tzw. wojny gospodarczej.

Mułłowie wdrażają drugą fazę planów MFW, gdy na Iran spadają kolejne sankcje USA i UE. W tym roku pisaliśmy już o „spisku z 2013 r.” oraz o tym, „jak mułłowie pomagają Zachodowi i polityce sankcji”, a teraz wiele osób już mówi, że Ahmadineżad i mułłowie po prostu pomagają Zachodowi w realizacji spisków wroga.

Jak mówią mądrzy Irańczycy: „W Iranie, wszyscy ludzie i wszystkie narodowości są przyjaciółmi i tylko zły dzikus może stać się wrogiem. W Iranie, wrogiem, od Saddama poczynając, poprzez europejskich barbarzyńców, aż po dzikich Arabów – zawsze był dziki zły człowiek”.

A teraz mądrzy Irańczycy mówią: „okres po 2009 r. pokazuje, że wróg istnieje i jest nim orwellowsko-barbarzyński Zachód, a szczególnie barbarzyńcy brytyjscy, amerykańscy i dzikusy żydowskie”.

Ci, którzy pomagają wrogowi są zdrajcami, a jak pokazuje historia Iranu, Irańczycy od zawsze nienawidzą zdrajców. W długiej historii Iranu i cywilizacji irańskiej, dwa czynniki miały kluczową rolę w zadawaniu ciosów Iranowi: (1) Baradar Koshi (Zabicie brata, kiedy brat zabija brata) (2) Zdrada. Czynniki te szkodziły Iranowi, szczególnie w okresie sprzed barbarzyńskiego najazdu Aleksandra, inwazji arabskiej, czy też inwazji rosyjsko-brytyjskiej.

Nie wiem, dlaczego oni tak wyraźnie demaskują sami siebie, swój żydowski nazizm i amerykański faszyzm. Nie wiem, dlaczego starają się udowodnić, że Zachód jest wrogiem, czyli wrogiem prawdy, dobra, ludzkości, logiki i Irańczyków. Ale dzisiejsi Irańczycy wiedzą, jak powinni radzić sobie z wrogiem. Dzisiejsi Irańczycy wiedzą, jak powinni ujawniać prawdę i rzeczywistość brytyjskiego barbarzyństwa, barbarzyństwa żydowskiego i amerykańskiego. Powinni przebijać się z tą prawdą przez propagandową zasłonę medialną toczenia rzekomej wojny o irański program nuklearny.

Gdy mułłowie wdrażają plany MFW wśród sankcji USA-UE, Irańczycy mogą na razie tylko mówić/pisać o tych, którzy pomagają wrogom i którzy pracują dla wroga. Realizacja planów MFW w obliczu amerykańsko-unijnych sankcji jest historyczną zdradą. Irańczycy są już naprawdę wściekli na mułłów i na ich pracodawców zachodnich. Widać publicznie, że szykuje się Big Bang. Spójrzmy zatem na niektóre wiadomości/fakty, które mówią wiele o orwellowskim Zachodzie i jego marionetkach. Fakty te mogą także pomóc w znalezieniu odpowiedzi na takie pytania, jak: Dlaczego mułłowie pomagają dla wroga? Dlaczego CIA i MI6 kochają mułłów i pomagają islamistom? Czym był tajny zamach w 2009 r? Dlaczego Irańczycy nienawidzą mułłów? Dlaczego lewicowcy i Big Brother kochają i bronią mułłów? itd.

Rząd zmniejsza wartość riala względem dolara! To część planów MFW” (TV mułłów, kwiecień 2013 r.)

Dlaczego rząd stara się podnieść ceny podstawowych artykułów żywnościowych o 100%? Dlaczego rząd stara się wdrożyć drugą fazę planów MFW, gdy mamy tyle sankcji? Dlaczego ten rząd stara się, aby doprowadzić nasz naród do wściekłości? Dlaczego ten rząd po prostu stara się pomóc zachodnim sankcjom, zamiast rozwiązać problemy i obniżyć ceny? „(Media mułłów, kwiecień 2013 r.)

