Strona główna > NWO > Inwazja obcych – ostateczna „fałszywa flaga”

Inwazja obcych – ostateczna „fałszywa flaga”

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point i byłym oficerem amerykańskiej armii. Po służbie wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra w dziedzinie psychologii klinicznej i pracował jako terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego przez ponad ćwierć wieku. W ostatnich latach skupił się na twórczości jako niezależny dziennikarz. Hagopian uważa, że światowa elita, która trzyma władzę, aktualnie przygotowuje się do kolejnej „fałszywej flagi” – czyli najazdu kosmitów. Celem przewodnim jest nic innego jak utworzenie jednego rządu światowego, który będzie nam ukazywany podczas rzekomej inwazji jako jedyny gwarant bezpieczeństwa w tak kryzysowej sytuacji.

a

„Tajemnica ufo związana jest z bazami wojskowymi na Antarktydzie oraz wyprawą admirała Byrda, gdzie rzekomo napotkano kosmitów. Ostrzegam w tej sprawie, przyszła perspektywa inwazji ufo to jedne wielkie oszustwo.”

Weźmy migawkę z ostatnich 100 lat, aby konkretnie zilustrować sposób w jaki dotarliśmy do przepaści w tej chwili. Globalny spisek światowej elity zyskał absolutną władzę, kontrolę nad ludzkością używając jej jako niewolnika centralnego systemu bankowości. Grabili narody, poprzez swoje diaboliczne projektowanie rzeczywistości wzniecili dwie wojny światowe. Manipulowali każdą depresją gospodarczą, recesją. Coraz częściej nadużywa, a nawet narusza nadzór elektroniczny, tak aby wprowadzić jeden światowy rząd tyranii i kontroli.

Technologia darmowej energii Tesli jest wykorzystywana przez wojsko w celach destrukcyjnych, a przecież ona mogłaby wyzwolić ludzkość, lecz to dla elity rządzącej nie jest celem, oni pragną zysków, scentralizowanej władzy.

Zamiast zwalczać choroby elita angażuje się w tłumienie wszystkiego co na przykład naprawdę leczy rak. Big Pharma sterowana przez Rockefellera, ma tzw. zdrowotny monopol, zatruwając nas za pośrednictwem obowiązkowych szczepień, fluoru w naszej wodzie, aerozoli metali ciężkich w naszym powietrzu, glebie, wodzie, płucach i mózgach. Utrzymują cały czas politykę wojny, wyłącznie do korzystania z wojskowego więzienia bezpieczeństwa przemysłowego złożonego ze spekulantów, którzy brzydzą się nami i chcą Nas martwych. Cały czas wdraża się maszynę propagandową 24/7 – kontrolę umysłu, karmiąc nienasyconą chciwość, która gwarantuje maksymalną absolutną władze na globalnymi masami. Międzynarodowe zasady przestępcze są prowadzone na każdym prawie rządzie za pomocą ultra-efektywnej metody „dziel i rządź”. Nieograniczona wojna z rzekomym terroryzmem siejąca wśród społeczeństw strach i śmierć, prowadzona dla kontroli populacji, zysków finansowych i kontroli władzy na świecie. Globalne elity stoją za wszystkim co jest źródłem zła i demoralizacji, to oni mają w swoim władaniu międzynarodowy handel narkotykami, to oni niszczą Nas w białych rękawiczkach. To jest bardzo smutne i wręcz żałosne w jakich czasach przyszło nam żyć, orwellowski koszmar całkowitego oszustwa w imię globalnego ludobójstwa.

Jednak rok 2016 nie poszedł zgodnie z planem globalistów. Po klęsce związanej z Brexitem i stratą wyborczą w USA ze względu na rosnące na całym świecie populistyczne ruchy, które oddalają globalizm, ich „fałszywe wiadomości” stają się coraz bardziej natarczywe i coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać ich szwindle. Elita mimo wszystko przechodzi powoli do następnego etapu, do kolejnej inscenizacji wydarzeń, czyli częściowe ujawnienie rzekomej prawdy o UFO. Będą próbowali sprzedać nam tę historyjkę aby wprowadzić dla ochrony społeczeństw przed nowym zagrożeniem z kosmosu – jednego globalnego rządu, który jako jedyny będzie według nich potrafił zapewnić harmonie, w wizji nadchodzącego chaosu. Oni będą nas ostrzegać w udawanej trosce, o zbliżającej się inwazji złych gadów nastawionych na podbój i kolonizacje Nas ziemian. Należy jednak pamiętać, że to wszystko to po prostu inna odmiana podstępu dla zniewolenia świata.

