Strona główna > Polska > III Żydo-RP – żydowski przekładaniec

III Żydo-RP – żydowski przekładaniec

Tworzenie i promowanie organizacji takich jak np. KOD w IIIŻydo-RP ma na celu utrzymanie i podsycanie podziału na zwolenników dwóch, pozornie przeciwnych sobie politycznie, żydowskich, syjonistycznych obozów władzy – obozu PiS i obozu PO.
a3

Od KOR do KOD

Zygmunt Wrzodak o KOD

_________________________

Jednym z głównych celów polityki żydowskich reżimów Zachodu jest atomizacja społeczeństw, czyli dążenie do rozbijania jedności nie tylko całych narodów, ale tworzenie podziałów także wewnątrz poszczególnych grup społecznych, np. wewnątrz grup zawodowych itp.

Tworzenie przez żydo-reżimy i promowanie w powszechnych żydo-mediach organizacji takich jak np. KOD w IIIŻydo-RP ma na celu utrzymanie i podsycanie podziału na zwolenników dwóch, pozornie przeciwnych sobie politycznie, żydowskich, syjonistycznych obozów władzy – obozu PiS i obozu PO. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest utrzymanie żydowskiego politycznego wahadła, wychylającego się od PO do PiS i odwrotnie.

Ogłuszane żydowską propagandą społeczeństwo nie jest w stanie zauważyć, że jeśli chce trwać jako naród i państwo, nie tylko mogłoby, ale wręcz musi samo zorganizować własną reprezentację i wyeliminować syjonistyczną zgniliznę degenerującą zarówno państwo jak i naród.

Innym przejawem społecznej atomizacji jest nakręcanie społecznych napięć i nienawiści związanych ze zjawiskiem masowego napływu do Europy obcych kulturowo i etnicznie imigrantów. Umozliwiło to żydo-reżimom i ich mediom odwrócenie społecznej uwagi od problemów ekonomicznych, od sterowanego upadku cywilizacyjnego Zachodu, od zbrodni światowego terroryzmu i wzniecania wojen, za które wyłączną odpowiedzialność ponosi światowa żydowska finansjera USA i Wlk.Brytanii i zainstalowane przez nią na Zachodzie kolonialne żydo-reżimy. Ta sama żydowska finansjera odpowiada za problem imigracji. Jednak przeciętny Europejczyk – w tym także Polak – za sprawą żydowskich mediów widzi jedynie zło w imigrantach, a nie w żydo-reżimach – nie odróżnia skutków od ich przyczyn.

Nie oznacza to, że należy przystać na żydowską, syjonistyczną politykę i manipulacje i otworzyć granice dla imigrantów – nie. Należy podjąć działania odwrotne, dążyć przede wszystkim do zniszczenia żydo-reżimów, czyli do wyeliminowania źródeł cywilizacyjnego regresu i światowego terroryzmu, co powstrzyma imigracyjne fale i uchroni białą rasę przed jej planowanym zniszczeniem.

Dariusz Kosiur

__________________________

Prezentowany tekst „Zygmunt Wrzodak o KOD” jest komentarzem autora do artykułu prof.A.Śliwińskiego „Czy Polskę czeka II „kolorowa rewolucja?” –http://votan9.neon24.pl/post/129536,czy-polske-czeka-ii-kolorowa-rewolucja

„(…) „Komitet Obrony Demokracji”. Nazwa ta sugeruje, że celem ruchu jest raczej obrona, podważanego przez Prawo i Sprawiedliwość, układu interesów politycznych i ekonomicznych, które wyłoniły się w latach 2007-2015. Nie ma to nic wspólnego z demokracją, co zostało łatwo wypomniane organizatorom ruchu. Drugi, być może jeszcze poważniejszy błąd polityczny polega na przejęciu inicjatywy politycznej przez skompromitowanych przywódców i aktywistów Platformy Obywatelskiej, PSL oraz ugrupowań lewicowych. Czym innym jest przecież ruch demokratyczny, a czym innym konglomerat polityków „przegranych” w ostatnich wyborach parlamentarnych; czym innym ulica, a czym innym gabinety poselskie.”prof.A.Śliwiński