Ceny irańskiego mięsa i ropy naftowej wzrosły po tym, gdy rząd wstrzymał wymianę handlową w walutach obcych wg oficjalnego kursu wymiany dla importerów podstawowych artykułów. Ceny innych podstawowych towarów również mają wzrosnąć, a inflacja przyspieszy. Rząd Ahmadineżada zakazał wymiany dolarów po oficjalnym kursie [12.000 riali] dla importerów podstawowych towarów, w tym mięsa, drobiu, oleju, cukru i ryżu. Importerzy muszą teraz zapłacić 25.000. rialów za dolara. To część planów MFW” (Bloomberg, 24 kwietnia 2013 r.)

Mięso jest produktem krajowym. Produkujemy milion ton czerwonego mięsa, czyli 90% naszych potrzeb. Ryż jest produktem krajowym. Produkujemy 2,5 mln ton ryżu, tj. ponad 80% naszych potrzeb. Pistacje to produkt krajowy, produkujemy 100% naszych potrzeb … Ceny pistacji, ryżu, mięsa, etc. są niezależne od sankcji i wartość dolara. Zatem dlaczego rząd podnosi ceny produktów krajowych od 100% do 300%?” (Media mułłów, kwiecień 2013 r.)

Sankcje wobec Iranu okazały się skuteczne [!] Reżim mułłów jest wyrachowanym i racjonalnym systemem [!] Jeśli sankcje nadal będą mocno uderzać w Iran, to jest bardzo mało prawdopodobne, że Chamenei dalej będzie stosować swoją retorykę nie ulegania presji Zachodu [!] dla ratowania reżimu [!]” (The Guardian, 22 kwietnia 2013 r.).

Rząd przestał dotować import podstawowych towarów. Irański rial stracił ponad 100% swej wartości wobec dolara w stosunku do kursu wymiany z 2010 r. w wyniku planów gospodarczych związanych z realizacją wytycznych MFW. Teraz nawet posłowie mułłów i Parlament okupowany przez mułłów mówi, że polityka gospodarcza Ahmadineżada tylko pogorszyły sytuację i działanie sankcji”. (media narodowe, kwiecień 2013 r.)

Iran popełnia samobójstwo [!] Reżim Iranu narzuca dyktowane przez MFW oszczędności na naród irański. Co najmniej 80% problemów gospodarczych Iranu to skutek korupcji rządu i jego nieudolności. MFW jest w 100% kontrolowany przez elitę Zachodu, a reżim Iranu udaje, że się przeciwstawia Zachodowi, lecz de facto podąża wg neoliberalnego dyktatu Zachodu! Reżim Mułłów dobrowolnie zdecyduje się narzucić Irańczykom plany MFW. Zachodnia blokada nie ma z tym nic wspólnego„. (Wake Up From Your Slumber, październik 2012)

Dlaczego Chamenei popiera plany prezydenta Iranu, jakie są zgodne z planami MFW? Szajka u władzy w Iranie legitymizuje chciwość i korupcję mułłów, kompleksu wojskowo-przemysłowego, które wysysają bogactwo państwa, powodując dalsze osłabienie Iranu … Dlatego USA nie wsparło „zielonej rewolucji”. Reżim doskonale niszczy ten kraj. MFW pomaga zniszczyć Iran, wspierając kłamstwa Ahmadineżada” (Wake Up From Your Slumber, październik 2012)

Szpieg żydowski (Ahmadineżad), który pochodzi z rodziny żydowskiej, wciąż stara się wypełnić swoją żydowsko-zachodnią misję. W ostatnich miesiącach, ten żydowski szpieg realizuje plany MFW, gdy na nasz kraj spadają sankcje USA i UE! Tylko szpiedzy i marionetkowy reżim może pozwolić, aby żydowski szpieg wdrażał plany wroga i pomagał wrogowi prowadzić przeciw nam tzw. wojnę gospodarczą”. (media narodowe, 2013)

Irańska krew jest eksportowana! Organizacje mułłów gromadzą i eksportują oddaną dobrowolnie przez naród krew! Nawet krew, jaką podarowali ludzie po trzęsieniu ziemi w mieście Ardebil wywieziono! Sprzedają nawet krew ludzką, bez wiedzy dawców!„(media narodowe, kwiecień 2013 r.)