Nie dajmy się nabrać przez globalistów z papieżem Franciszkiem na czele, który już nieraz w swych wypowiedziach nawiązuje do „dobrego kosmity”, on idzie w tym nawet dalej, rzekł, że jest gotów takie stwory ochrzcić, próbuje przeformułować wiarę chrześcijańską, tak aby stworzyć jedną globalną religie. Dopóki globalistom udaje się dzielić i rządzić nami przez przeciwstawności: człowiek kontra zły facet, Bóg kontra Szatan, dobry kosmita kontra zły kosmita, dobra religia kontra zła religia itd. Dopóki narody, ludzie, będą podzieleni, a oni zawsze będą nami rządzić, zawsze będą zaślepiać fałszywymi wiadomościami. Jesteśmy jak niedouczeni głupcy, którzy nie wyciągają żadnej lekcji z historii, skazani jesteśmy na powtarzanie nos stop tego samego błędu, bezmyślnie poddajemy się ich grze, która od lat się nie zmienia.

Widzimy teraz ostatni rozpaczliwą, podstępną sztuczkę elity, która gorączkowo próbuje zachować swój diabelski plan, moc i kontrolę poprzez bardziej plugawe oszustwo. Lecz tym razem nie możemy znów dać im zwieść ludzi swymi kłamstwami.

a

Head of Disclosure Project Dr Steven Greer, który prze ponad dwie dekady zebrał ogromną ilość materiałów dowodowych na temat ufo i kosmitów, również uważa, że obecny rząd planuje 3 wojnę z tak zwanymi kosmitami kontra ziemianie. Greer uważa, że tzw gady i szaraki są tzw kreacją black-ops, uzasadnia to prostą logiką, że gdyby byli tak zaawansowani technologicznie i złowrogo nastawieni do ludzkości, już dawno zniszczyliby ziemie.

Zamiast tego dr Greer przewiduje, że szybko zbliża się dzień, w którym operacja fałszywa flaga związana z najazdem ufo będzie w trakcie realizacji wśród społeczeństw na skale masową i jawną. Wykorzystają podczas niej zaawansowaną technologię, a aktorzy grający w tym przedstawieniu odegrają przypisaną im rolę, a wśród nich znajdziemy wiele osobistości czy agentów wywiadu wojskowego. Przypomina wypowiedź ppłk Billie Faye Woodard, który mówił o porywaniu dzieci, programowaniu ich do tejże roli.

Steven Greer twierdzi, że odkąd w latach 1953-56 przestępstwo to zostało zaplanowane, kabalistyczny Waszyngton przygotowywał się do ostatecznej fałszywej flagi czyli międzyplanetarnej wojny ze złymi ufoludkami. Słowa z roku 1955, które padły na przemówieniu z ust generała Douglasa MacArthura, który był 33 stopnia masonem, a całe swoje życie spędził w wojsku: „Kolejna wojna będzie międzyplanetarna, wojna Narodów ziemi , którzy stworzą wspólny front przeciwko złym ludziom z innych planet.”

Przez ponad sześć dekad ta nadchodząca wojna, była skrupulatnie przygotowywana, w połowie roku 1987 Reagan nawet do niego nawiązał w swojej jednej wypowiedzi: „od czasu do czasu mam taką myśl, że  istniejące różnice na świecie znikłyby gdyby ludzkość stanęła w obliczu zagrożenia spoza tego świata.” Elity zawsze liczą na wykorzystanie walki przeciwko wspólnemu wrogowi, aby zjednoczyć narody świata w jednym rządzie światowym. Wielka międzygwiezdna wojna zawsze była ich asem w rękawie, a teraz wydaje się jakby masa krytyczna została osiągnięta, fałszywe wiadomości coraz mniej są skuteczne i prawda wypływa, ich prace nad inwazją obcych przybierają na tempie. Większość na tych najwyższych szczeblach władzy na świecie jest obłąkanych i powiązanych z satanistycznymi pedofilami.

Rok 2017 będzie zapewne owocował w kosmiczne wrażenia.

Źródło: https://www.henrymakow.com/2017/01/alien-invasion.html

Tłumaczenie Sobrius

Źródło polskie: https://www.nwo.report/nwo/inwazja-obcych-ostateczna-falszywa-flaga.html

One thought on “Inwazja obcych – ostateczna „fałszywa flaga”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.