Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Info redakcyjne: Polski Ruch Oporu

Info redakcyjne: Polski Ruch Oporu

Ruch Oporu - Wiadomości Polska Świat

Cel wojny informacyjnej nt. NWO dobiega końca. O tym, że żyjemy w kraju pod żydowską okupacją zdaje sobie sprawę wystarczająca ilość Polaków aby podjąć działania.  Przed polskimi internautami został odkryty cały tragizm i powaga żydowskiego NWO.  Ludzie o otwartych umysłach, którzy kierują się rzetelną wiedzą z rzetelnych źródeł, a nie emocjonalnymi „zachciankami”, dziś już doskonale zdają sobie sprawę, że NWO jest tu i teraz.

W chwili obecnej nie ma już żadnego kraju na świecie który nie byłby skażony bądź całkowicie zinfiltrowany przez koczowniczych niszczycieli cywilizacji. Oczywiście, jest jeszcze sekta putinologów, którzy podążają za mainstreamowymi kawałkami mięsa podrzucanymi im przez garstkę otumanionych propagandystów. Ale na tych ludzi jest już za późno. Ci ludzie wierzą, że do „Polin” przybędzie Wowan Szełomow na białym koniu i wybawi ich od wszelkich nieszczęść.

Jąkają z obdartych kolan i ze ślinotokiem w ustach całują w tyłek kremlowskich ludobójczych żydów. Dlatego z takich ludzi  nie ma i nie będzie żadnego pożytku. To informacyjni narkomani oderwani od rzeczywistości, bezwolnie poddający się biegowi wydarzeń, których nie stać na podjęcie jakiejkolwiek inicjatywy. Jakież rozczarowanie ich czeka! Otóż Wowan Szełomow ich nie uratuje i nie zrobi tego nikt inny. Synarchia NWO obejmuje cały glob. Każdy naród musi wydostać się z tego szamba na własną rękę.

I jest to jedyny sposób aby rozpocząć upadek tego żydowskiego domina. Naturalnie, materiały o NWO będą bezustannie na Wolnej Polsce ukazywać się, m.in. nt. kwestii irańskiej, Chin czy Indii, ale reasumując tę tematykę zaznaczyć trzeba, że wszystkie priorytetowe fakty zostały już poruszone.

To, na czym musimy się obecnie i w najbliższej przyszłości skupić, to jest stworzenie autentycznego Polskiego Ruchu Oporu, metod walki z okupantem, uczeniu się samoobrony w naszych obecnych warunkach. Bez oglądania się na partie polityczne ponieważ w żydowskim cyrku o nazwie „polska scena polityczna” możemy być co najwyżej widzami.

Dostarczyliśmy mocny grunt pod duchową walkę z NWO, czyli każdym żydowskim reżimem na tej pięknej planecie w serii artykułów Diggera:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-sposobow-na-to-zeby-stac-sie-silnym-wojownikiem-prawdy-2-2013-06

Dostarczyliśmy niezwykle wartościowy schemat tj. możliwy kształt oporu na gruncie rosyjskim (materiał obowiązkowy do przeczytania i analizy):

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosyjski-manifest-czesc-i-2013-05

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosyjski-manifest-czesc-ii-2013-05

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosyjski-manifest-czesc-iii-2013-05

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosyjski-manifest-czesc-iv-aneks-2013-05

Ale to co musimy zrobić, to stworzyć własny plan oporu na gruncie polskim. I zrobimy to, wspólnymi siłami. Jesteśmy gospodarzami  w naszym kraju i na wojnie informacyjnej nie poprzestaniemy. Stworzymy grunt pod działania dla siebie i przyszłym pokoleń. To nie MY mamy bać się we własnym kraju koczownika, ale to koczownik ma bać się NAS.

Żarty dobiegły końca. Zwracamy się z prośbą do czytelników o wzięcie udziału w przedsięwzięciu. O wysyłanie listów na nasz adres ([email protected]) ze wszystkimi Waszymi pomysłami, przemyśleniami, dokonaniami,  nt.  otwartego stawienia oporu przeciwko okupantom. W weekend o sprawie przypomnimy, a następnie stworzona zostanie na górnym panelu strona gdzie będą trafiać nasze najlepsze rozwiązania. Utworzymy ABC współczesnego oporu przeciwko okupantom we wszystkich płaszczyznach naszego życia. Działajcie z nami, to nasza wspólna sprawa.

P.S. Przypominamy także o nowo utworzonym dziale KOCZOWNICY na górnym panelu, w którym możemy ujawnić tożsamość koczowniczego przestępcy np. z własnego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *