Strona główna > NWO > Iluminaci, naziści i nielegalne państwo Izrael

Iluminaci, naziści i nielegalne państwo Izrael

Jeśli pragniemy zakończyć konflikt izraelsko-palestyński, musimy wiedzieć, kto stworzył Izrael i dlaczego.

2

Niniejsza Deklaracja Balfoura dawała uzasadnienie do brutalnego zawłaszczenia ziem Palestyńskich podczas powojennego tworzenia Izraela.

tekst Deklaracji Balfoura
tekst Deklaracji Balfoura

Izrael miałby służyć w roli, a nie jakiejś górnolotnej „ojczyzny żydowskiej”, ale jako podpora w planach Rothschildów/ośmiu rodzin roztoczenia kontroli nad światowymi dostawami ropy.

Baron Edmond de Rothschild zbudował pierwszy ropociąg od Morza Czerwonego do Morza Śródziemnego, aby transportować irańską ropę wydobytą przez BP do Izraela. Był założycielem izraelskiego General Bank i Paz Oil i jest uważany za ojca współczesnego Izraela.

Agent Rothschildów, Balfour podczas wszczepiania syjonistycznego podmiotu na Bliskim Wschodzie
Agent Rothschildów, Balfour podczas wszczepiania syjonistycznego podmiotu na Bliskim Wschodzie

Rothschildowie są najbogatszy klanem na ziemi, wartym szacunkowo 100 bilionów dolarów. Kontrolują Royal Dutch/Shell, BP, Anglo-American, BHP Billiton, Rio Tinto, Bank of America i dziesiątki innych globalnych korporacji i banków.

Oni są największymi akcjonariuszami Banku Anglii, Rezerwy Federalnej i większości prywatnych banków centralnych na świecie. Potrzebowali postawienia swej stopy na Bliskim Wschodzie w celu ochrony nowych koncesji naftowych, które nabywane były poprzez fasadę Czterech Jeźdźców, jak irański Iranian Consortium, irakijski Iraq i Petroleum Company oraz saudyjski ARAMCO.

Bracia Rotszyldowie
Bracia Rotszyldowie

Shell i BP Rothschildów tworzyło te kartele z połówką Rockefellerów w tych Czterech Jeźdźcach, Exxon Mobil i Chevron Texaco. Ten nowy sojusz wymagał zawarcia „specjalnych relacji” między Wielką Brytanią i USA, które istnieją do dziś.

Rothschildowie i inni bogaci europejscy akcjonariusze mogą teraz wykorzystywać amerykańskie wojsko jako z-Hess-ejanizowanych sił najemnych, wysyłanych do ochrony ch interesów naftowych a opłacanych przez podatników amerykańskich.

Izrael ma wg tego planu służyć temu samemu celowi, ale w bliższej odległości do pól naftowych. Izraelski Mossad mniej służy w roli krajowej agencji wywiadowczej, a bardziej jest agencją ochrony rodzin Rothschild/Rockefeller.

Rothschildowie sprawują kontrolę polityczną za pośrednictwem Business Roundtable (biznesowego okrągłego stołu), jaki stworzyli w 1909 roku z pomocą lorda Alfreda Milnera i Cecila Rhodesa –od imienia którego powstała Rhodes Scholarship, przyznawane przez Uniwersytet w Cambridge, na terenie którego ma siedzibę propagandysta przemysłu naftowego,  Cambridge Energy Research Associates. Rhodes założył De Beers I Standard Chartered Bank.

Okrągły stół bierze swoją nazwę od legendarnego rycerza, króla Artura, którego opowieść o Świętym Graalu jest synonimem koncepcji Illuminati, że osiem rodzin posiada Sangreal lub świętą krew – uzasadnienie ich panowania nad ludźmi i zasobami naszej planety.

John Coleman
John Coleman

Rhodes i Oppenheimer zostali wysłani do Afryki Południowej, aby uruchomić anglo-amerykański konglomerat. Kuhn i Loeb zostali przeznaczeni do ponownej kolonizacji Ameryki z udziałem Morgana i Rockefellera.

Rudyard Kipling został wysłany do Indii. Schiff i Warburg zostali przeniesieni do Rosji.  Rothschild, Lazard i Izrael Moses Seif wepchnęli się na Bliski Wschód. Na Princeton, okrągły stół założył Institute for Advanced Study (IAS) jako instytucję partnerską dla All Souls College w Oxfordzie.

