Strona główna > Polska > Informacja redakcyjna w sprawie serwera Wolnej Polski

Informacja redakcyjna w sprawie serwera Wolnej Polski


Ukłony kochani, na dobre rozpoczął się piąty rok działalności W-P i z pewnością dostarczymy w nim wiele materiałów jakich ze świecą szukać na innych serwisach, bo i bez koszernej poprawności oraz cenzury. Obecnie jednak, po 5 miesiącach, ponawiamy prośbę o wsparcie serwera W-P (na tenże nowy rok), a także na jego profesjonalną obsługę (bez należytej pomocy technicznej W-P nie przetrwałaby tygodnia).

Pragniemy przypomnieć, że portal jest finansowany przez Was i działa dla naszej wspólnej sprawy. Serwer, a tym samym byt portalu, jest opłacany przez darczyńców – Czytelników/Czytelniczki. Tak więc dopóki z nami jesteście, dopóty będziemy robić to, co słuszne i razem będziemy tworzyć alternatywę wobec mainstreamowego potoku koszernych kłamstw.

Nie bądź bierny/bierna i dorzuć swoją złotówkę. Odwiedzasz W-P, czytasz W-P, ale czy pomagasz? Czy wspierasz W-P? 

Pomagając utrzymać serwer dajesz tym samym dostęp do tysięcy bezcennych materiałów/tłumaczeń, e-bookó’w, ludziom, którzy każdego dnia odwiedzają nas i zgłębiają m.in. tematykę NWO. Pomagając W-P budzisz rodaków i rodaczki z poprawnie politycznego letargu, a tym samym pomagasz i sobie i im, czyli naszej wspólnej sprawie.

Zrzutka na serwer Wolnej Polski pod linkiem: dotacja – kliknij.

Wszystkim darczyńcom, którzy wsparli serwer portalu czynem, dozgonnie dziękujemy.  Nie możemy ujawnić kosztów serwera ponieważ nasi antyfani nie mogą znać jego parametrów technicznych. Nie ujawniamy także naszych darczyńców ponieważ nie wszyscy mogą tego sobie życzyć.

Każdy darczyńca jeśli zechce, może mieć własną – gdzie oczy wielkiego brata nie sięgają – pocztę na serwerze W-P – znajdującym się na drugim końcu świata i mającym profesjonalną ochronę. Wystarczy, że na naszą redakcyjną pocztę darczyńca przyślę swój login, np. „natalia.n”, a w efekcie otrzyma pocztę o adresie [email protected] Szczegóły logowania w liście zwrotnym.

Pragniemy również przypomnieć, że każdy kto chce działać na Wolnej Polsce, może spróbować swoich sił i dołożyć od siebie cegiełkę. Osoby biegle posługujące się językiem angielskim i rozeznane w anglojęzycznej sieci mile widziane.

Z wyrazami szacunku,

Redakcja