Strona główna > NWO > Illuminati – Syjonistyczni Wyznawcy Kabały

Illuminati – Syjonistyczni Wyznawcy Kabały

Międzynarodowa Syjonistyczno-Kabalistyczna elita  związana z bankowymi dynastiami , nazywana Illuminati – dąży do stworzenia New World Order (Nowy Porządek Świata),  oni  nie tylko zaatakowali lewą i prawą stronę Amerykańskiej sceny politycznej ale w  rzeczywistości zainfekowali już większość świata.

illuminat[1]

„Chcę ci coś powiedzieć bardzo wyraźnie, nie martw się o amerykańską presję na Izrael, my, Żydzi kontrolujemy Amerykę i  Amerykanie o tym wiedzą.” – Ariel Sharon do Szymona Peresa, 3 października 2001 roku

Illuminati wierzą w Nowy Porządek Świata z jednym rządem światowym oraz ograniczoną ludnością świata.

Po lewej stronie sceny politycznej są syjonistyczni postępowcy, z których wielu to Demokraci, a po prawej stroni są syjonistyczni neokonserwatyści z których wielu to Republikanie.

Antysyjonizm nie jest antysemityzmem; ostatni termin jest używany  jako potężne słowo-broń, które uniemożliwia amerykanom dyskutowanie i reagowanie na przerażające niebezpieczeństwo jakie grozi nie tylko naszemu narodowi, lecz także pokojowi, bezpieczeństwu i wolności całego świata.

Ta groźba może być streszczona jako „globalny syjonistyczny program.” Niewielu Amerykanów zdaje sobie sprawę, że Żydzi, którzy stworzyli Izrael byli pod kierunkiem i ochroną syjonistyczno-komunistycznego kartelu bankowości międzynarodowej, prowadzonego przez Rothschildów. I ta grupa  międzynarodowych bankierów, często określanych jako Illuminati, była za Deklaracji Balfoura, Traktatu Wersalskiego i zaangażowania Ameryki w obu wojnach  światowych I i II. Miliony ludzi zostało zamordowanych, okaleczonych i zniewolonych przez tajemnice tego kartelu bankowego. Rodzina Bush jest na ich pokładzie i jest kluczowym elementem ich działań, zwłaszcza w zakresie finansowania i wspierania  Adolfa Hitlera i nazistów, od 1920 roku. Więcej o roli Rothschildów w II Wojnie Światowej oraz  Deklaracji Balfoura… Tutaj.

Zanim prawdziwy wróg będzie mógł zostać zaatakowany, ten wróg musi być zobaczony i rozpoznany. Wróg może być zatrzymany także wcześniej, jeżeli znamy  jego zamiary, jego metody i przy odrobinie szczęścia, jego ostateczny cel. Termin  „antysemityzm” został stworzony przez organizacje, które pracowały tuż obok Adolfa Hitlera aby tępić ortodoksyjnych  Żydów odrzucających Talmud i Kabałę. To ta sama liga ludzi, która jest odpowiedzialna  za ludobójstwa za czasów Hitlera. Większość Amerykanów nie ma o tym  zielonego pojęcia.

baron-david-de-rothschild_en
Baron David de Rothschild z francuskiej części rodziny Rothschild, obecny przewodniczący światowego kongresu żydów JWC, (największa syjonistyczna organizacja na świecie, zrzeszająca Żydów ze 115 krajów), obecny prezes rady nadzorczej Rothschild Group.

Po raz kolejny, dr Henry Makow rzuciły monumentalny blok ołowiu w syjonistycznych kłamców i propagandystów. Jego publikacja z 28 czerwca na „Ether Zone” zatytułowana  „Syjonizm – spisek przeciwko Żydom”,  to kolejną gorąca demaskacja, która pomaga odkryć, to co staje się najbardziej niebezpiecznym  zagrożeniem dla ludzkości.

Makow uzasadnia :

„Dlaczego należy opowiedzieć tę historię współpracy syjonistów hitlerowskich teraz po latach? Ponieważ przywódcy „żydowscy” wykorzystywali swoich  „ braci” przez wiele lat i robią to do dziś. Wszyscy Żydzi płacą cenę za działania ich syjonistycznych przywódców, a tą cena jest wrogość wobec żydów, która może jeszcze  wzrosnąć „.

To zawsze był podstępny sposób działania syjonistycznych kabalistów: atak, rzucać cień, zabijać i rabować w imieniu Żydów, a następnie nazywać  „antysemitą”  każdego kto się poskarży.