Lewacy i tzw. amerykańscy intelektualiści mówią, że MFW i Bank Światowy to samo zło. Kiedy reżim lub polityk realizuje plany MFW i BŚ, mówią, że to reżim i polityk-marionetka amerykańskiego imperializmu! Ale gdy mułłowie wdrażają plany MFW i BŚ, to lewicowcy i pierdoleni „intelektualiści” trzymają swoje brudne gęby na kłódkę, a nawet udają, że mułłowie to antyimperialiści! Niech żyje Big Brother i żyd Noam Chomsky„. (wypowiedzi zwykłych Irańczyków, 2013)

Minister finansów reżimu mułłów, teraz obecny w Nowym Jorku, mówi:”[!] [!] Stopa inflacji w Iranie jest teraz ponad 30%, w porównaniu do oficjalnych danych sprzed roku – 21% „. Ale niektórzy obserwatorzy twierdzą, że irański rial stracił do 100% swej wartości w ciągu ostatnich dwóch lat [po realizacji planów MFW względem Iranu]. Ceny wołowiny podwoiły się, ale minister finansów, mułła, mówi: „Nie wiem, o jakim sklepie z mięsem w Iranie jest mowa”. (AFP, 24 kwietnia 2013 r.)

W ostatnich miesiącach, inflacja wynosi ponad 200%! A stopa inflacji w czasach Ahmadineżada (od 2005 do 2012) łącznie wynosi ponad 1300%! Średnie ceny podstawowych artykułów wzrosły o 700%! On zniszczył gospodarkę Iranu i służy interesom Zachodu. Ale głupi agenci CIA, od Leveretta do Chomsky’ego, mówią: „Irańczycy kochają mułłów, ponieważ kochają hiperinflację i tyranię!” Niech żyje Goebbels, CIA, MIT i Chomsky (media narodowe, kwiecień 2013 r.)

Tabela porównawcza cen kilku artykułów w Iranie

Year/ Price            Gold Coin                 Grilled Chicken                  Pistachio (1 kg)

1979                        45,00R                        100R                                    50R

1985                       500,00R                    1500R                                   800R

1990                     125,000R                    4000R                                3000R

1997                     450,000R                  15,000R                              13,000R

2000                   600,000R                  25,000R                              30,000R

2005                 1,000,000R                40,000R                               50,000R

2010                 4,500,000R                 85,000R                             200,000R

2012                14,500,000R               180,000R                            700,000R

W czasach Ahmadineżada, siła nabywcza pieniądza znacznie się zmniejszyła. Teraz nawet media mułłów donoszą: „W roku 2005 płaca miesięczna zwykłego robotnika wystarczała do zakupu około 500 jaj. Teraz, w roku 2013, taka płaca pozwala kupić 150 jaj! W rzeczywistości, biedni stają się biedniejsi, a islamscy oszuści i złodzieje stają się coraz bogatsi! Raport AP o „buntujących się Irańczykach w związku z ceną pistacji” jest tak głupi, jak raport orwellowski. Mówią ciągle o swoich głupich sankcjach, ale jednocześnie piszą, że dokładna przyczyna szybkiego wzrostu cen pozostaje niejasna. (media narodowe, kwiecień 2013 r.)

Skala wzrostu cen, 2005 r. – przed rządami Ahmadineżada, 2012 r. ostatni rok rządów

Item                                       Price in 2005                                   Price in 2012

Stek z polędwicy (1kg)              70,000R                                         370,000R

Wołowina mielona (1kg)          30,000R                                         180,000R

Drób (1kg)                                   15,000R                                           70,000R

Mały samochód (Pride)             60 mln R                                        200 mln R

Fasola (1kg)                                 6,000R                                              70,000R

Chleb (1 placek)                           500R                                                  7000R

Herbata (1kg)                           35,000R                                              170,000R

Benzyna (1litr)                              800R                                                  7000R

Jajko                                               500R                                                  3000R

Agenci CIA i media CIA mówią, że Irańczycy i klasy robotnicza kochają Ahmadineżada, hiperinflację, tyranię, korupcję i finansową katastrofę gospodarczą! Mówią, że Irańczycy uwielbiają być zabijani i torturowani, ponieważ Irańczycy pochodzą z Marsa! Ale dlaczego, naprawdę dlaczego, poziom IQ agentów CIA jest mniejszy niż zero!” (komentarze czytelników, 2013)

z sankcji korzystają bandyci Basiji! Irański biznesmen mówi: twardej waluty wystarczy, żeby importować ananasy i Porsche przez tych bandytów, ale nie starczy, żeby importować pszenicę i podstawowe artykuły pierwszej potrzeby przez nas! Ich system walutowy jest wykorzystywany przez tych, którzy mają dostęp do elity politycznej”. (Financial Times, marzec 2013 r.)

