Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Inwazja Ameryki uchodźcami na Europę? Demaskator: USA i CIA płacą przemytnikom w Europie by wywoływali kryzys uchodźców

Inwazja Ameryki uchodźcami na Europę? Demaskator: USA i CIA płacą przemytnikom w Europie by wywoływali kryzys uchodźców

Z witryny austriackiego czasopisma Info-Direkt dostaliśmy zdumiewający raport. Anonimowe źródło z austriackiego wywiadu twierdzi, że Ameryka finansuje hordy Afrykańczyków, Cyganów i innych do Europy. To oznacza miliardy dolarów przelewane do wojny demograficznej, rocznie sprowadzając milion lub więcej obcych najeźdźców na kontynent na zachód od Rosji.

a

Tylko w tym roku oczekuje się ich aż 800.000 w Niemczech. Z ostentacyjnymi „azylantami” przychodzi pełna przemocy przestępczość, chaos, przeciążenie systemu socjalnego, i powstania przeciwko narodom-gospodarzom. Nawołuje się do wojny rasowej, a europejscy biali są celem zamierzonego ludobójstwa.

Zdanuem demaskatora, którego Info-Direkt opisuje jako pracownika kontrwywiadu (Abwehramt) ze służby wywiadowczej austriackiej armii federalnej, śledztwo wykazuje, że grupy w Ameryce płacą przemytnikom za transport „uchodźców”.

„Przemytnicy żądają ogromnych sum [pieniędzy], żeby sprowadzać uchodźców do Europy. Warunki [Bedingungen] często są bardzo złe. Niemniej jednak,transport obecnie kosztuje między 7.000 i 14.000 euro, zależnie od regionu i organizacji przemytników” – mówi informator.

a

„Demokracja” to:

supremacja poprzez hodowlę

‚Najpierw myślałem że to lemingi. Okazało się że to idioci”

PO TO są granice!

Bezpieczne granice = demokracja

W czasopiśmie czytamy, że kręgi policyjne codziennie mające do czynienia z azylantami dobrze znają koszty i warunki.

I dalej: „Nieliczni eksperci chcą by wydostała się solidna informacja, nikt nie chce upublicznić jego pełnego nazwiska”.

Ale często wyraża się podejrzenia, że obca inwazja jest częścią strategii USA.

Źródło wywiadu mówi: „Mamy dowody na to, że amerykańskie organizacje stworzyły model współfinansujący i ponoszą główną część kosztów przemytu. Nie każdy uchodźca z Afryki północnej ma 11.000 euro gotówki. Czy ktoś pyta skąd pochodzą te pieniądze?”

Ale o całej sytuacji istnieje blokada. Nawet Austriackie Biuro Wywiadu Wojskowego (Heeres-Nachrichtenamt), siostrzana agencja Kontrwywiadu, „nie otrzymała informacji, ani nie wolno jej się nią dzielić” – mówi demaskator.

Faktycznie, w wypowiedzi z 18 sierpnia gen. Martin E Dempsey, szef amerykańskich Szefów Sztabu dla Irlandzkich Sił Obrony, wydawał się popierać opinie o rzekomym zaangażowaniu USA w tworzeniu ogromnych zawirowań wśród Europejczyków. Choć ubolewał nad kryzysem humanitarnym wywołanym przez, jak mówi, 60 milionów uchodźców na świecie – 42.500 rodzin przesiedlanych dziennie – tworzących „nie tylko obecny problem, ale… problem pokoleniowy”, to Dempsey demonizował nacjonalistów w dziesiątkach krajów, którzy sprzeciwiają się tej sztucznie wszczynanej migracji ludzi.

Fałszywie oskarżając nacjonalistów o angażowanie się w „pełen przemocy ekstremizm”, ważny amerykański generał potępił rzekome skrajne grupy starające się zachować swoje kraje i granice, które szybko zyskują reprezentację w parlamentach w całej Europie.

Sytuację Dempsey nazwał 20-letnim problemem: „To może wpływać na stabilność i pokój na kontynencie”.

Dlatego za cel, między innymi, wybrał sobie niszczenie nacjonalizmu i jego zwolenników, w niekończącej się „wojnie z terrorem”, nazywając ich „zagrożeniem”.

