Strona główna > Polska > Info redakcyjne: zmiana właściciela W-P

Info redakcyjne: zmiana właściciela W-P

Kochani, od nowego tygodnia (10.04) następuje zmiana redaktora W-P. Nowym właścicielem i redaktorem portalu będzie Pan Jerzy Ulicki-Rek, twórca Forum Polska Walcząca i nasz stary kompan przed laty. Także merytoryczny charakter W-P zostanie zachowany a sama witryna wzbogaci się o wytrawnego i bezkompromisowego wojownika.

Od siebie pragnę podziękować wszystkim darczyńcom którzy pomagali portalowi przez lata. W-P ma najwspanialszych Czytelników (!!!), na których zawsze można było liczyć gdy szło o kupno certyfikatu bezpieczeństwa, pomoc techniczną, opłaty za domenę czy abonamentu za serwer. Dziękuję Wam moi drodzy z całego serca.

Gorące podziękowania kieruję do niezliczonych „judeoscpetyków”, jakich miałem przyjemność poznać na poczcie redakcyjnej, czy w innych okolicznościach związanych z działaniem W-P, na przestrzeni lat. Sama zaś poczta będzie od teraz obsługiwana przez Pana Jerzego.

Dziękuję wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom W-P za to, że z nami byliście i jesteście, bez względu na dzielące nas różnice i tym podobne małostkowe głupstwa. Summa summarum, są one niczym w obliczu poruszanej przez W-P problematyki.

I gorąca prośba do Was wszystkich drodzy Państwo: nie muszę Wam tłumaczyć w jakich realiach żyjemy; że prawda jest pierwszą ofiarą wojny. Jest pierwszą ofiarą każdego totalitaryzmu – a ten pełza w skali globalnej. Jest ofiarą każdego systemu zbudowanego na kłamstwie, czego magdalenkowa III RP jest wzorowym przykładem. A teraz spójrzcie na prawy górny róg W-P, gdzie widnieje piękny cytat Henryka Pająka. Wyryjcie go sobie, moi mili, głęboko w serduchach. Pędzi bowiem ósmy rok jak niczym kompas te raptem jedno zdanie przyświeca nam w działaniu od samego początku, na witrynach, wydając dobre owoce. Mam nadzieję, że i Wam te słowa będą wskazywać właściwy kierunek i zawsze wykażecie się czynem, stojąc po stronie prawdy, w chwilach próby.

Czołem Wolnej Polsce!

tn,

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *