Strona główna > NWO > Iluminaci – Nowy Porządek Świata

Iluminaci – Nowy Porządek Świata

 ILUMINACI – CHAZARSCY BOGOWIE PIENIĘDZY

Fascynacja okultyzmem w elitarnych kręgach finansowej arystokracji  jest znana od dawna, kilka lat temu do Internetu trafiły prywatne zdjęcia z okultystycznego balu Rothschildów najbogatszej dynastii świata. Dynastie chazarskich bankierów od stuleci praktykujące okultystyczną kabałę są założycielami tajnych stowarzyszeń, zakonu illuminati oraz międzynarodowego syjonizmu i masonerii.

http://wolna-polska.pl/nwo/rothschildowie

Rothschildowie wspólnie z Rockefellerami oraz innymi rodami chazarskich bankierów przejęli kontrole nad systemem finansowym stając się właścicielami banków centralnych m.in. MFW, FED, EBC kontrolują największe korporacje świata, konsekwentnie wykorzystując swój monopol na kreowanie kredytów, zadłużają narody podporządkowując je globalnemu rządowi bankierów, poprzez organizacje syjonistyczne i masońskie, Bilderberg, Komisja Trójstronna kontrolują polityków pozostając gabinetem cieni.

http://www.pb.pl/2613856,90540,rothschild-i-rockefeller-lacza-sily

a
Marie-Hélène de Rothschild, Baron Alexis de Rede, Elizabeth Taylor and Liza Minnelli.

a

a

Baron Guy de Rothschild, Baroness Marie-Hélène de Rothschild – więcej zdjęć w linku

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/relacja-z-balu-u-czubkow-2013-09

a

a

Philippine de Rothschild świętuje z Christine Lagarde dyrektor zarządzająca MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kartel-rezerwy-federalnej-osiem-rodzin-2012-03

ILUMINACI W MUZYCE

Rynek rozrywkowy, muzyka, film są kontrolowane przez ludzi podporządkowanych bankierom illuminati i to oni inspirują wykonawców do oswajania ludzi z okultyzmem, trans-humanizmem, wszelkimi dewiacjami niszcząc cywilizacje łacińska opartą na prawie rzymskim oraz religii chrześcijańskiej.

Wystarczy pobieżna znajomość symboliki masońskiej żeby znaleźć okultystyczno –kabalistyczne przekazy we wszystkich produkcjach dzisiejszych gwiazd show biznesu.

Najbardziej wyrazistym przykładem jest uznawana obecne za najbardziej popularną wokalistkę Lady Gaga.

a
teledysk Alejandro, w którym Lady Gaga ubrana jest w lateksowy strój zakonnicy z odwróconym krzyżem w okolicach genitaliów
a
profanacją chrześcijaństwa – połykanie krucyfiksu a następnie reszty różańca
a
przedstawienie symbolu serca z wizerunku Jezusa Miłosiernego, jako zamarzniętego kawałka mięsa owiniętego drutem kolczastym

Na początku teledysku żołnierze niosą heksagram jest to ważny symbol w okultystce, masonerii oraz judaizmie (Gwiazda Dawida).

 W dalszej części przedstawiane są sceny gwałtu, homoseksualne i sadomasochistyczne orgie oraz trans-humanizm.

 DODA

Doda podpisała kontrakt z Uniwersal Studio, które jest własnością iluminata Edgara Bronfmana jr, wywodzącego się z dynastii chazarskich miliarderów z Kanady, jego ojciec Edgar Bronfmana Sr. zwany „królem Żydów” był magnatem medialnym oraz prezesem światowego kongresu Żydów (JWC)

The ‘King of the Jews’ Is Dead

oraz największym propagatorem Talmudu babilońskiego- satanistycznej księgi rabinicznych Chazarów. Krótki fragment  nauk Talmudu babilońskiego:

 4. Wszystkich chrześcijan powinno się zabić

5. Zabicie chrześcijanina jest akceptowalną ofiarą dla Boga

6. Niebo obiecane dla tych, którzy zabijają chrześcijan

7. Chrześcijanina można ściąć w najbardziej uroczyste święta

8. Oczekiwany Mesjasz będzie mściwy

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/talmud-zdemaskowany-2014-02