A zatem amerykańscy wojskowi mają strategię wyeliminowania patriotów na świecie, bo ci tzw. „ekstremiści” i „skrajne grupy” przedstawiają niebezpieczeństwo dla międzynarodowego NWO.

a

Ostateczna klęska „demokracji”

czerwiec 2015 – marksiści i syjoniści (komuniści) ogłaszają zwycięstwo…

… kilku pożytecznych idiotów fantazjowało, że oni mieli z tym coś wspólnego…

Ale Dempsey pominął milczeniem to, że USA i Izrael stworzyły niemal cały globalny problem uchodźców stałymi wojnami agresji i obalaniem rządów w krajach na 3 kontynentach, jako część długoterminowej strategii ustanowienia nie tylko „Wielkiego Izraela”, ale „Wielkiej Chazarii”, od Afryki północnej, poprzez Bliski Wschód, do Europy wschodniej i środkowej.

a

Powszechne są przerażające raporty o zamieszkach wywoływanych przez setki tysięcy cudzoziemców, od from Calais, France, do południowych Włoch i Grecji. Choć tylko miękkogłowi i złośliwi beczą mgliste uogólnienia o przyjmowaniu nieograniczonej liczby cudzoziemców, bez względu na konsekwencje, prawda jest znacznie bardziej przykra.

Uchodźcy w obozach albo na luzie na kontynencie przytłaczają zasoby lokalne i krajowe, na szkodę mieszkańców. Czarni i cygańscy najeźdźcy odpowiadają za astronomiczny wzrost kradzieży, mordów i gwałtów, konsumpcję żywności swoich gospodarzy i opieki medycznej, a czasem nawet otrzymywanie stypendium rządowego. Wysiłki zmierzające do ucieczki z obozów są codziennie, przedstawiając zagrożenia dla bezpieczeństwa i zdrowia.

Najbardziej wymowne jest to, że są częste, dobrze zorganizowane demonstracje publiczne – często z przemocą – hord najeźdźców, nawet z wydrukowanymi znakami i sztandarami, żądającymi „praw” dla uchodźców. To ma każdy znak wspieranych przez CIA działań rewolucyjnych mających na celu obalanie rządów.

Dobrze poinformowane źródło w Info-Direkt jest wyjątkowo dosadne: „Tu działają ci sami niszczyciele [Brandstifter], którzy rok temu wepchnęli Ukrainę w chaos”.

To odniesienie jest jasne. CIA i jej grupy-słupy, razem z izraelskim Mosadem, zainscenizowali krwawe obalenie ukraińskiego rządu, i odpowiadają za panujący tam terror.

Tu chodzi o przetrwanie rasy kaukaskiej. Ale niszczyciele kultury chcą by Biali zareagowali siłą, żeby mogli narzucić stan wojenny. Nacjonaliści muszą odzyskać kontrolę nad swoimi rządami i zatrzymać ludobójstwo Białych.

Ronald L Ray – niezależny autor i asystent red. naczelnego THE BARNES REVIEW.

a

„Witamy uchodźców” oznacza: nasz kraj zniszczył lub zbombardował wasz kraj i dom, więc możecie przyjść mieszkać w naszym by pomóc nam czuć się jeszcze lepszymi…”Sojusznicy” niszczyli i atakowali kraje od wieków, więc są teraz raczej dobrzy w ukrywaniu tego.

„Sojusznicy” byli częścią planu socjalistów-marksistów w dominacji świata (żadnych granic, żadnych krajów), od wieków, co niestety zaczyna się realizować.

Obecne pokolenie czy jego liderzy NIE MAJĄ własnego kraju i NIE MAJĄ ŻADNEGO PRAWA do prania mózgów obywateli by go oddali! Ustanowili go przodkowie dla potomków.

Don Deon

USA Invades Europe With Refugees? Whistleblower claims USA & CIA is Paying Human Traffickers in Europe to Create Refugee Crisis

Źródło: http://news-headlines.co.za/usa-attacks-europe-whistleblower-claims-usa-cia-is-paying-human-traffickers-in-europe-to-create-refugee-crisis/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *