Strona główna > Info > Informacja redakcyjna: współfinansowanie Wolnej Polski

Informacja redakcyjna: współfinansowanie Wolnej Polski

Kochani, raz na jakiś czas, w zależności od datków, będziemy ogłaszać akcję – zbiórkę na utrzymanie serwera Wolnej Polski. W tym miejscu liczymy na Waszą dobrą wolę i czyn. Ostatnich pięć miesięcy funkcjonowania Wolnej Polski zostało całkowicie pokryte przez Was, ludzi dobrej woli i czynu. Za co darczyńcom należy się dozgonna chwała, ponieważ WP jest dość zauważalnym „niepoprawnym politycznie” portalem w wyszukiwarkach, co przekłada się na ilość gości, którzy są kompletnie nieświadomi  realiów w jakich przyszło im żyć. A to właśnie do nich musimy w pierwszej kolejności docierać, bo nierozsądnym jest działanie tylko dla wąskiej grupy ludzi, którzy tematykę NWO już zgłębili. Oczywiście nie sposób wiedzieć wszystkiego i we wszystkim się orientować, bo jesteśmy za maluczcy aby wszystko wiedzieć. Jednak na wiele pytań znamy już odpowiedź. Otarliśmy się o prawdę i będziemy ją drążyć bez wytchnienia. Naszym obowiązkiem jest dzielić się nią z innymi, od studenta po profesora, od złodzieja po policjanta, od pacjenta po lekarza, od robotnika fabryki po jej dyrektora, od pracownika budowy po architekta… itd.

Informacyjne przeciwdziałanie żydowskiemu NWO jest to walka w której pozyskać należy każdego. Być może niewielu się uda, ale każdy zdolny do krytycznego myślenia – co bezpośrednio ma szansę przełożyć się na czyn – jest na wagę złota. Nie można obracać się plecami przed ludźmi głęboko zakorzenionymi w systemie i broniących go jako swego skarbu, bo Ci, do jakiejkolwiek jego zmiany bądź nań wpływu są szczególnie potrzebni. Ich życie spoczywa w rękach ludzi niegodnych splunięcia, natomiast za nasze są odpowiedzialni oni sami.

Wolna Polska pod względem informacyjnym wywiązuje się z tej informacyjnej roli, czyli działa ponad podziałami  i dokłada wszelkich starań uświadomienia wszystkim rodakom, że jedziemy na tym samym wózku.

Do czego jako portal informacyjny możemy jeszcze zachęcać?

 Z pewnością nie do tego aby być bierną masą pragnącą beztroskiej wegetacji przy jednoczesnym unikaniu walki,  a do czego z kolei nasz naród ma szczególne tendencje. Wielkie efekty osiąga się małymi krokami w bolesnej, bo idąc na przekór, drodze. Niech jednym z tych małych kroków będzie nasze współtworzenie internetowych niezależnych mediów, bo samemu, choć należymy do narodu indywidualistów, człowiek tego nie dokona. Choćby miał najszczersze i najwznioślejsze pragnienia ku temu. Tu potrzebny jest wspólny czyn i nie chcę tej myśli odnosić tylko do Wolnej Polski, ale i do pozostałej garstki polskich portali, które mają odwagę mówić o żydowskim Nowym Porządku Świata i poczynaniach „starszych braci w wierze” w Polsce.

Nie łudźmy się, że internet będzie cieszyć się taką wolnością już zawsze, bo prawdopodobnie nie będzie. Natomiast to jaką mamy w nim siłę obecnie, zależy już tylko od nas i czy wykonamy ten pierwszy mały krok, czyn, a po nim następne. To wszystko co musimy zrobić, czyli działać wspólnie i wspólnie wprowadzać w życie czyn dla naszego wspólnego dobra, choćby w internecie, ale przede wszystkim w życiu codziennym. To nasza bierna postawa zaprowadziła nas do miejsca, w którym znajdujemy się obecnie. Wypowiedzmy jej wojnę we wszystkich płaszczyznach a przez to odzyskajmy kontrolę nad własnym życiem. I nawet jeśli żyjesz jak pączek w maśle, to nie uciekniesz przed świadomością, że wokół Ciebie jest miliony w innej sytuacji. Dlatego każdy kto wie czym jest żydowski Nowy Porządek Świata a mimo to nie jest zdolny do podjęcia pierwszego kroku aby choćby informacyjnie (ma taką okazję) temu przeciwdziałać, skazuje siebie, swoich bliskich, rodaków i wszystkich wartościowych ludzi na tej pięknej planecie na los nie do pozazdroszczenia. Jest bierny i winny na równi z oprawcami. Poznając prawdę możemy albo nosić to brzemię, albo być człowiekiem czynu. Nie ma innych dróg. Każdy z nas wybiera swoją. Począwszy od tej właśnie chwili. Każdego dnia choćby w pozornie błahych sprawach musimy mówić żydowskiemu NWO stanowcze NIE i hartować tym samym swego ducha walki. Musimy żyć im na przekór i na przekór, dla samych siebie, cieszyć się życiem, zarażając szczęściem wszystkich wokół. Taka jest droga ludzi czynu.

Bierność zabija, i to dosłownie.

a303

P.S. Możliwość pomocy w utrzymaniu serwera Wolnej Polski pod linkiem – dotacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.