 Poniższy artykuł pochodzi z strony „Viligant Citizen” której autor demaskuje symbolikę i przesłanie iluminatów w show biznesie. Autor strony zwrócił uwagę na polską wokalistkę Dode, poniżej treść artykułu VC :

Doda wprowadza plan iluminatów w Europie wschodniej

Program Iluminatów w kulturze masowej stał się światowym fenomenem i nie ominął on Europy wschodniej. „Bad Girls” Dody to przykład teledysku przepełnionego różnymi symbolami, jest on bardzo popularny w Polsce. Przyjrzymy się temu teledyskowi i zobaczymy jak bliskie są umieszone w nim symbole z przekonaniami światowych elit.

Doda jest bardzo popularną i wpływową postacią w Polsce. Jak podaje telewizja CNN zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce na liście najsłynniejszych Polaków w historii, znajduje się wśród takich osobistości jak papież Jan Paweł II, Mikołaj Kopernik czy Maria Curie Skłodowska. Ponadto polski magazyn Viva umieścił ją wśród dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Doda ma także talent do tworzenia kontrowersji, w  2010 roku wywołała spore zamieszanie, kiedy stwierdził, że Biblia została napisana „przez ludzi, którzy za dużo pili wina i palili marichuanę”.

Popularność Dody i jej seksapil uczynił ją idealnym wyborem dla Illuminatów. Po kilku albumach z rockowym zespołem Virgin, Doda zaczęła karierę solową jako piosenkarka pop i jej album „Seven Temptations”, wydaje się mieć  wszystkie cechy sztuki tworzonej przez Illuminatów.

Teledysk do „Bad girls” brzmi jak iluminati dla opornych: polska wersja książki z  wykrzyczanymi  kilkoma minutami i muzyką  jak z horroru, zawiera ona szereg przekazanych wiadomości.  Niektórzy mogą powiedzieć: „Illuminaci istnieją w USA, ale nie w Polsce”. Cóż…, Doda podpisała umowę z Universal Music, jedną z największych korporacji medialnych na świecie, która za pomocą środków masowego przekazu rozprowadza swoją muzykę na całym świecie. Jest ona właścicielem takich wytwórni jak Interscope, Geffen, A&M, Defjam, Island czy Motown. Doda jest więc częścią systemu elity i najwyraźniej została wybrana na przedstawiciela Iluminatów w Polsce.

Doda „Bad girls”

Klip odbywa się w klimacie,  który Iluminaci kochają: futurystycznego, dekadenckiego państwa policyjnego. Kamery i „tele-ekrany” są wszędzie, strażnicy w mundurach i anonimowy władca: takie  zdjęcia są obecne w klipach artystów popowych  z całego świata. Głównym  „Bohaterem”  tej historii jest Doda, pół-człowiek, pół-robot, który wydostaje się z jakiegoś transhumanistycznego laboratorium naukowego. Promocja połączenia ludzi i robotów jest podstawową zasadą NWO.

a

Elity preferują w taki sposób przedstawiać swoje gwiazdy muzyki pop: w pół roboty utrzymywane przy życiu przez gigantyczną maszynę. Inne „Bad Girls” są także podpięte do urządzenia.

Jest też angielska wersja piosenki, ale słowa są trochę … bezsensowne.  Jednak nadal dają do zrozumienia, że stoi  „po ciemnej strony mocy”:

“I know my way of my Babylon
All demons know, my booty show
Girl dress to kill I’m hell on heels
So come with me, we’ll go oh”

Po pokonaniu  wybuchowej drogi z laboratorium, Doda i jej dziewczyny, spotykają  się w restauracji, która najwyraźniej ma w swojej ofercie potrawy z  ludzi: Kolejny przykład pokazywania dehumanizacji jako „cool” w teledyskach.

a

Ta restauracja jest ozdobiona ludźmi  w taki sam sposób w jaki steakhousy są zdobione przez krowy.

W tej restauracji dla kanibali, Doda i jej „Bad Girls” planują atak na wielkiego szefa miasta.

a

Dziewczyna po lewej ma jedno oko zasłonięte. Tak, Polacy muszą być również prześladowani tymi bzdurami z jednookimi  iluminatami.

