Strona główna > Polska > Integracja patriotów – część II

Integracja patriotów – część II


Powrót do tematu sprzed niemal roku.

a

Witam wszystkich blogerów i gości portalu NEon24.pl

Około 11 miesięcy temu, umieściłem notkę pod tytułem: „Integracja patriotów”:

http://sukarno.neon24.pl/post/124029,integracja-patriotow

W tej notce poruszałem zagadnienia organizowania się polskich patriotów do skutecznej obrony przed antypolskimi działaniami i walki o swoje interesy.

Jak wiemy, przyczyną wielu naszych nieszczęść jest nie tylko to, że rządzą nami źli ludzie i że mamy wielu wrogów, ale także to, że nie potrafimy im się skutecznie przeciwstawić.

Bo jak powiedział kiedyś Edmund Burke: „aby zło zwyciężyło, wystarczy bierność ludzi dobrych”.

Nie zakładam oczywiście, że wszyscy polscy patrioci są bierni, wielu z nich z chęcią wspierałoby poszczególne demonstracje, problemem jednak jest odległość, jaką trzeba pokonać.

Nie każdego jest stać na to, aby jechać do Warszawy i tam koczować.

Osoby mieszkające na zachodzie Polski nie będą mogły skutecznie bronić się przed poczynaniami szowinistycznych Ukraińców – banderowców, na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia.

Z kolei osoby mieszkające na wschodzie Polski, nie będą mogły skutecznie walczyć o wyprzedawanie ziemi na Pomorzu Zachodnim w ręce zachodniego kapitału (najczęściej niemieckiego).

Dlatego uznałem, że konieczne będzie utworzenie forum, na którym polscy patrioci mogliby się lokalnie organizować, a także nawiązywać znajomości i dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Dlatego chciałbym z radością ogłosić, że takie forum wreszcie powstało. Jest to forum strony wolna-polska.pl, znanej w sieci witryny, poruszającej zagadnienia Nowego Porządku Świata, a także kwestii żydowskiej, GMO, chemtrails i wiele innych.

Forum to zostało zorganizowane, tak jak to wcześniej zakładałem, wzorując się na forum białych nacjonalistów Stormfront.org.

http://forum.wolna-polska.pl/

Żeby nie było – nie nawołuję do bojkotu portalu NEon24.pl. Ale uważam, że do organizacji jest potrzebna strona o zupełnie innej konstrukcji.

Dlatego serdecznie i gorąco zapraszam Was, blogerzy, komentatorzy i goście NEonu, wszystkich tych, którzy mają dosyć obecnego marazmu, hańby i degrengolady, którzy nie chcą dłużej być przegrańcami, którzy chcieliby, aby kolejne pokolenia nie wstydziły się tego, że są Polakami, do rejestracji na forum Wolnej – Polski.

Innej drogi nie ma. Nie ma co liczyć na to, że kolejne demonokratyczne rządy zapewnią nam szczęście, dobrobyt, glorię, splendor i dumę. To możemy zrobić tylko sami.

Oczywiście nie obiecuję cudów. Sam jestem świadom, że nie wszystko może się udać tak, jak zakładałem. Ale wiem, że takie forum jest pierwszym krokiem, aby coś wreszcie uczynić dobrego dla Polski. Uczymy sie przecież przez całe życie na swoich, a także i cudzych błędach.

Forum będzie najprawdopodobniej wymagało kilku kosmetycznych poprawek, ale można już z niego korzystać

Oto podstawowy regulamin pisania postów na forum Wolnej Polski:

1. Jeżeli rzeczywiście czujesz się patriotą i chcesz służyć narodowi, to unikaj samobiczowania się i swojego narodu, używania słów typu po***two. Nigdzie indziej się tak ludzie samobiczują jak w Polsce, nie tylko lewacy, ale co najgorsze osoby uważające się za patriotów i narodowców. Jeżeli nie umiesz się pohamować, to lepiej nie korzystaj z tego forum. Takie zachowanie jest jedną z przyczyn, dlaczego nasz naród jest łatwą ofiarą ataków z zewnątrz. Kto nas będzie szanował jeżeli sami nie umiemy się wzajemnie szanować?

Konsekwencje złamania tego punktu regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie i pouczenie

Za drugim razem punkty karne

Za trzecim razem ban

2. Katolicyzm uznajemy za jeden z nieodłącznych filarów polskości. Nie zamierzam nikomu na siłę narzucać wiary katolickiej, ale trzeba docenić te elementy kultury Polski, związane z katolicyzmem. To samo tyczy się elementów słowiańskich, nordyckich i orientalnych. Kłótnie na tle religijnym także nie służą budowaniu jedności narodowej.

Konsekwencje złamania regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie, później punkty karne, w niektórych przypadkach będzie stosowany ban.

Dysputy na tematy religijne proszę prowadzić w dziale „Religia i Duchowość”

3. Kategoryczny zakaz promocji judeofilstwa. Żydzi są najgroźniejszym przeciwnikiem, z którym my jako naród mamy do czynienia. Mniej obeznani patrioci mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak wielkie jest zagrożenie żydowskie, więc bardziej doświadczeni patrioci powinni im służyć radą i wiedzą. Ale jeżeli się upierasz przy pro-żydowskim stanowisku, to proszę pisać w „Dziale krytyki”
Konsekwencje złamania regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie, później punkty karne.

4. Germanofobia, rusofobia oraz nienawiść do innych narodów (zwłaszcza białych) (z pewnym wyjątkiem) są zakazane. Wrogowi zależy na tym, żeby skłócać ze sobą narody, gdyż gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. W obecnej chwili wszyscy ludzie na Ziemi, nie zależnie od koloru skóry, narodowości czy światopoglądu religijnego (oprócz judaizmu, satanizmu i tym podobnych) muszą się zjednoczyć w walce przeciwko tyranii Nowego Porządku Świata i żydowskiej supremacji.
Konsekwencje złamania tego punktu regulaminu: patrz punkt 1.

Przy rejestracji proszę, aby podać swoją lokalizację – miejscowość i ewentualnie nazwa województwa, co powinno ułatwić samoorganizację.

Pierwsze kilka postów jest moderowanych, a później można pisać bez ograniczeń.

Zatem, odwiedź Forum Wolnej Polski już dziś i zaproś swych znajomych!

a

Źródło: http://sukarno.neon24.pl/post/132051,integracja-patriotow-czesc-ii


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *