Strona główna > Bez kategorii > Illuminaci i ich Triada Zła

Illuminaci i ich Triada Zła

Źródło: http://www.texemarrs.com/092010/triad_of_evil.htm

Tłum. RX

Texe Marrs

Właśnie ukończyłem, trwające miesiące, żmudne ale i podniecające badania nad niewyraźnym ale ogromnie ważnym duchowym i świeckim (materialnym) związkiem pomiędzy trzema potęgami a mianowicie Chinami, Stanami Zjednoczonymi i Izraelem.

Nieznani dla szarego, przeciętnego człowieka, ludzcy agenci Szatana, którzy składają się z Iluminatów, aktywnie zagospodarowują zasoby Ziemi ażeby skonstruować ostateczny atak na wolność i niezależność człowieka. Te trzy państwa są osią Planu Iluminatów.

Odkryłem, że Chiny, w okresie krótszym niż 40 lat, zostały przekształcone w Kolosa Zła, nieznanego w historii ludzkości. Chińskie banki takie jak HSBC, Bank of China i inne, w harmonii z rothschildowskim „JP Morgan Chase Bank” władają rynkiem metali szlachetnych czyli złotem, srebrem, platyną, itd. Ich korporacje paliwowe w krótkim okresie 10 lat, rozrosły się i prześcignęły zachodnie koncerny paliwowe takie jak Chevron, Stell i BP, które operowały na rynku światowym od ponad 100 lat. Ponadto „Goldman Sachs”, „Morgan Stanley” i inne banki zachodnie kooperowały z tyranami w Pekinie budując także 100 tysięcy ogromnych magazynów rozmieszczonych w całych Czerwonych Chinach. Magazyny te przepełnione są całą masą cennych materiałów takich jak: drewno, tarcica, aluminium, ruda żelaza, stal, ołów, cement, cegly, szkło, traktory, buldozery i spycharki i różne inne narzędzia.Lista ciągnie się bez końca. Po co Czerwone Chiny magazynują tak wiele cennych materiałów? Czy komunistyczne przywództwo przygotowuje się do wojny?

Iracka ropa naftowa wyssana przez rothschildowski Izrael i rothschildowskie Chiny za pomocą USA.

W biuletynie z ostatniego miesiąca (czytaj mój raport badawczy „Rothschild’s Black Gold Empire” dostępny na kasecie lub CD, 60 minut, 8$) ujawniłem metodę przy pomocy której rothschildowskie koncerny paliwowe i banki w zmowie ze skorumpowanymi przywódcami izraelskimi i Białym Domem Obamy, grabią niezmierzone irackie zasoby ropy naftowej i przerzucają ją przez Chiny. Z powodu tego skandalicznego mechanizmu chiński koncern PetroChina stał się teraz piątą, w światowym rankingu, największą firmą paliwową i przewiduje się, że do 2015 roku zajmie pierwsze miejsce spychając lidera rankingu

Exxon-Mobil.

Nazwisko Rothschild jest legendarne we wszystkich tych trzech iluminackich państwach, Chinach, USA i Izraelu. Dynastia Rothschildów została założona w XVIII wieku przez patriarchę Mayera Amschela Bauera w Niemczech. Bauer zmienił nazwisko na Rothschild (Czerwona tarcza) i tak powtórnie odkrywamy trop połączeń pomiędzy agentami ludzkimi i Złem popełnionym przez Wielkiego Czerwonego Smoka, Niewiastę odzianą w purpurę i szkarłat (czerwień) i Bestię, której kolorem jest szkarłat (czerwień).

Kolor czerwieni zawsze symbolizował rozpustę, w wielu miastach dzielnice „czerwonych latarń” są siedliskiem burdeli. Komunizm przyjmuje symboliczny „czerwony” kolor. Lenin, zalewając Rosję i zniewolone republiki ZSRR, morderczym chaosem, ukuł termin „Czerwony terror”. Krwawe, czerwone strumienie śmierci, zatopiły miasta, wsie i obszary rolnicze ZSRR. Zachodnie media będące od dawna własnością żydowskich miliarderów i będące pod ich kontrolą, miliarderów powiązanych z trustem Rothschildów, zakamuflowały historyczną prawdę, że chazarscy, europejscy i rosyjscy żydzi, którzy zagrabili Palestynę w 1948 roku, zmasakrowali wielu rdzennych Palestyńczyków i zagrabili ich ziemię, warsztaty pracy, domy i gospodarstwa. Większość żydowskich najeźdźców było wściekłymi, komunistycznymi terrorystami. Ich broń była pochodzenia komunistycznego i jeden z tych terrorystów, szalony pierwszy premier Izraela, David Ben Gurion, był gorliwym wielbicielem Lenina i Trockiego.

( O „Czerwonym terrorze” Ben Guriona, Menachema Begina, Yitzaka Rabina, Ariela Sharona i innych izraelskich „pionierskich” potworach można poczytać w demaskatorskiej książce odważnego żydowskiego historyka, Ilan’a Pappe, zatytułowanej „The Ethnic Cleansing of Palestine”). Te chazarskie szakale żydowskie, które napadły na kraj pokojowych ludzi i zagrabili ich własność i prawa przysługujące z urodzenia, uznały za wskazane udawanie, że tworzyli oni „demokrację” w Palestynie, mit pokutujący do dzisiaj.

Żydowskie korzenie maoistowskiego reżimu komunistycznego w Chinach.

żydzi zdominowali wewnętrzny krąg towarzyszy Mao Tse Tunga, wśród nich Israel Epstein (drugi z prawej w pierwszym szeregu). Mao stoi w drugim, po prawej.

