Intensywna skłonność Bergoglio do młodzieńców

Intensywna skłonność Bergoglio do młodzieńców.

aba

Po pokazanej skłonności „papieża” Bergoglio do chłopców, podczas innych sytuacji (http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A516-PedoPope.htm,  http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A536-Pedo.htm), teraz fotografie pokazane na tej stronie dowodzą całkiem jasno jego intensywnego pociągu do męskich nastolatków.

Poniżej na fotografii widzimy Jorge Bergoglio, jeszcze jako neo-„kardynała”, neo-„arcybiskupa” Buenos Aires, skłaniającego i opierającego głowę na ramieniu szesnastolatka, który pociesza go czułymi słowami szeptanymi do ucha.

a14

Jeszcze poniżej Bergoglio składa swój gorący pocałunek na szyi młodego mężczyzny podczas obrzędu neo-„bierzmowania”. Jego lewa ręka mocno przytrzymuje ramię młodzieńca jak gdyby pragnął on wyrazić tkliwą zaborczość.

Trzeci rząd fotografii, od góry, pokazuje Bergoglio radośnie dotykającego czołem czoła innego, niezidentyfikowanego, młodego człowieka.

Gdyby takie fotografie, jak te pokazane, dotyczące jakiegokolwiek „prałata” neo-kościoła zostały odkryte to wskazywałyby one, co najmniej, na silną skłonność do efebofilii czyli skłonności homoseksualnej do nastolatków.

Dlaczego te właśnie fotografie nie dowodzą tego samego w stosunku do Bergoglio?

a15

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A545-Tender.htm

Data publikacji: 27.10.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *