Strona główna > Polska > Ile jest warte dziecko dla judeo-satanistów? Rafał Gawroński

Ile jest warte dziecko dla judeo-satanistów? Rafał Gawroński

Nie przypuszczałem iż przyjdzie mnie pisać o tak straszliwych rzeczach jak sprzedawanie dzieci na części zamienne w Polsce. Przypomnę jak to kaczyński z innym judeo-satanistą z ligi republikańskiej powołali specjalny Urząd aby zmienił geszeft handlu organami ludzkimi w tym właścicieli oraz kadrę kierowniczą transplantologii w Polsce.

Wszyscy pamiętają jak okupanci lub jak kto woli kolaboranci demokracji talmudycznej w Polsce rozpowiadali brednie na temat znakomitego Polaka kardiochirurga, który lubił dowody wdzięczności okazywane i przekazywane za przedłużenie życia. No cóż kto by nie lubił owoców swej trudnej pracy gdy pacjent zamiast leżeć na cmentarzu przychodzi do lekarza o własnych siłach z flaszką lub kopertą. Należy przypomnieć co w sprawie kardiochirurga, który zmuszony wymogami demokracji talmudycznej do czasowej zmiany zawodu na prawnika; tak jak w przypadku dr. Zbigniewa Kękusia deklarowała władza okupacyjna w Polsce.

Okazało się, że pan doktor Mirosław G. jest bezwzględnym, cynicznym łapówkarzem. Zebrane w tej sprawie dowody mogą też świadczyć o tym, że mogło też dojść do zabójstwa – mówił szef CBA Mariusz Kamiński.

Natomiast ówczesny Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro pobijał garbatonosego:

Już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie.

Polecam krótki film o handlu organami w bezpośrednim sąsiedztwem Izraela:

     Czym jest handel organami zobaczyłem kilka lat temu ale judeo-sataniści mnożą się jak króliki także w Polsce, a ponieważ mają do tego środki że mogą kupować co tylko chcą za ich wydrukowane bez pokrycia papierki zwane pieniędzmi to zmienili rejon działania. Znalazłem niewinnie wyglądającą publikację, a raczej zachętę dla zrobienia tzw. gescheftu, oczywiście na 6 stronie zgodnie ze zwyczajem. (warszawa.gazeta.pl/środa 16 maja 2012/wydarzenia.stołeczna)

Oto treść zachęty: – „O przeszczepach w synagodze »

Spotkanie „Przeszczepy tkanek i narządów – szansa na zdrowie i życie” odbędzie się w czwartek o godz. 17 w synagodze przy ul. Twardej 6. Jego uczestnicy obejrzą film na temat transplantacji, będą mogli porozmawiać z osobami po przeszczepie serca i wziąć udział w dyskusji z udziałem rabina Michaela Schudricha, także w kontekście religijnym.

Z Egiptu do Polski po świeży kosherny towar.

Po zmianie ustrojowej polegającej na przejęciu mas zniewolonych w Europie Wschodniej mogą oni praktycznie za darmo z pomocą duchownych i innych kolaborantów pozyskać z Polski ale także innych krajów Słowiańskich jak Ukraina świetnej jakości towar przedłużający życie zanim trafią do piekła na zawsze. Otóż według najnowszych informacji gdy dziecko podzieli się na części składowe oraz pozyska się organy do przeszczepów to wartość rynkowa takiego dziecka wynosi równowartość dwóch milionów dolarów.

Niech Polacy się nie dziwią że judeo-sataniści porywają Polskie Aniołki via centra pomocy rodzinie, a urzędnicy nie mogą odnaleźć później ich dzieci. Judeo-sataniści tak mają, iż nie wydają rodzinom szczątków ludzkich gdy dostają się one dla ich potrzeb jak mordy rytualne – Katyń, składanie gojów na ołtarzach całopalnych czy pozyskiwanie organów.