IAS został ufundowany przez General Education Board Rockefellera. Członkami IAS byli Robert Oppenheimer, Neils Bohr i Albert Einstein, a to oni stworzyli bombę atomową.

W 1919 r. biznesowy okrągły stół Rotszylda spłodził Royal Institute of International Affairs (RIIA) w Londynie.  RIIA sponsorowała siostrzane organizacje na całym świecie, w tym amerykańską Council on Foreign Relations. RIIA jest zarejestrowaną organizacją charytatywną Królowej UK, a według corocznych sprawozdań, jest finansowany w dużej mierze przez Czterech Jeźdźców.

Były brytyjski minister spraw zagranicznych i współzałożyciel Kissinger Associates, Lord Carrington jest prezesem zarówno RIIA, jak też Bilderbergerów. Wewnętrzny krąg RIIA jest zdominowany przez Joannitów, rycerzy Zakonu Maltańskiego, Templariuszy i masonów 33 stopnia szkockiego rytu.

Rycerze Św. Jana zostali utworzeni jako zakon w 1070 r.  i odpowiadają bezpośrednio przed brytyjskim Domem Windsorów. Ich główną linią krwi jest dynastia Villiers, którzy wżenili się w rodzinę Matheson z Hongkongu, właścicielami pralni opiumowej pod nazwą HSBC. Rodzina Lytton’ów również związała się związkami małżeńskimi z gangiem Villiers.

Edward Lytton – przodek de Rascals
Edward Lytton – przodek de Rascals

Pułkownik Edward Bulwer-Lytton prowadził angielski oddział tajnego stowarzyszenia różokrzyżowców, jakie Szekspir niejasno skojarzył z Rosencranzem, natomiast masonerię miał symbolizować Guildenstern.

Lytton był ojcem duchowym zarówno RIIA, jak też nazizmu faszystowskiego.  W 1871 roku napisał powieść, zatytułowaną Vril: The Power of Race Coming. Siedemdziesiąt lat później Towarzystwo Vril otrzymało wyraźne wyróżnienie w Mein Kampf Adolfa Hitlera.

Syn Lyttona został wicekrólem Indii w 1876 r., zaraz przed tym, gdy produkcja opium w tym kraju bardzo wzrosła. Jego dobry przyjaciel, Rudyard Kipling wprowadził znak swastyki w Indiach, a później pracował przy boku lorda Beaverbrooka jako minister propagandy, wraz z Charles’em Hambro z dynastii bankowej Hambro.

Dzieci elity okrągłego stołu są członkami dionizyjskiego kultu znanego jako Dzieci Słońca. Wtajemniczonymi byli m.in. Aldous Huxley, TS Eliot, DH Lawrence i HG Wells. Wells stał na czele brytyjskiego wywiadu w czasie I wojny światowej. Jego książki mówią o „umyśle jednego świata” i o „policji myśli”.

William Butler Yeats, inny członek Sun, był kumplem Aleistera Crowleya. Obaj utworzyli kult Izydy na podstawie rękopisu Madam Blavatsky, która zwróciła się do brytyjskiej arystokracji z odezwą organizowania się w stan aryjskiego kapłaństwa. Towarzystwo Teozoficzne Bławatskiej oraz Różokrzyżowcy Bulwer-Lyttona połączyły siły tworząc Towarzystwo Thule, z którego wyszli naziści.

Rothschild, Rockefeller i reszta bankierów Illuminati poparli nazistów. Max i Paul Warburg znaleźli się w radzie nadzorczej IG Farben, a H.A. Metz był dyrektorem w Warburg Bank of Manhattan-później Chase Manhattan. Dyrektor Bank of Manhattan oraz członek zarządu Rezerwy Federalnej, C.E. Mitchell zasiadał w zarządzie amerykańskiego oddziału IG Farben.

W 1936 roku Avery Rockefeller skonfigurował kombinację z udziałem niemieckiej rodziny Schroeder, która służyła Hitlerowi w roli osobistych bankierów. Time magazine nazywał  nowy układ Schroeder, Rockefeller & Company „gospodarczym wzmacniaczem Osi Rzym-Berlin”. Morgan Guaranty Trust i Union Banking Corporation (UBC) również finansowały nazistów. Członek zarządu UBC, Prescott Bush jest dziadkiem „wielkiego” W.

Weteran I WŚ w tłumie – Adolf Hitler
Weteran I WŚ w tłumie – Adolf Hitler

W 1933 roku w domu bankiera barona Kurta von Schroedera ubito interes polegający na wyniesieniu Hitlera do władzy.