Jednak spotkanie zostaje przerwane przez strażników w mundurach.

a

Pokazywanie młodych ludzi w mundurach stało się często wykorzystywane przez iluminatów

Kiedy Doda widzi strażników, zabija ich z krzykiem zwierzęcia. Większość ludzi byłaby zadowolona z takiego wyniku, ale nie Doda. Ona idzie do kostnicy gdzie znajdują się martwi strażnicy i … uprawia sex z jednym z nich.

a

Po kanibalizmie przyszedł czas na nekrofilie. Nie wyczuwam dużo szacunku dla ciała ludzkiego w tym filmie.

Po odbyciu stosunku z trupem, na klatce piersiowej pojawia się dziwne zdanie, który wydaje się podsumowywać kulturę  śmierci pokazywaną w mediach na całym świecie: „No Death, No Fun”.

a

„No Death, No Fun” jest to hasło okultystyczne elit, które mają plany masowego wyludnienia

To nie koniec Profanacji martwego ciała przez Dodę. Wykonuje ona symboliczny gest, który potwierdza, kto stoi za przesłaniem filmu.

a

Tutaj znów mamy odniesienie do symbolu „Jednooki”.

Doda wykorzystuje oko strażnika aby ominąć systemy bezpieczeństwa i dostać się do szefa który rządzi całym miastem, po stoczeniu banalnej walki, Doda „obala” Króla Miasta i siedzi na swoim tronie. Następnie z jej ręki wyłania się pigułka i Doda patrząc w obiektyw kamery mówi „spróbuj mnie”.

a

Doda pokazuje widzom pigułkę którą muszą „przełknąć” – symbolizuje ona  nową doktrynę którą  będą musieli zaakceptować .

a

Pigułai ma ciężkie znaczenie,  jest to symbol Merkurego, który jest również znany jako Hermes – „bóg naczelny” według  okultystycznych wierzeń elit.

Dolna część symbolu przypomina plus (+) jednak w tym przypadku jeden koniec jest wydłużona, co sprawia, że znak wygląda jak odwrócony krzyż – symbol używany w Satanizmie.

Obalenie króla miasta przez Dodę można również interpretować na poziomie osobistym. Ponieważ w filmie  jest bardzo dużo  „anatomii”, akcja filmu może się rozgrywać wewnątrz ciała i umysłu człowieka. W tym kontekście, Doda i jej dziewczyny, które zostały stworzone w laboratoriach rządowych, przedstawiają program Illuminatów, że zostały poczęte w elitarnych ośrodkach badawczych . Przekaz z natury jest zły (stąd „Bad Girls”), ale dziewczyny  w przebraniach wyglądają  bardzo kusząco i atrakcyjnie.

Doda (reprezentująca propagandę) przechodzi przez oko widza (czego symbolem jest dziura  w  oku strażnika) do jego mózgu – reprezentowanego przez króla miasta. Obala go i siedzi na swoim miejscu, co stanowi udaną walkę z umysłem. Doda proponuje widzom, aby spróbowali  jej pigułkę „Bad Girls”.

Mówiąc w  skrócie, tak jak Doda wychodzi z laboratorium i przejmuje miasto, Iluminaci wychodzą z ukrycia i starają  się przejąć umysły mas przez środki masowego przekazu. Kultura masowa promuje korupcje i usunięcie wartości moralnych, degraduje życie ludzkie i promuje trans humanizm, jest to konieczne do przejęcia świata przez elity .Czy tabletka zostanie przez nas połknięta?

źródło http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/doda-and-vintage-bringing-the-illuminati-agenda-to-eastern-europe-pop/

 „Satanizm używa muzyki, jako narzędzia propagandy by użyć ludzi przeciwko Jezusowi ustanawiając królestwo Antychrysta. Szatan reprezentuje moce i siłę przyrody i my ufamy temu, a nie głupiej ideologii o Chrystusie i Piłacie.” – wypowiedź w  poniższym filmie 4.04 Anton LaVey

Satanizm w przemyśle muzycznym oraz Doda cz.1 – Wideo

Satanizm w przemyśle muzycznym oraz Doda cz.2 –  Wideo

Kultowy film – „iluminaci w przemyśle muzycznym” Wideo

ILUMINACI W ŚWIECIE MODY I REKLAMY

Teledysk Alejandro został wyreżyserowany przez Stevena Kleina fotografa, który inspiruje wiele gwiazd show biznesu jak Madonna, Britney Spears, Brat Pitt, Kate Mosse czy Anja Rubik jest też twórcą kampanii reklamowych dla Calvin Klein, Gd, Alexander McQueen oraz Nike.

