Strona główna > Bez kategorii > Inkwizycja dewiantów z Polski rusza do Mali

Inkwizycja dewiantów z Polski rusza do Mali

Źródło: http://poloniae.nowyekran.pl/post/88296,inkwizycja-dewiantow-z-polski-rusza-do-mali

Data publikacji: 20.02.2013

mal1

15 Marca z Polski za pieniądze Polaków dewianci cywilizacyjni będą nawracać bronią i nauczać Tuaregów. Kolejna wojna religijna za pieniądze Polaków.

Zamachowcy wszystkich krajów łączcie się ! Niestety łączą się w cywilizację dewiantów. Co gorsza nawracają bronią opornych jak np. Tuaregów w Mali. Inkwizycja sodomitów rozprzestrzenia się lotem samolotu w świecie.

Już te dzikusy nie będą szwendały się jako ludzie wolni po pustyni tylko dostaną wikt z darów i edukację w szkole dewiantów gdzie będą ich uczyć jak współżyć przed ślubem oraz że sodomia lub transwestytyzm to społeczna norma.

Gdy tatuś przyjedzie do Polski z takiej wojny religijnej z dumą będzie opowiadał jak to nawracał nie tylko Talibów ale również samych Tuaregów najwspanialszą kulturę ludzi wolnych na kulturę tolerancji seksualnej czyli każdy dyma każdego jak popadnie i pod każdym względem nawet finansowym.

Dlatego funkcjonariusze w Polsce dymają Polaków i przyznają sobie wielomilionowe premie np.: w Warszawie gronkowiec dała swoim ludziom przeszło 50 mln. złotych z pieniędzy Warszawiaków, a Polacy gdy nie potrafią lub nie chcą dymać innych a jedynie żyć uczciwie zostają wyrzuceni na bruk społeczeństwa pracując do śmierci !

Gdyby podliczyć te wszystkie premie urzędników co gwałcą Polaków to kilka stoczni mogłoby powstać każdego roku, a autostrady byłyby bezpłatne. Najwięcej dostał Tomasz Siemoniak 6,6 mln zł, oraz Jacek Cichocki 6,4 mln zł. Siemoniak za wojny religijne oraz Cichocki za strzelanie do Polaków w dniu ich Święta Narodowego.

sumie 600 milionów złotych nagród w ciągu roku otrzymali urzędnicy Służby Cywilnej. Najwięcej poszło na nagrody w skarbówce – około 176,8 miliona oraz w ministerstwach – 105,6 miliona złotych. Na trzecim miejscu znalazły się wszelkiego rodzaju urzędy centralne, gdzie na nagrody wydano 70 milionów złotych.

Źródło: http://www.fakt.pl/600-mln-zl-premii-dla-urzednikow-,artykuly,140277,1.html

Powracając jednak do nawracania innowierców bronią, a tak o tym piszą media reżimowe: „Od 15 marca dwudziestu Polaków będzie uczestniczyło w misji szkoleniowej w tym afrykańskim kraju. To dobra decyzja – mówi minister obrony Tomasz Siemoniak o wysłaniu żołnierzy do Mali.

Siemoniak przekonywał w radiowej Jedynce, że wysłanie żołnierzy zacieśni współpracę Polski z innymi państwami UE. Zdaniem ministra, polska obecność w Mali to konsekwencja polityki Polski polegającej na zaangażowaniu w sprawy światowe.”

Super sama prawda czyli stolcem mości dewianci, stolcem.

Oczywiście muszą być nauczania jak na inkwizycje dewiantów przystało czyli szkolenia w szkołach na pustyni i nauczanie dewiactwa, a po cichu kradniemy surowce.

Zupełnie jak w Polsce wszyscy podniecają się matką Madzi lub Grodzko, a po cichu premie i wyjazdy służbowe do kurortów aby zbliżyć się z sodomii do pedofilstwa lub zoofolii.

ps: INKWIZYCJA w mowie potocznej termin ten bywa używany jako synonim kontroli sumień i poglądów przez władzę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.