W spotkaniu uczestniczyli bracia John Foster i Allen Dulles, kuzyni Rockefellerów i partnerzy w kancelarii prawniczej Sullivan & Cromwell, jaka reprezentowała Schroeder Bank.

T.C. Tiarks, dyrektor zarządzający w banku Schroeder, był również dyrektorem w kontrolowanym przez Rothschildów Banku Anglii. Wiosną 1934 prezes Banku Anglii Norman Montagu zwołał posiedzenie londyńskich bankierów, którzy zdecydowali się potajemnie finansować Hitlera.

Szef Royal Dutch/Shell, Sir Henri Deterding pomagał w tych działaniach. Nawet po tym, jak USA dołączyło do wojny z Niemcami, prezes Exxon, Walter Teagle pozostał w składzie zarządu I.G. Chemical – amerykańskiej filii I.G. Farben. Exxon był wyłącznym dostawcą czteroetylku ołowiu dla nazistów, ważnego składnika paliwa lotniczego. Tylko Exxon, Du Pont i GM wytwarzały tę substancję. Teagle zaopatrywał również Japończyków w ten produkt.

Exxon oraz I.G. Farben były w tak ścisłych związkach biznesowych, że do 1942 Thurman Arnold – szef the US Justice Department’s Anti-Trust Division (oddział antymonopolowy departamentu sprawiedliwości) – przedstawił dokumenty, które wykazały, że „Standard i Farben w Niemczech dosłownie dokonały między sobą podziału rynków światowych, ustanawiając monopole na ropę i chemikalia na całym świecie”.

Tatuś Prescott Bush stracił władzę nad swymi firmami za “handel z wrogiem” podczas I WŚ, ale udało mu się odzyskać pieniądze, jakie sfinansowały polityczną dynastię Bushów
Tatuś Prescott Bush stracił władzę nad swymi firmami za “handel z wrogiem” podczas I WŚ, ale udało mu się odzyskać pieniądze, jakie sfinansowały polityczną dynastię Bushów

W 1912 roku wdowa po magnacie kolejowym Edwardzie Harrimanie wspólnie z Johnem D. Rockefellerem zajęli się finansowaniem laboratorium badawczego spraw eugeniki w Cold Spring Harbor, NY. W tym samym roku odbył się Pierwszy Międzynarodowy Kongres Eugeniki w Londynie, któremu przewodniczył Winston Churchill.

W 1932 roku odbyła się podobna impreza w Nowym Jorku. Linia pasażerska Hamburg-Amerika Shipping Line, własność George’a Walkera i Prescott Bushów, przetransportowała niemiecki kontyngent entuzjastów na święto genów.

Jednym z członków delegacji niemieckiej był dr Ernst Rudin z Instytutu Genealogii Kaisera Wilhelma w Berlinie. Został on jednogłośnie wybrany na prezydenta za swoje prace nad tworzeniem niemieckiego Towarzystwa Higieny Rasowej – prekursora instytutów rasowych Hitlera.

Aż do 1998 r. było wiele pozwów skierowanych przeciwko Ford, Chase Manhattan, JP Morgan, Deutsche Bank, Allianz AG i wielu szwajcarskim bankom w związku z utrzymywaniem kontaktów biznesowych z nazistami.

W samym centrum wewnętrznego kręgu Hitlera było wiele tajnych stowarzyszeń Germanordern (braci Skull & Bones z Yale), Towarzystwa Thule i Vril. Pojęcia „wielkich mistrzów”, „adeptów”, „wielkiego braterstwa białych”, jakich naziści używali do usprawiedliwienia swej idei wyższości aryjskiej, były ideami starożytnymi zaczerpniętymi z egipskich szkół mistycznych przez Krzyżaków, Iluminatów i hebrajskich kabalistów.

Te same pojęcia można znaleźć w dzisiejszym ruchu New Age, którego czasopismo New Age zostało opublikowane po raz pierwszy przez lożę masońską Grand Orient z Waszyngtonu. Henry Kissinger jest jej zwolennikiem od dawna.

Okultyści nazistowscy uważali starożytne plemiona niemieckie za prawdziwych strażników starożytnych tajemnic mistycznych, które miały swój początek w Atlantydzie, skąd siedem ras boskich ludzi wyszło na ziemię. Thule miało być teutońską Atlandytą, a naziści wierzyli w nie jako dom tych dawno zaginionych ras, które straciły swe boskie moce Annunaki wskutek krzyżowania się z ludźmi.

