Strona główna > Bez kategorii > Informacja od czytelnika portalu

Informacja od czytelnika portalu

„Znalazłem na Facebooku stronę o nazwie „Żydzi Jesteśmy Żydzi Jesteśmy”. Ja i tak jestem przerażony tym wszystkim, a na tej stronie można OFICJALNiE znaleźć osoby o których pochodzeniu nawet bym nie przypuszczał. Można tam między zdaniami np Pana/Pani Grodzkiej wyczytać coś takiego: „Co tydzień, krok po kroku, wspólnie i ponad granicami działamy na rzecz świata o którym marzymy”. Oczywiście są tam treści mniej oczywiste i mocno oficjalne ale osobom wyczulonym polecam też śledzenie subskrybentów oraz subskrypcji, naprawdę same smaczki”.

Już podaję link: https://www.facebook.com/#!/zydzijestesmy.zydzijestesmy

 „Każdy tam pisze swoje spostrzeżenia( to ciekawe, ale wymaga dużo czasu), publikuje różne zdjęcia, filmy etc.”

„Wśród osób utożsamiających się z tą stroną, występują między innymi: Gouda Tencer(ale to wiadomo), Anna Grodzka(nasz poseł a właściwie posłanka), Włodzimierz Nahorny(no to mnie powaliło), jest też pastor z Zamościa :-), Uniwersytet Trzeciego Wieku z Warszawy, trzeba troszkę poszukać.  Nawet jest strona o nazwie Humanistyczny Judaizm PL (he, he, sami się wkopują tą nazwą), czy też Liberalny Judaizm Polski”.

„Oczywiście potwierdzam istnienie takiej strony na FB i ogólnego do niej dostępu, pod jednym jednak warunkiem a mianowicie posiadania na nim konta.”

link: https://www.facebook.com/#!/zydzijestesmy.zydzijestesmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.