Strona główna > Bez kategorii > Inicjatywa godna uwagi – prosimy o zapoznanie się z treścią

Inicjatywa godna uwagi – prosimy o zapoznanie się z treścią

Do redakcji naszego blogu wpłynął apel, którego treść znajduje się poniżej. Prosimy szanownych czytelników o zapoznanie się z jego treścią, komentowanie w merytoryczny i uczciwy sposób, sprawdzenie u źródła oraz dzielenie się wszelkimi uwagami. Wszelkie inicjatywy, które mają na celu obalenie „przebierańców”, okupujących naszą wspólną Ojczyznę, zawsze będą przez administrację bloga mile widziane. Zachęcamy do wysilenia szarych komórek (administracja StopSyjonizmowi).

Witam,

Czytałem Państwa bloga..

Zapraszamy do współpracy:

Nie gadamy na ten temat (bo wiemy o co chodzi), tylko działamy- taka jest zasada..

Propozycja współpracy wysyłana do wszystkich:

Budujemy koalicję Naszej Społeczności (zdrowykraj.pl), organizacji pozarządowych, społeczności internetowych, osób prywatnych, stowarzyszeń może małych partii politycznych i innych w sprawie Prawa Społeczeństwa do Referendów, ochrony podatkowej i ułatwień dla krajowych przedsiębiorców, uproszczenia prawa, wolności internetu, opodatkowania zagranicznych koncernów, zmniejszenia zadłużenia kraju, ogólnie sprawiedliwości społecznej i innych ważnych spraw pro-społecznych.

Wspólna Organizacja wystartuje w wyborach i powinna je wygrać -jeśli się wszyscy zjednoczymy w ramach wspólnego programu gospodarczego (i innych).

****Nie tolerujemy: rasizmu, nacjonalizmu, faszyzmu, antysemityzmu, populizmu, „teczek”, byłych aparatczyków PZPR(ORMO, ZOMO itp..), DYGNITARZY PaliPOPIS-PSLD (młodzież i uczciwych ludzi z tych partii zapraszamy), wulgaryzmów, populizmu itp. (lista do ustalenia).

To jest organizacja pokojowa, pozytywnie nastawiona do różnych ideologii i otwarta na różne logicznie rozwiązania. Tu panuje uczciwość, dobro, pokój i demokracja.***** Wersja pierwotna inicjatywy, która po wczorajszym bombardowaniu ulega zmianie na życzenie Inicjatora na (przypis administracji bloga):

Nie tolerujemy: rasizmu, chamstwa, populizmu, “teczek”, byłych aparatczyków PZPR(ORMO, ZOMO itp..), DYGNITARZY PaliPOPIS-PSLD (młodzież i uczciwych ludzi z tych partii zapraszamy), wulgaryzmów itp. (lista do ustalenia).

To jest organizacja pokojowa, pozytywnie nastawiona do różnych ideologii i otwarta na różne logicznie rozwiązania. Tu panuje patriotyzm, uczciwość, dobro, pokój i demokracja. Uważamy, że każdy ma prawo do życia w wolności i pokoju.

Utożsamiamy się z większością społeczeństwa- TO MY i WY – RAZEM – normalni uczciwi ludzie, którzy nie chcą politykierstwa, zakulisowych układów itp., tylko pracy w kraju blisko miejsca zamieszkania, uczciwej zapłaty, odpoczynku, głosowania max. raz do roku i ŚWIĘTEGO SPOKOJU, oraz poczucia bezpieczeństwa, które powinna NAM zagwarantować wybrana w wyborach grupa uczciwych ludzi.

Czy jesteście Państwo w stanie poprzeć, przyłączyć się (być może rezygnując z części postulatów), wystawić swoich kandydatów do Rad Gmin, PE oraz Sejmu i Senatu i później współdziałać w ramach jednej organizacji?

Program szczegółowy musicie Państwo wypracować wspólnie z innymi w ramach całej organizacji.

Informacje:http://zdrowykraj.blogspot.com/

Nie chodzi nam teraz o jakiekolwiek deklaracje.. Pytamy czy jesteście Państwo, nazwijmy to „wstępnie zainteresowani”?

Pozdrawiamy,

zdrowykraj.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.