Zasadniczy element dowodowy w przedmiocie handlu organami w Polsce przedłożył na swym procesie Pan Mirosław Garlicki, który zeznał m.in. :

Rozumiem intencję aktu oskarżenia, ale wiele razy wskazywałem podczas przesłuchań w prokuraturze, CBA i ABW na zupełnie błędną interpretację dowodów i niektórych zeznań – oświadczył na procesie pan Mirosław Garlicki. Natomiast w aktach sprawy brak jest pierwotnej informacji o rzekomych łapówkach, od której CBA zaczęło inwigilowanie mnie, a zaczynem mojej sprawy było śledztwo w sprawie rzekomego handlu organami do przeszczepów.

Każdy kto chce się przekonać o skali tego procederu może zrobić to osobiście. Jak często jestem z dzieckiem w ogródku jordanowskim na ul. Odyńca w Warszawie i powiem szczerze, iż w przeciągu godziny policzyłem około 8 lotów śmigłowców sanitarnych ale zachęcam do spacerów w okolice Szpitala MSW, a że do Okęcia jest blisko i lotów do rzekomej ziemi świętej jest coraz więcej w związku z masowym rozdawnictwem obywatelstwa polskiego dla nich to zdacie Państwo sobie sprawę o masowości procederu kontrolowanego przez rabinów.

http://poloniae.neon24.pl/post/36518,izraelscy-rabini-handluja-organami-ludzkimi

Z powodów religijno-kulturowych Izrael ma wielki kłopot z transplantacjami organów ratujących życie. Izrael jest krajem, który ma najmniejszą – w krajach uprzemysłowionych – liczbę zdeklarowanych dawców (ok. 8%, podczas gdy na Zachodzie ok. 40%). To powoduje olbrzymi deficyt, na przeszczep trzeba tam czekać latami (śr. cztery). W planie międzynarodowym objawia się to w ten sposób, że to jedyny kraj korzystający z europejskiego banku wymiany organów, który organy przyjmuje, ale żadnych nie oferuje.

Kwestią tą zainteresowała się prof. antropologii kalifornijskiego Uniwersytetu Berkeley Nancy Scheper-Hughes, uważana za największy autorytet w tych sprawach. Według jej badań Izrael stał się światowym centrum przemytu organów z krajów Trzeciego Świata, do którego zaliczyła szczególnie Mołdawię, najbiedniejsze państwo Europy. Proporcjonalnie jest to dzisiaj kraj o najmniejszej średniej liczbie nerek (na mieszkańca) na świecie. Jej apele o zbadanie izraelskiego przemytu do Stanów Zjednoczonych pozostawały bez echa.

W 2004 r. amerykański Departament Stanu sam zajął się doniesieniami o izraelskim przemycie przez Nowy Jork, ale w końcu uznał to za legendę miejską. Jak judeo-sataniści mogliby się sami oskarżyć tak jak w Polsce w sprawie Zamachu Stanu z 10 kwietnia 2010 roku ?  Dziś wiadomo, że kupowano je w Izraelu za śr. 10 tys. dolarów, a sprzedawano w Ameryce za śr. 160 tys. To przebicie godne handlu bronią bądź narkotykami, banalnie zła działalność mafijna. Czy bierze w niej udział armia izraelska oraz Mossad na bezbronnych Palestyńczykach ? Jest to jedyna okupacyjna armia na świecie, która regularnie przeprowadza sekcje swoich ofiar nie informując rodzin o wynikach przeprowadzanych sekcji. Nie można wykluczyć, że dochodzi przy okazji do znanego procederu „handlu skórami”, zupełnie jak w Łodzi.

Drodzy Polacy Rodacy Słowianie, nastały trudne czasy skrywanej okupacji w Polsce. Wiem że wiele porwanych przez urzędników Polskich Dzieci już nie żyje. Proszę zatem przyjąć wyrazy najwyższego szacunku za krwawe ofiary wojny cywilizacyjnej z Polakami, a które nie pozostaną bezkarne.

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2015/08/12/ile-jest-warte-dziecko-dla-judeo-satanistow/

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=12236&Itemid=56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.