Strona główna > Bez kategorii > Info redakcyjne – zasady komentowania forum

Info redakcyjne – zasady komentowania forum

Administracja blogu pragnie, dla dobra witryny oraz naszych gości, wprowadzić kilka zasad wobec których zastosowanie się umili nam wszystkim czas spędzony na portalu, a w szczególności zapobiegnie niepotrzebnym konfliktom. Administracja pragnie również zwrócić uwagę, że ceni wolność wypowiedzi (doskonale zdaje sobie sprawę, że Internet stanowi jej ostatni bastion), pod warunkiem, że spełnia ona elementarne wymogi kultury osobistej i nie koliduje z poniższymi, wynikającymi z dobrej woli, zasadami.

Jeśli Twój komentarz nie ukazał się na forum, bądź został z niego usunięty, to znaczy, że złamał poniższy regulamin:

1)    Wszelkie oskarżenia administrację StSy o „syjonizm”, „żydostwo”, „agenturę” itp. z racji próby dyskredytacji naszej pracy, uznajemy za prowokację; atak w dobro witryny i jej twórców – działanie antypolskie.

2)    Prosimy o merytoryczne wypowiedzi. Komentarze lakoniczne, oparte na wulgaryzmach, zaniżające poziom forum, nie są i nigdy nie będą mile widziane.

3)    Waśnie pomiędzy forumowiczami, o ile są pozbawione merytorycznych argumentów, spowodują interwencję administracji.

4)    Prosimy mieć na uwadze, że StSy jest portalem informacyjnym, prowadzonym przez poszukiwaczy prawdy, hobbystów. Naszym wspólnym interesem jest łamanie mainstreamowej bariery informacyjnej i dociekanie prawdy. W tym celu wszyscy Polacy wznoszą się ponad podziały i pracują razem. Dla wspólnego dobra. Dlatego Stop Syjonizmowi nigdy nie przemieni się w ring, w którym Polacy, ze względu na swoje poglądy, czy różnice na tle religijnym, prowadzą między sobą walki. Szczególnie mamy na uwadze dwie kwestie:

a)     Osoby wierzące w tematach niepowiązanych z religią prosimy o powstrzymanie się od religijnego ekshibicjonizmu. Wszystko w granicach rozsądku. Administracji chodzi wyłącznie o nieodwracanie uwagi od meritum treści prezentowanych materiałów, bardzo często jest nią kwestia żydowska. Żydowska okupacja Polski oraz żydowskie NWO to dwa zagadnienia, które dotyczą nas wszystkich w równej mierze i zmuszają do wyprowadzenia wspólnego konsensusu. Reasumując: portal StSy nie służy do propagowania treści religijnych żadnego wyznania. Celem przedstawianych na nim materiałów związanych z religią jest ujawnienie faktów nie zaś propagowanie tej czy innej religii, ideologii, światopoglądu.

b)    Osoby niewierzące prosimy o powstrzymanie się od uwag na tle religijnym, szczególnie w tematach bezpośrednio traktujących religię. Nie prowadzi to do niczego innego jak obrażania uczuć, poszukiwaniu animozji i konfliktu. Natomiast artykuły demaskujące żydostwo w podbitym przez żydomasonerię KRK będą ukazywać się na StSy z tej bardzo prostej przyczyny jaką jest współudział Watykanu w budowie NWO, oszukiwaniu – judaizacji swoich wiernych i prowadzeniu ich na rzeź. Jeśli ktoś nie potrafi przyjąć tego do wiadomości, to znaczy, że nie rozumie wagi powyższego przeciwdziałania w informacyjnej walce z NWO. Jeśli ktoś atakuje katolików ze względu na ich wiarę (nie mówimy o „KATZolikach), to atakuje tym samym ludzi przeciwdziałających NWO czyli szkodzi naszej wspólnej sprawie.

5)    Agresywne ataki putinologów, ludzi fanatycznie i irracjonalnie czczących żydowskiego ludobójcę Szełomowa/Putina , w przypadkach skrajnie odmóżdżonych – czyli takich, do których inne argumenty niż te lansowane w żydomediach nie docierają – będą usuwane.

6) Komentarze niezwiązane z tematem, na zasadzie „kopiuj – wklej”, w postaci milowych artykułów z innych stron, będą traktowane jako spam.

7) Islamofobia, jako narzędzie międzynarodowej syjonistycznej polityki dla usprawiedliwienia żydowskich zbrodni w Palestynie oraz poparcia wojen na Bliskim Wschodzie nie jest tolerowana.

8) Polskojęzyczna partia PiS, w istocie będąca syjonistyczną frakcją zdrajców, wykonawczynią dyrektyw międzynarodowego „kahału” żydowskich globalistów, nie jest i nigdy nie będzie przez StSy legitymizowana. Pro PiS’owskie komentarze (szczególnie usprawiedliwiające zdradziecką politykę śp. Lecha Kaczyńskiego) są traktowane jako prowokacje i będą usuwane.

9) Materiały dotyczące infiltracji protestantyzmu mogą być oczywiście komentowane przez protestantów ale tylko na zasadzie merytorycznego podważenia faktów. To samo dotyczy katolicyzmu czy prawosławia.

10) Komentować dany artykuł można tylko w oparciu o merytoryczne argumenty dotyczące jego treści. Jeśli ktoś chce wywołać spór z innymi internautami to ma od tego dział pt. „Kaszanka po polsku”, który został stworzony dla toczenia dyskusji nie pasujących nigdzie indziej:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/dowolny-temat/kaszanka-po-polsku/

(Jest to podstrona działu „na dowolny temat” z górnego panelu)

11) Nie podżegamy do agresji i nienawiści. Mamy na uwadze, że: „blog ma charakter edukacyjno – informacyjny, nie popiera, nie namawia, nie sugeruje i nie wspomaga żadnej nielegalnej działalności, nienawiści i przestępstwa.”

Bywają sytuację w których komentarze nie ukazują się z przyczyn niezależnych od administracji – trafiają do spamu. Przyczyną mogą być zamieszczone w komentarzu linki bądź jego obszerna wielkość. Komentarze, które nie złamały regulaminu, a które nie ukazały się na łamach forum, będą przez administrację ręcznie „wykopywane” ze spamu i przywracane na stosowne miejsce.

Dziękujemy i życzymy owocnego pobytu na Stop Syjonizmowi. Redakcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.