Inną rewelacją o której amerykańskim i zachodnim dziennikarzom i historykom nie wolno pisać jest to, że czerwona, chińska rewolucja Mao Tse-tunga ma korzenie żydowskie.

W rzeczywistości Mao był głupim i niekompetentnym chińskim chłopem, który był przeszkolony przez „Skull and Bones” i inicjowany do internacjonalistycznej Loży Masońskiej przez socjalistycznych żydów ze Stanów Zjednoczonych. Było to przeprowadzone za milczącą zgodą prezydenta Franklina Delano Roosevelta, masona z 32 stopniem wtajemniczenia i, później, prezydenta Harry S.Trumana, masona z 33 stopniem wtajemniczenia. Mao od samego początku był kukłą ściśle kontrolowaną przez żydowskich rewolucjonistów, ludzi takich jak Israel Epstein i Sidney Shapiro, którzy mieszkali w Chinach i trzymali w ręku cugle władzy nad dwoma kluczowymi instrumentami komunistycznego rządu pekińskiego czyli nad skarbem (pieniądze) i nad mediami (propaganda). Co ciekawe to syjonistyczni żydzi zarządzają dzisiaj tymi samymi dwoma instrumentami rządu amerykańskiego.

Żydowscy szpiedzy przekazują Chinom amerykańskie tajemnice wojskowe.

Tajna żydowska kontrola nad Mao Tse-tungiem i Chińską Partią Komunistyczną wyjaśnia dlaczego skazany żydowski szpieg Jonathan Pollard, uznany winnym kradzieży tysięcy tajnych dokumentów z Departamentu Obrony, gdzie pracował, przekazał te materiały swoim panom czyli izraelskiemu Mossadowi działającemu w USA, a Izraelczycy z kolei przekazali te cenne tajemnice wojskowe bezpośrednio tyranom czerwonych Chin w Pekinie. Pollard, żyd urodzony w Galvestone (Texas) siedzi dzisiaj w więzieniu federalnym. Ostatnio, kiedy premier Izraela, Netanyahu, przybył do Ameryki to odwiedził Pollarda w więzieniu i zapewnił nikczemnego renegata, izraelskiego szpiega, że rząd izraelski pracuje zakulisowo z Białym Domem Obamy nad ułaskawieniem skazanego szpiega. Tymczasem Pollard jest bohaterem narodowym w Izraelu szanowanym za obrabowanie Ameryki z najcenniejszych tajemnic, które Izrael przekazał komunistycznym Chinom!

Sidney Shapiro, amerykański żyd, kierujący organem propagandy Komunistycznych Czerwonych Chin

Wraz z wyborem ich kukiełki, Baracka Obamy, na stanowisko prezydenta, żydzi i Izrael mają teraz skuteczną kontrolę nad tym ogromnym bogactwem i zasobami tego wielkiego państwa.

Żydowscy kanciarze usadowieni przy władzy w Waszyngtonie przez Obamę, tacy jak Ram Emanuel, David Axelrod, Ben Bernanke i Timothy Leithner, wraz z ich syjonistycznymi kumplami w Kongresie, pracują bez wytchnienia nad przekazaniem amerykańskiego bogactwa do Izraela i do Czerwonych Chin. Stany Zjednoczone są represjonowane za pomocą tak zwanej „Kreatywnej Destrukcji”. Jest to niewyobrażalny rabunek po kryjomu na skalę nigdy nie spotykaną w historii.

Ameryka poddana procesowi wypierania przez Chiny.

Czerwone Chiny zostały wybrane do roli wzorca i modelu iluminacko-hegeliańskiej syntezy komunizmu i kapitalizmu. Tymczasem Stany Zjednoczone są z premedytacją duszone i zwalczane. Obce prądy filozoficzne i fale niemoralności są stosowane do niszczenia ludzkiej mentalności i duchowości podczas kiedy dranie z Wall Street kontynuują realizację swego planu manipulacji. Rezerwa Federalna, pod kierownictwem żydowskiego bankiera Bena Bernanke, regularnie przelewa ogromne ilości elektronicznej gotówki do zagranicznych banków w Chinach. Dzięki tej chmurze dolarów wraz z bilionami dolarów uzyskanych z zagrabionej ropy irackiej, chińska gospodarka galopuje do przodu wzrastając w tempie 10% rocznie. A niepełnosprawna gospodarka amerykańska ciągle obsuwa się w niebyt i ku ostatecznemu krachowi gospodarczemu, który w każdej chwili może być przyspieszony przez elitę. Złoto nie uratuje Ameryki. Chiński HSBC Bank twardo trzyma w garści rynek złota.

Ropa naftowa nie uratuje nas ponieważ biurokraci środowiskowi Obamy odmawiają wydawania amerykańskim kompaniom naftowym zezwoleń na odwierty w celu poszukiwania ropy naftowej podczas gdy Chiny wybudowały ostatnio 25 nowych rafinerii a chińskie zbiorniki magazynujące ropę pęcznieją od ropy irackiej.

Jedyna rzecz, która liczy się naprawdę.

Zdumiewający gospodarczy i militarny wzrost potęgi iluminackiej Triady Zła oznacza, że być może zbliżamy się do ostatecznego aktu proroczej historii. Miejmy w takim razie wzrok utkwiony w proroctwach Pisma Świętego i przywrzyjmy sercem i umysłem do jednej sprawy, która naprawdę się liczy, do naszej relacji z Jezusem Chrystusem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.