Mułłowie są Arabami, nie Irańczykami. Ten żydowski motherfucker (Ahmadineżad) i reżim mułłów zabija i torturuje Irańczyków i sprzedaje żyzną ziemię Iranu dla zjadaczy szarańczy z Kataru i Emiratów, którzy są wrogami Iranu … Ten żydowski motherfucker (Ahmadineżad) jest wrogiem Iranu i Irańczyków i służy wyłącznie zachodniej mafii żydowskiej„. (komentarze przeciętnych Irańczyków, 2013)

Chatamiści/islamiści służą interesom Zachodu. Chatami jest głupim zdrajcą, gorszym niż Shah Sultan Husssein. W erze Chatamiego, zdrajców są bardzo aktywni. Na przykład, minister Chatamiego ds. ropy naftowej powiedział: „Iran nie potrzebuje rafinerii naftowych ani przemysłu petrochemicznego. Iran nie powinien produkować paliw. Iran, który ma około 10% światowych zasobów ropy naftowej!, może importować ropę i produkty petrochemiczne! Wielka Brytania i Zachód kochają Chatamistów/islamistów, ponieważ próbują utrzymać Iran jako kraj słaby, zależny i zniewolony. Odgrywają rolę hamulca. W roku 2009, Chatamiści wyraźnie powiedzieli: „Irańczycy powinni wrócić do swoich domów, dosyć protestów ulicznych, Zielony Ruch potrzebuje hamulca” (media narodowe, 2013)

Ahmadineżad wzywa do cięć dotacji w obliczu sankcji. Ahmadineżad pojawił się w parlamencie i wezwał prawodawców, aby dali rządowi możliwość obcięcia [!] Parlament zawiesił drugi etap planu MFW w 2012 roku, mówiąc, że zmniejszenie dotacji, jakie rozpoczęło się w 2010 r, przyczyniło się do wzrostu inflacji. Dalsze cięcia zaszkodziłoby gospodarce już i tak mocno poobijanej przez zachodnie sankcje. Ale Ahmadineżad broni planów MFW„. (Reuters, styczeń 2013 r.)

ahmadinejad-jewish-fullBrytyjscy mułłowie mówią prawdę o żydowskim szpiegu (Ahmadineżadzie) i jego związkach z syjonistami/Amerykanami. A Ahmadineżad mówi prawdę o brytyjskich mułłach i ich związkach z syjonistami brytyjskimi! Niech Bóg błogosławi wszystkich szpiegów i zdrajców!” (media narodowe, 2013)

USA i Zachód pomagają mułłom w blokować i filtrować internet, wyciszać i dusić głosy sprzeciwu Irańczyków. Zachód sprzedaje systemy filtrowania i cenzury dla mułłów, bo cenzura i tłumienie są zachodnimi wartościami i zachodnimi usługami humanitarnymi” (dowcipy Irańczyków, 2013)

Iran ma 78 mln ludzi, a średnia wieku to zaledwie 27 lat. Iran ma bardzo wykształcone, społeczeństwo i starą kulturę. Kraj ma błogosławieństwo największych na świecie rezerw gazu i ropy„. (CNN, marzec 2013 r.)

Kto pomaga wrogowi i zdradza Irańczyków? Świnie jak Masoud Behnouda, jego przyjaciele i ich media, jak RoozOnline, Balatarin, GreenVoice, Manoto TV, itp., które są częścią anty-irańskiej maszyny propagandy Zachodu. To, co Behnoud i jego przyjaciele mówią w swoich mediach jest jeszcze gorsze niż to, co mówią żydowsko-arabskie media”. (media narodowe, 2013)

źródło: http://iransnews.wordpress.com/category/mullah-mafia/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.