Strona główna > NWO > Iluminaci w grach komputerowych

Iluminaci w grach komputerowych

Materiał będący kontynuacją poprzedniego wpisu Piotrka pod linkiem, przysłany na blogową pocztę. Serdeczne podziękowania.

 

Przygotował: PiotrekXldz

 

W pierwszej części chciałem zwrócić uwagę ludzi ,że natarczywa propaganda homoseksualna w grach video. Dziś pragnę pokazać jak w popularnych grach możemy zaobserwować symbole tzw Illuminati oraz masonerii.

 

Call of Duty gra z  gatunku first-person shooter o tematyce wojennej której wydawcą jest firma Activision natomiast deweloperem są na zmiane Infinity Ward oraz Treyarch nielicząc mniejszych zespołów pomagających przy produkcji. Od 2009 roku a więc od wydania Call of Duty: Modern Warfare 2 można zauważyć, że w produkcji pojawiają się symbole związane z masonerią oraz symbolami znanymi osobom, które interesują się NWO.

 

W Call of Duty: Modern Warfare 3 mieliśmy aż nadmiar tego typu symboli.

 

Jak wiemy tym ludziom zależy aby ich symbole była propagowaniu gdzie tylko można w grach,teledyskach, filmach czy reklamach.

 

Zdjęcia z wyżej wymienionej produkcji.

 

 

 

 

 

Oraz symbol masonerii.

 

 

Call of Duty Black ops

 

 

 

Call of Duty Black Ops 2

 

 

Wymieniłem serii Call od Duty ponieważ od lata wiedzie ona prym w tego typu symbolice wymienić można jednak inne produkcje w której również  pojawiają się takie rzeczy chociażby znana seria Assassin’s Creed…

 

 

 

… czy Battlefield 3

 

 

Z grubsza sami możecie wyciągnąć wnioski.Dodam ,że jeszcze kilka lat temu w grach nie było aż tyle symboli związanych z NWO a jeśli nawet się pojawiały to nie w takim stopniu jak obecnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.