Klein był także producentem reklamy perfum Lady Gaga.

a

a

Supermodelka Kate Mosse z odwróconym krucyfiksem w okolicach krocza i rogami Bafometa

a

a
Supermodelka Lara Stone pozuje z wężem owiniętym wokół krzyża i szyi (wąż jest biblijnym symbolem Szatana)

http://www.pseudoccultmedia.net/2013/05/fashions-illuminati-it-girls-lara-stone.html

 ILUMINACI – SYNAGOGA SZATANA W BIBLII

 Iluminaci są okultystyczną elitą Chazarskich Żydów stanowiących 90 procent obecnej społeczności żydowskiej,  podszywają się oni pod potomków Abrahama choć nie mają semickich przodków.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sami-zydzi-przyznaja-sa-potomkami-starozytnych-izraelitow-2014-03

Kultywując pogański okultyzm, syjonistyczni chazarowie otwarcie wypowiedzieli wojnę chrześcijaństwu (Jezusowi). Chrześcijanie wierni nauką Chrystusa potrafią zdemaskować prawdziwą istotę chazarskiego syjonizmu, zostali uprzedzeni i pouczeni o planach podboju świata przez mającego nadejść chazarskiego  mesjasza – Antychrysta.

„… [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana.” Apokalipsa 2.9

„Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
a nie są nimi, lecz kłamią…” Apokalipsa 3.9

 „Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Ew.Jana.8.42-44

ILUMINACI –RELIGIA

Twórca religii New Age, propagator medytacji transcendentalnej, a także wysokiej rangi urzędnik ONZ napisał w swojej książce „Reflections on the Christ”

 „Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi oddawania czci Lucyferowi. Nikt zatem nie wejdzie do Nowej Ery, jeśli nie przejdzie Lucyferycznej inicjacji.”

„Lucyfer jest dosłownie aniołem doświadczenia. Lucyfer, nie jest dobry czy zły w swojej prawdziwej istocie. On jest całkowicie neutralny. On jest agentem miłości Bożej, działającym za pośrednictwem ewolucji.” – David Spangler, Dyrektor Inicjatywy Planetarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ)

http://www.inplainsite.org/html/david_spangler.html

a

„Tłumom musimy powiedzieć: Czcimy jednego Boga, lecz Boga naszego adorujemy bez zabobonu. Wam jednak, suwerennym wielkim instruktorom generalnym, mówimy to, co macie powtarzać braciom 32, 31 i 30 stopnia: Religia wolnomularska, powinna być dla nas wszystkich, którzy jesteśmy wtajemniczonymi najwyższych stopni, utrzymywana w całej czystości swej doktryny lucyferycznej… Tak Lucyfer jest Bogiem: na nieszczęście Adonai (tj. Jehovah, czyli Bóg żydowski) jest także Bogiem. Albowiem według odwiecznego prawa nie istnieje światło bez cienia, ani piękno bez brzydoty, ani biel bez czerni. Absolut może istnieć jedynie pod postacią dwóch bóstw. Czystą i prawdziwą religią filozoficzną jest wiara w Lucyfera”. Albert Pike, Iluminat, mason 33 stopnia instruktaż dla masonów najwyższych stopni „Morals and Dogma”

ZWALCZAJ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA BUDOWANY PRZEZ CHAZARSKICH ILUMINATÓW UJAWNIAJĄC GO, TO JEDYNY SPOSÓB, ABY TA BUDOWLA BUDOWANA NA KONSPIRACJI RUNĘŁA JAK DOMEK Z KART.

„JEŚLI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ – JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM” H.P.

https://www.youtube.com/watch?v=hwqDf8z3wss

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.