Makow kontynuuje:

„W mojej opinii, Syjonizm jest ruchem oszukującym Żydów, służącym  do postępu celów  brytyjskiego imperializmu. Syjoniści, którzy zbudowali swoje życie na fałszywej przesłance, naturalnie odrzucają ten pogląd. Konkretnie, Żydzi pomagali brytyjskim elitą żydowskim w  kolonizacji bogatego w ropę Bliskiego Wschodu pod pretekstem potrzeby posiadania przez Żydów własnego kraju. Pomimo pojawienia się neutralności, Brytyjczycy (i Amerykanie) finansowali, wyszkolili  i wyposażyli Żydów  (John Coleman, „Diplomacy by Deception” str. 107) „Brytyjczycy”  tak na prawdę reprezentują interesy międzynarodowego kartelu bankowego związanego z Rothschildami  i Rockefellerami. Nie należą oni do żadnego rządu, ich celem jest skolonizowanie  świata i wszystkich jego mieszkańców.  Żydzi są środkiem do celu. Jak widzimy na przykładzie Iraku, syjoniści (Neo-konserwatyści) odegrali  poważną rolę w kolonizacji Bliskiego Wschodu. Ważną rzeczą jest aby  pamiętać że to Izraelczycy są twórcami  tego kartelu; zarówno Izrael jak i USA są tylko ich narzędziami.”

Od czasu do czasu, termin „Illuminati” jest używany zamiast uciążliwej i długiej  nazwy „syjonistyczno-kabalistyczno-komunistyczny, tajny międzynarodowy kartel bankowy prowadzony przez Rothschildów.”

Nie ma absolutnie nic złego w terminie „syjonista Illuminati.”; jest krótki i opisowy dla tej komunistyczno-kabalistycznej tajnej organizacji, która zagraża Ameryce w każdy możliwy sposób jaki możemy sobie wyobrazić.

Syjonistyczni Iluminaci są siłą napędową dla jednego rządu światowego New World Order. Dlaczego międzynarodowi bankierzy, komuniści i kabalistyczni Żydzi lub syjoniści chcą New World Order? Maków wyjaśnia:

„Wszystkie pieniądze są tworzone z długu dla prywatnego kartelu bankowego. Wyobraź sobie, że możesz tworzyć pieniądze z powietrza. Wyobraź sobie, że masz karty kredytowe wszystkich narodów w kieszeni. Twoim pierwszym impulsem jest pożyczyć pieniądze swoim kandydatom, aby mogli kupić większość realnego bogactwa tego świata dla Ciebie. Twoim drugim impulsem będzie ustanowienie system totalitarnego (rząd światowy, globalizacja), aby zapobiec  zaskarżenia tego systemu przez narody. Aby ludność to  zaakceptowała (rząd światowy), trzeba ich osłabić poprzez walki między sobą, stworzyć ogromne długi na uzbrojenie (które będzie można sprzedać), zabić ich męskość i zdemoralizować. Cel zostanie osiągnięty dzięki posiadaniu  polityków, prasy, CIA i Mossadu, które przeprowadzają zamachy  terrorystyczne i zabójstw dla Ciebie. To jest prawdziwa historia ostatnich 300 lat.”

Maków precyzuje: „Rząd Światowy” jest tworzony za pomocą długu, który ma na celu zniewolenie nas; będzie to międzynarodowa firma windykacyjna. Naturalnie będzie to wprowadzane pod hasłami  o tolerancji, prawach człowieka i zapobieganiu wojnom. Cytat w magazynie publikowanym przez  Stowarzyszenie Amerykańskich Bankierów – „American Bankers Association Digest” z 25 sierpnia 1924 roku podsumowuje to, co się obecnie dzieje:

„Kiedy, w majestacie prawa, zwykli ludzie będą tracić swoje domy, staną się bardziej ulegli i bardziej podatni na regulacje stosowane przez rząd i centralną władzę czyli czołowych finansistów. Prawdy te są dobrze znane wśród naszych głównych ludzi, którzy są obecnie zaangażowani w tworzenie imperializmu aby rządzić światem. Dzieląc wyborców poprzez system partii politycznych, możemy sprawić aby skupili swoje siły w walce o sprawach bez znaczenia. „- „American Bankers Association Digest” z 25 sierpnia 1924r.

Powszechnie wiadomo, że wszyscy  Żydzi pracujący w Pentagonie jako doradcy zostali nominowani podczas kandydatury prezydenta George’a W. Busha, byli przeniesieni  z pro-Izraelskiej grupy neokonserwatystów do projektu  New American Century. To była ta skryta, syjonistyczn-kabalistyczna klika – PNAC, która odwróciła militarną moc Busha i gniew Ameryki po 9/11 na Irak, pomimo że to Afganistan był siedzibą Al-Kaidy . Oczywiście nigdy nie znaleziono żadnych dowodów na powiązanie Iraku z zamachem na WTC.

Cały gniew amerykanów zwrócił się przeciwko Irakowi, łatwo to można było osiągnąć za pomocą kontrolowanych syjonistycznych mediów. Media to syjo-kabalistyczna potęga Żydów, nazwiska wielu z nich są dobrze znane : Redstone, Sulzberger, Newhouse, Eisner, Bloomberg itd.

