Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Info redakcyjne: Polski Ruch Oporu – ciąg dalszy

Info redakcyjne: Polski Ruch Oporu – ciąg dalszy

Przed paroma dniami poruszyliśmy kwestie organizacji autentycznego Ruchu Oporu. Ruchu, który nie tylko ograniczałby się do wojny informacyjnej, bo na tym gruncie poczynione zostały przez ostatnie laty gigantyczne postępy i tej machiny już się nie powstrzyma. Zbyt wielu ludzi o polskich sercach i z polskim duchem zaangażowało się w nią dobrowolnie, z pasji i patriotyzmu. To widać zewsząd, nie tylko w ilości informacyjnych portali/blogów jakie powstały dosłownie na informacyjnej pustyni jaką był polskojęzyczny internet.  Widać ludzi nawet na koczowniczych portalach, którzy informacyjnie wysadzają je od środka i ich broń tym samym wykorzystują przeciwko jej twórcom. To naturalnie cieszy, ale nasze działania na wojnie informacyjnej nie mogą się zakończyć, dlatego jak już wspominaliśmy, już dziś powinniśmy zacząć myśleć o walce realnej, czyli stworzyć ABC oporu przeciwko żydowskiej okupacji Polski na każdej płaszczyźnie. Apelowaliśmy do Państwa o własne pomysły, komentarze na ten temat. Dziękujemy za listy które do nas napłynęły a także za komentarze w naszym poprzednim redakcyjnym poście mówiącym o Polskim Ruchu Oporu.  Kilka pomysłów zostało nam dostarczonych, ale cała praca dopiero przed nami.

Chcielibyśmy zaangażować Polaków do działania w naszej wspólnej sprawie. Polskie portale/blogi informacyjne mają pewien defekt, który nam wszystkim wychodzi na szkodę. Mianowicie nie angażują do pracy swoich czytelników, czyli robią z nich jedynie informacyjnych widzów, którzy mają ograniczać się do wchłaniania informacji. Tak być, naszym zdaniem – w naszym obecnym położeniu, nie powinno. Internauci muszą aktywnie uczestniczyć nie tyle co w szerzeniu informacji, ale i szukaniu sposoby na wyjście z obecnej sytuacji. Czyli zamiast bezustannie pisać o szambie które nas otacza, musimy zacząć główkować co zrobić, aby się z tego szamba wydostać i zacząć o tym głośno mówić. Dzisiaj jest to tematem tabu, ponieważ ludzie generalnie albo boją się podjąć dyskusję w tym temacie, albo sądzą, że ktoś zrobi to za nich. Niestety, nikt tego za nas nie zrobi i musimy z tą niewygodną prawdą się liczyć. Za tydzień na Wolnej Polsce pojawi się pierwszy artykuł z serii o tym jak możemy i jak należy walczyć z koczowniczym reżimem. Naszych Czytelników i Czytelniczki prosimy już dziś o zastanowienie się:

1) Z kim – z czym należy walczyć przede wszystkim, w pierwszej kolejności i na kim nasz wytężony wysiłek należy skupić? Czy to ma być wszelkie „lewactwo”, a może jedynie wąska kasta koczowników, udająca polskich sędziów, dziennikarzy, polityków itp.? Może należy ograniczyć się tylko i wyłącznie do przyczyny zła?  Krótka myśl pod rozwagę.

2) Czym należy walczyć? Jeśli to ma być walka fizyczna, a takiej nie możemy w razie konfrontacji uniknąć, to jak Polacy mają się bronić będąc pozbawieni dostępu do broni? Tutaj prosimy wysyłać wszelkie pomysły jak ów broń można stworzyć. Każdy link, film jest na wagę złota. Prosimy także tłumaczyć dane wartościowe materiały. Nas jest zaledwie garstka i nie jesteśmy w stanie wszystkim się zająć.

3) Jak mamy się organizować? Czy konfrontacja z reżimem w dużych skupiskach jest rozsądna? A może należy walczyć w oparciu o niewielkie grupy, pozostające w cieniu? Organizacja to bowiem kwestia priorytetowa.

I to raptem kilka z wielu pytań na które będziemy niebawem znali odpowiedź.

Już dziś zaczynamy myśleć przyszłościowo. Jest to działanie które musimy podjąć wszyscy i które podjąć muszą także pozostałe polskie witryny informacyjne. Musimy szukać dróg walki z okupacyjnym żydowskim reżimem i muszą w to zaangażować się ludzie. Nikt z nas nie jest alfą i omegą i tylko wspólnymi siłami możemy przeciwstawić się bandytom ze sterów władzy.

Każdy artykuł przysłany na naszą redakcyjną pocztę który będzie szukał rozwiązań sytuacji a nie tylko psioczył jak jest źle, jest na wagę złota i zostanie opublikowany na Wolnej Polsce.

[email protected]

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.