Rdzeniem Towarzystwa Thule byli sataniści, którzy praktykowali czarną magię. Hitler został kiedyś opisany jako „dziecko iluminizmu”.

Może już czas, aby zbadać DNA Hitlera?
Może już czas, aby zbadać DNA Hitlera?

Według dr Waltera Langera, który przeprowadził w czasie wojny psychoanalizę Hitlera na potrzeby poprzednika CIA- OSS, Hitler również należał do Rothschildów. Langer odkrył raport austriackiej policji potwierdzający, że Hitler był nieślubnym synem gospodyni domowej, Anny Marii Schicklgruber, która w czasie poczęcia dziecka była służką w wiedeńskim domu barona Rothschilda.

W maju 1941 roku Rudolf Hess wylądował na spadochronie na terenie posiadłości księcia Hamilton, mówiąc że siły nadprzyrodzone kazały mu podjąć negocjacje z Brytyjczykami. Hitler rzekomo również doznał tego samego objawienia i nagle gwałtownie zwrócił się przeciwko okultyzmowi.

Wydał rozkazy rozprawienia się z masonami, Templariuszami i Towarzystwem Teozoficznym. Nagle tłum międzynarodowych bankierów wyciągnął wtyczkę finansowania Hitlera i zaczął wytwarzać nagonkę przeciw niemu. Sześć miesięcy później z-Hess-ejanizowana armia USA wkroczyła na arenę II wojny światowej.

Los Hitlera nie różnił się od Saddama Husajna bądź Manuela Noriegi. Bankierzy-illuminaci zawsze stosują ten sam modus operandi – jest nim wykorzystanie ludzi o niskim poziomie uczciwości wobec samego siebie do wykonania za nich brudnej roboty, a potem wygodnego pozbycia się tej osoby i zdystansowania się wobec niej.

Przerażające, a całkowicie zmyślone wypadki „holocaustu” miały zapewnić sympatię dla już zaplanowanej konstrukcji państwa Izrael. Pod koniec II wojny światowej, mordercze bandy Hagany i gangi Sterna zostały wysłane i rozmieszczone przez bankierów Rothschildów do terroryzowania Palestyńczyków i kradzieży ich ziemi. Żydzi, którzy wymknęli się Hitlerowi, stali się środkami, którzy przeszli na stronę syjonizmu.

Za opłatą 1.000 dolarów – dużo pieniędzy w tym czasie – ci prawicowcy kupili sobie przejazd do Izraela i uniknęli losu biedoty żydowskiej, Serbów, Cyganów, komunistów. Cała krwawa afera była ogromnym projektem eugenicznym. Miała więcej do czynienia z ubojem stada wg kryteriów klasowych, niż z pochodzeniem etnicznym lub religią.

Kluczem do zrozumienia tej historycznej układanki jest to, że będący własnością Rothschildów/Rockefellerów sangreal bankierów międzynarodowych wspierał zarówno powstanie nazistów, jak i utworzenie Izraela. Nie miało to nic wspólnego z religią. Miało natomiast wszystko wspólnego z ropą, bronią, narkotykami, pieniędzmi i władzą.

Rothschildowie mówią, że są żydami. Rockefellerowie twierdzą, że są chrześcijanami. To zasłona dymna, jaka nie ma nic do rzeczy z istotą sprawy. Każdy demagog – który obwinia o niesprawiedliwość religię lub rasę, jest niestety źródłem dezinformacji. Przez cały okres dziejów illuminaccy sataniści zawsze poświęcali ludzi wszystkich ras i religii w celu dokonywania kolejnych postępów w realizacji swej  agendy całkowitej kontroli planetarnej.

Izrael nie jest żadną „żydowską ojczyzną„. Służy jako filar monopolu naftowego. Jego mieszkańcy są używani w dowolnie szkodliwy sposób przez Czterech Jeźdźców i ich osiem rodzin właścicielskich jako geopolityczne pionki w międzynarodowej grabieży surowców. Nie ma żadnej możliwości zawarcia pokojowego rozwiązania póki ukradzione ziemie nie zostaną zwrócone ich prawowitym Palestyńskim właścicielom.

To izrael jest nielegalnym podmiotem. Viva Palestyna!

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2012/10/30/illuminati-nazis-the-illegal-state-of-israel/

Autor: Dean Henderson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.