Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Inwazja koczowników w styczniu

Inwazja koczowników w styczniu

W styczniu zjedzie do Polski połowa koczowników z Knesetu (60 osób, Kneset liczy 120 osób) aby rozmawiać o gwałtownym wzroście antysemityzmu w Polsce i Europie. Wycieczka ma zwiedzić Auschwitz-Birkenau oraz spotkać się z władzami kraju nad Wisłą, aby omówić ten palący problem. Ponoć natężenie antysemityzmu w Europie jest największe od 70 lat. W wycieczce mają wziąć udział także rabini oraz studenci żydowscy. Głównym tematem rozmów będzie zagadnienie – jak wyeliminować antysemicki element w Europie oraz jak pozbyć się z Europy partii politycznych które głoszą antysemickie hasła. Strona nie podaje na czyj koszt ma odbywać się całą impreza (nie trudno się domyślić/a303).

Przypomnijmy, że izrahell jest jedynym państwem na naszej planecie, którego politycy oficjalnie opowiadają się za czystkami etnicznymi na rdzennych mieszkańcach okupowanej przez siebie ziemi, na Palestyńczykach – Semitach. Ci sami politycy będą uczyć nas, Polaków, „tolerancji”.

Dziękujemy za podrzucenie informacji Markowi.

Inauguration Of The Knesset Following Election
Gołąbki pokoju w Knesecie

Na podstawie:

http://blogs.timesofisrael.com/knesset-to-hold-historic-gathering-at-auschwitz-birkenau-on-combating-anti-semitism/

http://www.israelnationalnews.com/News/Flash.aspx/277094#.UkW3H4bIY68

P.S. Poniżej kilka pokojowych dokonań izrahellskich orędowników „tolerancji” z 2009 r., z ludobójczej operacji pod kryptonimem „Płynny Ołów”:

a
Pozdrowienia od dzieci „starszych braci w wierze” dla dzieci palestyńskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.