Strona główna > NWO > Apokalipsa > Independent Trader: Celem finansjery jest wyeliminowanie gotówki. Tego kryzysu nie chcą zmarnować

Independent Trader: Celem finansjery jest wyeliminowanie gotówki. Tego kryzysu nie chcą zmarnować

„Te wszystkie programy o których dzisiaj rozmawiamy, niby ratunkowe dla gospodarki i tak dalej, to jest nic innego jak wprowadzenie do gospodarki dodatkowych pieniędzy… Po pierwsze na rynki finansowe aby uspokoić sytuacje, po drugie do realnej gospodarki, czyli będziemy mieli coraz większe deficyty budżetowe, które będą finansowane właśnie dodrukiem.

Nie będzie czegoś takiego jak hiperinflacja czy ucieczka od waluty jednego kraju do drugiego, dlatego, że wszystkie kraje będą realizować tą politykę w skoordynowany sposób, a skoordynowany dlatego, że polityka banków centralnych jest nieustannie koordynowana przez Bank Rozrachunków Narodowych w Bazylei.

Będziemy mieli coraz wyższą inflacje… Zawsze klasa średnia płaci za działania bankierów centralnych, tak było zawsze i to się nie zmieni.

Tak długo jak ludzie nie rozumieją jak wygląda system finansowy, tak długo będą oskarżać za kryzys polityków. Politycy się zmieniają, jest tylko jedna grupa, która się nie zmienia, jest to grupa, która kontroluje podaż pieniądza, która kontroluje stopy procentowe, tu jest prawdziwa władza!

Tu nie chodzi o zyski, tu chodzi o kontrolę. Na pewnym poziomie, posiadając pewne aktywa, kolejny przyrost aktywów, kolejny przyrost waluty nie ma dużego znaczenia. Po każdym kryzysie śruby się przykręca dlatego, że politycy doskonale zdają sobie z tego sprawę i otwarcie przyznają, że żadnego kryzysu nie można zmarnować. Rozwiązania, które w normalnych czasach w życiu by nie przeszły, bez echa najmniejszego przechodzą, kiedy ludzie są wystraszeni.

Za każdym razem kiedy ludzie na szczytach władzy chcą przeprowadzić jakieś zmiany muszą wymyślić kryzys w jakiś sposób, nakręcić go, nakręcić spirale strachu, a następnie zaproponować rozwiązania, które już dawno gdzieś były w przygotowaniu…”

Fragment wywiadu Independent Trader w radiu Wnet, cały wywiad poniżej:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.