Strona główna > NWO > Illuminati – okultystyczna symbolika dolara

Illuminati – okultystyczna symbolika dolara

Illuminati i USA powstały dwa miesiące po sobie w 1776. Ludzie uważają zwolenników teorii spiskowych za „głupców”, którzy widzą diabła za każdym drzewem. Jednak już teraz masz w kieszeni kabalistyczne symbole illuminati. Zastanawiałeś się, do czego się one odnoszą? Czas na wyjaśnienie!

dolary

Wypiszmy w punktach każdy z symboli Illuminati:

1. Novus Ordo Seclorum – łacińska fraza, która znaczy: „Nowy porządek wieków” się narodził. Dosłownie, jest to wezwanie do NWO.

2. Annuit Coeptis – łacińska fraz, która znaczy: „On aprobuje nasze przedsięwzięcia”.

3. Egipska piramida – Jeden z wielkich symboli illuminati, trójkąt, reprezentujący mądrość starożytną Egiptu. W Biblii Egipt jest zawsze typem niezbawionego świata buntującego się przeciw Bogu.

4. Wszechwidzące oko Horusa – Horus był czczony w starożytnym świecie jako bój ochrony, był często przedstawiany jako sokół chwytający swą zdobycz. Horus był synem Izydy i Ozyrysa, stworzonym w wyniku czarów w mitologii egipskiej. Symbol USA – orzeł bielik – jest wzorowany na sokole Horusie. Wszechwidzące oko jest wzięte z lewego, „księżycowego” oka Horusa. Wiele elementów z mitologii greckiej jest stosowanych u masonów i mormonów. Dlaczego to znalazło się na tym banknocie?

5. 13 poziomów – piramida ma 13 poziomów, w Biblii 13 jest liczbą buntu, rebelii. Ameryka powstała, gdy ojcowie założyciele zbuntowali się przeciwko królowi George’owi.

6. MDCCLXXI – Te rzymskie liczby odnoszą się do daty założenia illuminati jako organizacji – 1 maja 1776. To nie jest nawiązanie do 4 lipca – święto niepodległości.

7. 13 gwiazd – Znowu, biblijny numer rebelii, stanowi podstawę wielkiej pieczęci. Liczba 13 jest na całym dolarze.

Gdy połączy się te gwiazdy, wychodzi heksagram – to najgorszy z symboli w okultystycznym świecie. W okultyzmie i czarnej magii symbolu  heksagramu  używano do wzywania i odpędzania demonów oraz do nakładania  klątw i  zaklęć na określone ofiary. Również w  Kabale sześcioramienna gwiazda  stała się jednym z najważniejszych magicznych symboli.


obras

UWAGA! Nie mylić z Gwiazdą Dawida:

Kolejny heksagram:

Tutaj widzimy kolejny heksagram:

Każdy heksagram, jak nazwa wskazuje ma 6 punktów, znaleźliśmy 3 heksagramy, wychodzi 666.

Kolejność czytania liter jest na obrazku. Zaczynamy od podstawy piramidy, podstawy, bazy, gdzie znajduje się litera M, potem idziemy w kółko non-stop – otrzymujemy „MASON”. Oznacza to, iż masoni są zaangażowani w Illuminati, są ich częścią. Można też w inny sposób:

8. E Pluribus Unum – łacińska fraza, która znaczy: „z wielu, jeden”. Ma 13 liter. Wspaniały przypadek.

9. Sieć pajęcza – Jeśli spojrzysz na wzór tła dolara, to zauważysz, iż jest to pajęczyna. Pająk i pajęczyna w starożytnych kulturach znaczyły śmierć, podboje i zdrady.

10. Liście oliwki i owoce – Orzeł trzyma 13 liści oliwki i 13 owoców na nich. Liść oliwki oznacza pokój, ale szpony orła są zaciśnięte – pokój jest zabrany, nie oferowany.

11. Mała sowa (moloch) – Jest to symbol stowarzyszenia Bohemian. Sowa jest symbolem mądrości, widzi w ciemności – dlatego nazywa się tych ludzi oświeconymi.

owl-dollar-bill

12. 12 linii poziomych powyżej 18 pionowych – 12 to liczba doskonałego rządu, a 18 to liczba niewoli. Jaki doskonały rząd będzie górował nad rządem niewoli? Istnieje 6 zestawów kolumn, z których każda zawiera 3 linie. 6 zestawów umieszczone jest w białym polu. Gdy założymy, że będzie ono podzielone przez te zestawy, to wyjdzie nam 7 białych linii. 6 jest liczbą człowieka, 7 Boga. Tak więc system zamierza umieścić człowieka nad Bogiem (aluzja z kratkami więziennymi? / Girion).

eagle-one-dollar-bill

13. 9 piór w ogonie orła – 9 to liczba ostateczności, w połączeniu ze znaczeniem pióra ogona oznacza to, że nowy rząd dotarł.

14. 32 długie pióra na prawym skrzydle oznaczają 32 stopnie w masonerii.

15. Pieczęć Departamentu Stanu USA.

mason7

Znak zawiera klucz, ekierkę (zielony trójkątny pas pośrodku) i klucz. Jeśli popatrzymy na nią widać 13 białych dziur.

16. Czaszka w lewych i prawych dolnych rogach.

czacha

17. 13 strzał trzymanych przez orła – symbol wojny i siły militarnej.

18. 8 pazurów/szponów orła – 8 to liczba nowej kreacji, pazury są zaciśnięte – nowy rząd nastąpi stary siłą, oczywiście będzie kontrolowany przez Illuminati.

19. 28 świecących linii prowadzących – 28 oznacza życie wieczne.

obras2

Na podstawie:

nowtheendbegins.com/blog/?attachment_id=22186

youtube.com/watch?v=V0ItgaR7Ecg

jesus-is-savior.com/Evils%20in%20Government/Federal%20Reserve%20Scam/satan_on_our_dollar.htm

holywar.org/txt/dollar.html

w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/symbol/symbol.html

Opracował: Girion

One thought on “Illuminati – okultystyczna symbolika dolara

  1. To już wszystkie znaki… Na tm banknocie jest dużo dużo więcej znaków… Został mi przekazany pewien konspekt na podstawie analizy może 20% symboliki tego banknotu.. Dla przykładu Orzeł trzyma w szponach gałązki oliwne i „gromy”… Tu opisane że zabrały wolność gdyż gałązki trzymane w szponach… No nie wiem jak inaczej orzeł ma je trzymać ale w drugiej łapie trzyma 13 gromów… symbolizujących wojnę a jedna z oficjalnych interpretacji twierdzi że jest to znak pokoju i gotowości do wojny co trochę zmienia powyższy konspekt przekazu… Jak widać ta symbolika ma olbrzymie pole do zaanalizowania i przede wszystkim trzeba wszystkie znaki zaanalizować i jak przystało na SYMBOLE mają one różne znaczenia… Nie jest tak że tak dużą mapę symboliki należy wykorzystać pod ruską propagandę i styknie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *