Strona główna > Bez kategorii > Info – polskawalczacastopsyjonizmowi.com

Info – polskawalczacastopsyjonizmowi.com

Dear English-spoken readers of our blog, much thanks for your active participation in the work of ours and contribution made by you. We kindly inform that the news service on this site will not be updated. We’re moving to our new enterprise where you’re invited to get news from the first hand.

*************

Liebe deutschsprachige Leserinnen und Lesern, Vielen Dank für Ihre bisherige Unterstützung und Danke für das lesen unserer News. Hiermit teilen wir Ihnen mit, dass ab Freitag, vorige Woche haben wir das Portal gewechselt, deshalb werden keine weitere Nachrichten hier aktualisiert. Besuchen Sie bitte, unsere neue, täglich aktualisierte Internetseite.

*************

http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com

Nowa adres e-mail: [email protected]

******************

Witajcie kochani, jest to ostatni wpis na StSy. Jak już wspominaliśmy, przeskakujemy z dniem dzisiejszym na nowy portal. StSy będzie dostępne do wglądu publicznego i zachęcamy do ściągania na dyski twarde całej zawartości bloga (do ściągania portali polecamy TeleportPro, wraz z crackiem dostępny na chomiku).

bestiaNie policzyłbym ile osób przez lata wzięło udział w rozwoju StSy i dostarczaniu nam często najlepszych materiałów na dany temat. Dlatego nie sposób wszystkich wymienić i pragnę podziękować wszystkim, którzy współtworzyli blog Stop Syjonizmowi i przyczynili się do wybuchu tej informacyjnej bomby. Dzięki najlepszym informacjom dostarczanym przez StSy, blog szybko stał się jednym z najbardziej popularnych „niepoprawnie politycznych” portali w Polsce. Zaryzykuję stwierdzeniem, że jest to najlepszy blog w swej tematyce jaki kiedykolwiek powstał w j. polskim, a przemawia za tym ilość udostępnionych przez StSy artykułów, a także ich jakość i merytoryczna wartość – były bowiem czerpane z najwartościowszych źródeł w swej tematyce z całego świata – od informacji tłumaczonych z języka francuskiego, po tłumaczenia z j. hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, aż po tysiące tłumaczeń z j. angielskiego, z niezliczenie wielu portali i blogów.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym gościom za udział na forum, za wsparcie, a szczególnie za to, że jesteście. Bądźcie z nami dalej i działajcie nieprzerwanie – z każdą sekundą coraz mocniej. Tego życzymy wszystkim poszukiwaczom prawdy, zarówno tym, którzy z nami byli, są, jak i tym, którzy z nami dopiero będą. W imieniu Redakcji, admin.

Statystyki Stop Syjonizmowi

1

2

3

4

Zapraszamy na:

http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.