Czy jest „antysemityzmem” wskazać na to, nawet kiedy są to udowodnione fakty? Czy  jest „antysemityzmem”, aby wymienić wszystkich Żydowskich  prawników „bardzo bogatych i potężnych” [np. Bill O’Reilly].  American Civil Liberties Union, ACLU również udokumentowały swoje początki jako organizacja komunistyczna, tak jak miało to miejsce w przypadku komunistów którzy  połączyli siły z  neokonserwatystami, którzy tworząc kabalistyczną organizacje PNAC  za kadencji Busha. Czy powstała  organizacja wypluwająca więcej „antysemickich” zarzutów niż ADL (Anti Defamation League) czy Żydowskie Stowarzyszenie Masońskie B’nai B’rith?

Pamiętacie jak Tarpley i Chaitkin [w nieautoryzowanej biografii George Busha] opisali sposób działania syjonistycznego B’nai B’rith. Syjonistyczny Żydowsko-Amerykański  Komitet współpracował  z  amerykańskim i syjonistą Sulzberger’giem – właścicielem  New York Times, który współpracowały z Rothschildami za pośrednictwem agenta Maxa Warburga ( brat Paula Warburga, był jednym z założycieli United States Federal Reserve-Amerykański Bank Rezerw Federalnych FED)

” Poparcie dla Hitlera, pochodzące od znanego Żyda, była właśnie tym czego, Harriman i Bush oczekiwali ponieważ spodziewali się alarmu z USA przeciw działalności nazistów.”

31 marca 1933 r., Żydowski Komitet, kontrolowany przez Warburgs i B’nai B’rith, bedący pod silnym wpływem Sulzbergera (New York Times), wydał wspólnie oficjalne oświadczenie obu organizacji:

„…nie dla kontynuowania amerykańskiego bojkotu Niemiec,  sprzeciwiamy się wobec  planowanych masowych spotkań lub podobnych form agitacji „.

To jest takie samo działanie Anti Defamation League oraz B’nai B’rith jak wykrzykiwany „antysemityzm”.

Oni zrobili wszystko co mogli przez ich Hollywoodzkie związki aby  blokować dystrybucję „PASJI” Mela Gibsona. To przemierzało przez całą Amerykę od miasta do miasta aby wykluczyć na stałe z naszej kultury sceny narodzin Chrystusa i najważniejszego  chrześcijańskiego święta, mianowicie Bożego Narodzenia.

Czy to nie syjonistyczna rodzina  Samuela Newhousa i jej Newark Star-Ledger z New Jersey, rozpoczęła wstępną salwę przeciwko „Boy Scouts of America” (organizacja harcerska w Ameryce)? Kampanię, która bezlitośnie próbowała  pozbawić  Amerykańskich Skautów (harcerzy) funduszy mając nadzieję na całkowitą likwidacje skautingu (harcerstwa) w całym kraju, a wraz z nimi, moralność i honoru, tego co  harcerze starają się zaszczepić w każdym chłopcu.

Nasz naród jest atakowany przez syjonistyczno-kabalistycznych  Iluminatów na wszystkich frontach. Syjonistyczni Illuminati, działając poprzez swoje syjonistyczne media , ukradkiem i zdalnie panują  nad opinią publiczną, zachęcając  do feminizmu i homoseksualizmu aby zniszczyć podstawową część składową naszego społeczeństwa, którą jest; normalna, religijna rodzina składająca się z dwojga heteroseksualnych i legalnie poślubionych rodziców z dziećmi.

Pod pozorem  tolerancji, „syjoniści popierają homoseksualizm, feminizm, pedofilię i  brutalnie atakują chrześcijaństwo aby wyniszczać amerykańskie społeczeństwo i jego zasady moralne. Pod pozorem oddzielenia kościoła od państwa, „termin zapoczątkował Thomas Jefferson i użyty został całkowicie bez kontekstu przez dawnego przewodniczącego kompletu sędziowskiego Earla Warrena i przez Sąd Najwyższy, polega na legalistycznym zniesienie moralnej odpowiedzialności przed Bogiem, również prawa do świętowania Bożego Narodzenia, Wielkanocy i innych chrześcijańskich świąt  oraz prawa do przestrzegania chrześcijańskich wartości wraz z dziesięciorgiem  przykazań, wszystko to ma celu wytępienie charakteru narodowego, tożsamości, patriotyzmu i niezawisłości Ameryki.

Te niebezpieczne organizacje syjonistyczne, muszą być zidentyfikowane, zbadane, dokładnie opisane i zneutralizowane mimo ich oskarżeń o „antysemityzm”.

Syjonistyczna kontrola mediów informacyjnych i rozrywkowych, Hollywood, radio, gazety, czasopisma, otrzymują  środki, aby zniszczyć mentalnie Amerykanów. Ameryka jest niezbędna syjonizmowi tylko ze względu na  jej potęgę militarną (która jest wykorzystywana przez Izrael) i ogromne środki finansowe podatników (które są wysyłane do Izraela z powodu jego słabej sytuacji  gospodarczej). Problemem syjonistycznych-kabalistów (Illuminati) będzie uświadomiona  i uzbrojona amerykańska  ludność, która stanowi poważne zagrożenie i przeszkodę do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Michał KK

 Źródło: EtherZone.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

44 − = 38