Strona główna > NWO > Google i Iluminaci – ewolucja człowieka do komputerów

Google i Iluminaci – ewolucja człowieka do komputerów

google ewolucja człowieka do komputerów

google ewolucja człowieka do komputerówGoogle pomimo ‚magicznych’ sentencji i często tak popularnie propagowanego hasła “Don’t Be Evil” (Nie bądź zły) przyczyniło się i aktywnie bierze udział w wielkich projektach amerykańskiego imperializmu będąc za razem przy tym tak samo wielką marionetką masońsko-żydowskiego NWO (New World Order – Nowy Porządek Świata).

Prezes wykonawczy Google Eric Schmidt brał czynny udział w słynnych konferencjach Bilderberg w latach 2008, 2010, 2011 i 2013. Schmidt jest również stałym członkiem w tzw. Komisji Trójstronnej ((ang. Trilateral Commission) – prywatna, pozarządowa organizacja założona w 1973 z inicjatywy Davida Rockefellera przez 325 prywatnych osób z Europy, Japonii i Północnej Ameryki, w celu promowania bliższej współpracy między tymi rejonami. Obecnie rozszerza swoją działalność poza trzy pierwotnie zakreślone obszary).

Znacznie bardziej niepokojące jest jednak to, że istniejący totalitarny plan Google do stworzenia Nowego Porządku Świata poprzez nad-świadomość komputerową jest porównywany do Boga.

Choć to może brzmieć jak science fiction, Google prowadzi prace badawcze nad pogłębianiem przyczyny powstania „osobliwości technologicznej” i nad nadejściem nadludzkiej inteligencji znanej jako „transhumanizm”.

Te urojone ambicje mają swoje źródło w Cybernetics Group sponsorowanej przez CIA inspirowanej Konferencją Macy w 1940 roku a następnie w latach 50-tych. Oni byli spadkobiercami szalonych naukowców ze Szkoły Frankfurckiej z grupy neo-Freudians, którzy postawili fundamenty pod amerykańską kulturę.

Począwszy od kontrkultury lat 60-tych sprzyjającej wzrostowi popularności „komputera osobistego” która rozwijała się pod wpływem działań CIA wdrażano w życie program MK-Ultra do rozprzestrzeniania LSD.

To dzięki silnym psychodelikom transhumanistom pomoże się w opracowaniu urojonego zdziwienia tym zupełnie nieprawdopodobnym scenariuszem świadomego komputera.

Henry Makow przedstawia odkrywczy zapis jego spotkania w 1990 ze starzejącym się MK-Ultra ewangelistą, Timothy Learym. Makow pisze:

„Niestety, Leary miał obsesję na punkcie korzyści z nazywanej wtedy „autostrady informacji”. Pioneer w LSD, stół w jego spiżarni był zastawiony butelkami alkoholu. Powiedział mi, że jego „wizję Boga” pokazała ostatnia scena w książce Williama Gibsona “Neuromancer.”

W końcu świata wszelka informacja przechowywana we wszystkich komputerach podniesie się do cyberprzestrzeni i wymiesza się ze sobą” – powiedział. „I to jest Bóg”.

Te aspiracje pochodzą od kabały, zgodnie z którą człowiek ewoluuje by stać się Bogiem, nie doskonaląc się pod względem moralnym. Od utworzenia przez Isaaca Luria w XVI wieku, ta idea teraz rozwinęła się do tego stopnia, że istoty ludzkie staną się bogami poprzez utworzenie inteligentnego zycia w formie superkomputera.

tł. ls

www.thetruthseeker.co.uk

Szczególne podziękowania dla Oli Gordon za pomoc przy tłumaczeniu materiału. – ls

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *