Strona główna > Świat > Iluminaci wprowadzają seksualizację dzieci!

Iluminaci wprowadzają seksualizację dzieci!

Zobacz także: Seksualizacja dzieci i satanizm

Iluminaci wprowadzają seksualizacje dzieci. Disney ich „ukrytym”  narzędziem do propagowania pedofilii i kontroli  umysłów niewinnych dzieci! 

a

Istnieje rosnąca epidemia, która niepokoi niektórych naukowców, a mianowicie nadmierna seksualizacja dzieci, a szczególnie dziewczynek. Niedawne badania ukazały, że dziewczęta w wieku zaledwie sześciu lat bardziej chcą wyglądać jak lalki, które są ubrane w  seksowny, erotyczny sposób, niż lalki ubrane elegancko i bez pobudzania zmysłów. Te dziewczynki uważają, że bycie piękną  wg. tych kryteriów, pozwala zdobyć popularność w szkole, dzięki temu można poznać przyjaciół.

a

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne wykonało raport z którego wynika, że dziewczynki narażone na wiadomości seksualne w kulturze popularnej są znacznie bardziej narażone na niską samoocenę, depresje, a także cierpią z powodu zaburzeń odżywiania.

Hollywood wraz z branżą muzyczną i innymi organizacjami kradną niewinność naszych dzieci, ich dzieciństwo, a także ich bezpieczeństwo psychiczne i dobre samopoczucie. To musi się skończyć – myśl w głowach dzieci, że imponują swoim wyglądem i seksualnością, nigdy nie powinna się pojawić.

Hollywood, Disney czy branża muzyczna  jest pod rządami iluminatów. Wiele  razy było głośno o tym, że dzieciństwo w Hollywood to nie bajka, a udręka. Corey Feldman, Corey Haim i Elijah Wood – oni wszyscy wypowiadali się jak stolica kina jest kontrolowana przez pedofilów. W przypadku dwóch Coreys, informacje te są poparte ich własnymi przeżyciami.

Źródło:  http://www.alternativenewsnetwork.net/illuminati-hypersexualization-children-exposed-disney-pedophilia-mind-control/

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło polskie: https://www.nwo.report/nwo/iluminaci-wprowadzaja-seksualizacje-dzieci.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *