Strona główna > Info > Info redakcyjne ze szczególną dedykacją dla spamerów

Info redakcyjne ze szczególną dedykacją dla spamerów

Kochani, piszecie do nas sporo e-maili, ale ich intencje, choć na pozór słuszne, w praktyce jedynie nas rozczarowują. Dlatego oznajmiamy otwarcie, abyście nie zawalali naszej skrzynki linkami do artykułów obcojęzycznych. Nie jesteśmy od spełniania życzeń, kaprysów i zachcianek. Jeśli chcecie naprawdę pomóc, to przetłumaczcie dany materiał i go podrzućcie na WP. A nie zawalajcie robotą innych. Tak się nie robi. My doskonale wiemy, i to od lat, że jest masa bdb materiałów w sieci. Problem jednak w tym, że ludzi do działania jest niestety brak. Dlaczego? Do „pomocy”, zgłaszają się jedynie koczownicy, aby powęszyć, rozeznać się w sytuacji, a następnie uciec i nie dać znaku życia. Natomiast rodacy? Gdzie się podziewacie? Czyż nie macie możliwości dołożenia swojej cegiełki do wspólnej sprawy? Czy lepiej jest nie zrobić NIC i narzekać? Ten stan powszechnego marazmu, to żadne przebudzenie, ale pęd dwunożnych zdehumanizowanych ssaków w kierunku chipizacji. I miejcie, kochani, tego bolesną świadomość. Płacz i skowyt będzie w niedalekiej przyszłości donośny.

Jest nas zaledwie kilkoro i jesteśmy hobbystami Prawdy podobnie jak i Wy. Na co dzień mamy tysiące innych spraw i problemów na głowie. I być może część z Was w to nie uwierzy, ale nasza doba trwa także 24 godziny. Dlatego ludziom, którzy zasypują nas linkami do stron z całego świata, a nawet i takim, którzy chcą abyśmy tłumaczyli całe e-booki (!!!) wg ich uznania, nie będziemy poświęcać ani ułamka sekundy naszego czasu.

Chcesz działać? To działaj, a nie oglądaj się na innych, czekając aż zrobią wszystko za ciebie. Poczta redakcyjna nie służy do spamowania, ale jak głosi widoczna na WP informacja:

Osoby chcące współpracować, np. tłumaczyć wartościowe materiały, podzielić się własną publicystyką i mające choćby podstawową wiedzę w temacie, prosimy o kontakt.

Także prosimy to uszanować i nie traktować nas przedmiotowo, ale podejść z pełnią powagi do naszej wspólnej sprawy i sytuacji w jakiej nie tylko Polacy, ale i cała ludzkość się znalazła. Czyż nie budzi ona w Was grozy? I jacy z Was chrześcijanie, skoro na to wszystko pozwalacie?

Kochani, gdyby Jezus Chrystus żył w dzisiejszych czasach, to w pierwszym szeregu prowadziłby nas i na Watykan, i na gniazdo faryzeuszy w plugawionej przez ludobójczy syjonizm Ziemi Świętej, i na kne-sejmitów z Wiejskiej, i wszędzie tam, gdzie zatriumfowało kłamstwo i zło.

Jednak ilu z Was jego śladami by poszło?

Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami, szczerze i z serca.

W imieniu Redakcji, a303

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *