Strona główna > NWO > Insajder insajderów mówi co nas czeka

Insajder insajderów mówi co nas czeka

a
Brzezinski: „Łatwiej zabić milion…”

Zbigniew Brzezinski jest insajderem insajderów. On i David Rockefeller założyli Komisję Trójstronną. Był doradcą Jimmy Cartera ds. bezpieczeństwa. Równie dobrze można by go nazwać p. prezydentem w latach Cartera, bo on zniszczył amerykańską gospodarkę podkopując wtedy suwerenność Ameryki. Wielu podejrzewa, że on kontroluje również Obamę. W końcu był profesorem Obamy Studiów nad Rosją w Columbii w latach 1980. Wiemy że to on wybrał Jimmy Cartera na prezydenta, i wielu podejrzewa iż miał duży udział w przygotowaniu Obamy na to samo stanowisko. Bliskie powiązania z Rockefellerem czynią go ciekawą osobą kiedy chodzi o ujarzmienie, nie tylko tego kraju, ale całej planety. Oczywiście Brzezinski jest lokalnym człowiekiem globalistów i spełnia rolę kukiełkarza.

W przemówieniu wygłoszonym podczas obrad Rady Stosunków Zagranicznych [CFR] w 2010 roku w Montrealu Brzeziński powiedział nawet więcej o poczuciu strachu i paniki globalistów. Stwierdził:

„Główne mocarstwa światowe, nowe i stare, także stoją w obliczu nowego realizmu: choć śmiertelność ich potęgi militarnej jest wyższa niż kiedykolwiek, ich zdolność narzucenia kontroli na obudzone politycznie masy świata jest najniższa w historii. Mówiąc otwarcie: wcześniej łatwiej było kontrolować milion ludzi niż zabić ich fizycznie, a teraz na pewno łatwiej jest zabić milion ludzi niż milion kontrolować”.

Nie ma żadnej innej rozsądnej interpretacji, że to jest bezpośrednia groźba wobec wszystkich którzy sprzeciwią się zniewoleniu, i w końcu eksterminacji.

Źródło: http://thecommonsenseshow.com/2014/03/13/slave-labor-camps-are-next/

Dave Hodges – 13.03.2014

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

(http://chomikuj.pl/OlaGordon)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.