Strona główna > Bez kategorii > Inicjatywa warta uwagi

Inicjatywa warta uwagi

Projekt przysłany na pocztę ogólną przez czytelnika. Prosimy o zapoznanie się z treścią, wnoszenie uwag, zadawanie pytań, komentowanie. Jednocześnie apelujemy o powstrzymanie się od uwag osobistych, epitetów itp. oraz argumentów nie mających nic do rzeczy w sprawie prezentowanego materiału.

Autor projektu jest on-line i w miarę możliwości gotów jest odpowiedzieć na rzeczowe pytania i zarzuty.

Zapraszamy do dyskusji.

Witam,

nazywam się Gabriel****** jestem studentem 5-go roku SGH. Większość z Was, osób przebudzonych, zdaje sobie sprawę w jakich czasach żyjemy, co jest szykowane przez siły zła skupione wokół Novus Ordo Seclorum oraz co może się wydarzyć jeżeli wypełnią się proroctwa i przepowiednie dotyczące 21 grudnia 2012. Musimy się zjednoczyć, a co najważniejsze policzyć. Pomimo różnic światopoglądowych, politycznych i religijnych jest jedna wspólna rzecz, która nas jednoczy. Jest nią stałe poszukiwanie PRAWDY, która jest jedna, ale prowadzi do niej wiele dróg, czasami krętych i wyboistych. Naszym celem jest przebudzenie jak największej liczby osób, bo żniwa są wielkie, ale robotników mało! Musimy wyjść z inicjatywą i połączyć, różne środowiska, które mają wspólny cel: dążenie do prawdy i zmianę obecnego chorego systemu społeczno-ekonomiczno-politycznego na lepszy, zgodny z prawami natury i Boską wolą. Możemy zjednoczyć potężne siły od obrońców Krzyża (którzy za wszelką cenę chcą wyjaśnić kulisy katastrofy smoleńskiej) poprzez kibiców piłkarskich (którzy chcą żyć w suwerennym kraju wolnym od wpływów agentur obcych państw i tajnych stowarzyszeń) na palaczach marihuany (która jest skutecznym lekiem na raka!) oraz alter i antyglobalistach (którzy jako pierwsi zauważyli mechanizmy rządzące globalizacją, kierowaną przez Zakon Illuminatów, Klub Bilderberg oraz Bohemian Grove) kończąc .

Jedyną opcją na dotarcie do jak największego grona jest zaistnienie w mediach mainstreamowych. A najlepszym, najszybszym i najtańszym sposobem na zaistnienie w mediach jest założenie nowej partii politycznej! Wzywam Was bracia i siostry o powołanie Ruchu Wyzwolenia Polski!

Cele Ruchu Wyzwolenia Polski:

Stworzenie nowego ustroju społeczno-ekonomiczno-politycznego, który sprawi, iż Polska stanie się potężnym, silnym i dominującym państwem na arenie międzynarodowej. 

Szukanie i rozpowszechnianie prawdy, niezależnie od tego, czy prawda jest zgodna z obecnie obowiązującym systemem społeczno-ekonomiczno-politycznym.

Przeciwstawienie się Nowemu Porządkowi Świata oraz ujawnienie organizacji i osób, które za nim stoją.

Wyzwolenie Polski od wpływu wszelkich agentur jawnych i tajnych organizacji.

Wyjaśnienie kulis wszelkich katastrof oraz zamachów politycznych od roku 1918.

Rewizja historii XX wieku w oparciu o list Alberta Pike’a z 1871 roku oraz Protokoły Mędrców Syjonu.

Ochrona zdrowia ludności i środowiska naturalnego. Wyzwolenie Polski od smug chemicznych, przymusowych szczepień oraz GMO.

Przekazywanie wiedzy o ukrywanej „zielonej” technologii oraz prototypach najnowszej broni.

Usunięcie z polskich szkół fałszywych pseudonaukowych teorii, takich jak teoria ewolucji Darwina oraz teoria wielkiego wybuchu.

Przywrócenia godła Polski wg wzoru z 1919 roku.

Głoszenie dobrej nowiny o pokoju.

Niech kamieniem węgielnym pod fundamenty Ruchu Wyzwolenia Polski będą słowa Jezusa Chrystusa skierowane w 1937 roku do św. Faustyny Kowalskiej:

„Polskę szczególnie umiłowałem, a jeśli posłuszna będzie woli Mojej wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostatnie przyjście Moje”.

Gabriel Augustyn

Koncepcja NWO opiera się na liście Alberta Pike’a z 1871 roku, w którym były zaplanowane III wojny światowe. III wojna wg Pike’a ma się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Czy nie chodzi tutaj o bliski konflikt Izraela i USA z Iranem?

Ostatnio zajmuję się badaniem kontroli umysłu prowadzonej przez NWO. Odkryłem, iż większość nazistowskich naukowców zajmujących się kontrolą umysłu po wojnie pracowała dla rządu USA, zostali przejęci w wyniku Operacji PaperClip. Wirus grypy A/H1N1 był stworzony w amerykańskich laboratoriach, a w szczepionkach na A/H1N1 znaleziono mikrochipy, których celem jest kontrola umysłu. Mikrochipy mogą być sterowane z satelity i mogą wywoływać wewnętrzne głosy i dźwięki w ludzkim mózgu. Jest to ściśle związane z Projektem HAARP oraz Blue Beam. Polecam zapoznanie się z tym filmem, gdzie dokładnie wyjaśniony jest problem kontroli umysłu: http://www.youtube.com/watch?v=FBR1QfcKI-g

Problem przymusowych szczepień był niedawno badany przez sejmową komisję zdrowia. Jednak z niewiedzy, nie były poruszone kwestie możliwości wszczepiania mikrochipów. Należy jak najszybciej zająć się tą sprawą, gdyż w ten sposób możemy zainteresować naszą pracą mainstreamowe media, a przez nie dotrzeć do jak największej liczby osób. Musimy nawiązać współprace z politykami oraz dziennikarzami ze wszystkich stron politycznej debaty.

Naszym celem jest walka z masońsko-syjonistycznym spiskiem, czyli Novus Ordo Seclorum. Należy przekonać jak najwięcej ludzi, że walczymy ze wspólnym wrogiem!

Prawicy mówmy, że walczymy z masonami i syjonistami, twórcami i propagatorami Protokołów Mędrców Syjonu. Lewicy, że walczymy z faszystami, z ludźmi którzy stali za III Rzeszą Niemiecką i finansowali Hitlera (Rothschild, Rockefeler, Prescott Bush). Antyglobalistom, że chcemy obalić faszystowski globalistyczny system. Pacyfistom, że naszym celem jest głoszenie dobrej nowiny o pokoju i wycofanie Polski ze wszystkich imperalistycznych wojen USA i UE (masonów i syjonistów). Ekologom, że myślimy wyłącznie o ochronie środowiska naturalnego, wycofaniu GMO, chemtrails, HAARP. Obrońcom Krzyża mówmy, że znamy prawdę o Smoleńsku oraz WTC. Katolikom, „moherowym beretom”, że walczymy z okultystami i satanistami z Bohemian Grove. A młodzieży głosującej na Palikota, że naszym prawem jest Pismo Święte, a delegalizacja marihuany jest sprzeczna z prawem Bożym, Genesis 1:29-30 „I rzekł Bóg: „Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona”. I stało się tak.”

Przedstawiony powyżej projekt zawiera również odezwę, która z uwagi na swój rozmiar nie znalazła się na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.