Strona główna > Info > Informacja redakcyjna

Informacja redakcyjna

Kochani, jak zapewne zauważyliście, Wolna Polska to portal którego serwer jest utrzymywany przez Czytelników/Czytelniczki. Nie mamy żadnych sponsorów, nie zarabiamy także na reklamach. Istnienie Wolnej Polski jest nierozerwalne z wolą Czytelników i Czytelniczek. To dzięki Waszej pomocy Wolna Polska dostarcza niezależne informacje tysiącom ludzi każdego dnia, dzień po dniu.

Nie możemy ujawnić kosztów utrzymania serwera bo wróg nie może znać naszych parametrów technicznych, a koszta te są zauważalne dla polskiej kieszeni. Wolna Polska ma bowiem nieodkryte pokłady możliwości, które w stosownym czasie, w przypadku większej ilości Czytelników/Czytelniczek, a także publicystów, można śmiało rozwinąć.

Nie ujawniamy także darczyńców Wolnej Polski z tego względu, że niektórzy mogą tego sobie nie życzyć.

Czytelników i Czytelniczki, którzy chcą wesprzeć działalność portalu, informujemy o takiej możliwości na podstronie do której prowadzi kliknięcie w świnkę na bocznym panelu:

http://wolna-polska.pl/dotacja

Serdecznie dziękujemy.

P.S. Przypominamy także o istnieniu Forum Wolnej Polski. Zostało stworzone dla Was i z myślą o Was. Po rejestracji i aktywacji konta pierwsze dwa wpisy podlegają moderacji.

http://forum.wolna-polska.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.