__________________________

„Zapewne opinię publiczną zastanawia, dlaczego skompromitowany komunista, wyjątkowy nieudacznik (Wojciech Jasiński), dostaje potężna firmę ze 100 mld zł. obrotów rocznie. Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba sięgnąć do wczesnych  lat 90 – tych, gdy L. Kaczyński zostaje szefem NIK. Jasiński zostaje szefem jego gabinetu, a później pełni inne ważne funkcje w NIK ( w NIK dostają wtedy intratne stanowiska Paweł Rabiej, dziś Nowoczesna.pl – przyjaciel J.Kaczyńskiego oraz przyjaciel śp. A.Szczygło.)”„Sekretarz POP PZPR szefem PKN Orlen”Z.Wrzodak – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/18/sekretarz-pop-pzpr-szefem-pkn-orlen/

__________________________

a5

Śp. Lech Kaczyński, którego poznałem w latach 90. i który był jednym z moim mentorów, był państwowcem, człowiekiem odpowiedzialnym. Nigdy nie pozwoliłby sobie na nieodpowiedzialność i na składanie obietnic, które podkopują państwo, narażają obywateli na bezrobocie, na utratę oszczędności. Dlatego tu, pod jego pomnikiem w Radomiu, chcemy przypomnieć PiS-owi, że w życiu publicznym, a zwłaszcza w gospodarce, trzeba być odpowiedzialnym – powiedział Paweł Rabiej, członek zarządu .Nowoczesna, na konferencji prasowej z Katarzyną Kalinowską, liderką partii w Radomiu.

__________________________

Zygmunt Wrzodak o KOD

W zasadzie dobry tekst pod kątem rozpracowywania nas przez tzw. socjologów i pr-owców, ale analiza polityczna jest błędna, ponieważ ,,szefem” KOD-u jest J.Kaczynski, a zapleczem organizacyjnym pisuary (- zaraz młode hejtery pisowskie rzucą mi się do gardła).
Masoneria już się rozstawiła, przegrupowała i przygotowała swoją alternatywę dla pisuaru. Przecież nie będą czekać, żeby taki Wrzodak czy Zimiński przejęli kontrolę nad protestami. Bardzo wpływowy działacz Nowoczesnej.pl Paweł Rabiej to człowiek PC, bardzo bliski, a nawet przyjaciel J. Kaczynskiego i śp. A.Szczygło, to autor książki ,,kim jest M.Wachowski”.

PIS i KOD w sprawach zasadniczych są jak jedna cegła – stoją po tej samej stronie okupanta Polski. Chcą tego samego dla Polaków, a wiec niewolnictwa. Kłócą się publicznie tylko o to, kto ma być lepszym nadzorcą niewolników w interesie okupantów. Przecież zasadnicze kwestie w polityce nie są poruszane, spierają sie o „kości i okruchy” dla Polaków.

 

W obecnych czasach okupant nie pokazuje się w mundurze, w ciemnych okularach, w długim czarnym płaszczu, nie siedzi na czołgu, nie trzyma karabinu w ręku, ani pały. Okupant siedzi i knuje w tajnych związkach, ma do dyspozycji nie wyczerpane ilości funduszy. Okupant ma do dyspozycji całą klasę dziennikarzy, polityków, służby specjalne, rządy, parlamenty, socjotechników, media.
Jeden przykład: wszystkie media w Polsce oczerniają Rosję, broniąc banderowców z UPAdłęj, wszystkie media prowadzą wojnę medialną z Rosją – PRZYPADEK???
W tych kwestiach nie ma różnicy między Michnikiem, Sakiewiczem, Rydzykiem – PRZYPADEK???
Jesteśmy medialnie, finansowo, socjotechnicznie, zniewolonym narodem, nie mamy pro-polskich mediów, funduszy i oni o tym wiedzą, dlatego zniszczyli LPR (oczywiście rola konia – R.Giertycha – była ohydna) oraz Samoobronę (zbrodniarze wykorzystali brak ideologii w partii).
Nawet prof. Śliwiński dał się nabrać na grę masonerii, dał się nabrać na grę okupantów Polski. To bardzo trudne aby zachować zimną krew w takich sprawach jak KOD – PIS, pewnie prof. nie ma dużego doświadczenia politycznego i stąd ten błąd.
Co do kontroli KODu przez JK, to przecież gdyby rzeczywiście zaczął od rozliczenia rozbiorów w Polsce, walki z lichwiarzami, uwłaszczania Narodu, obniżył podatki radykalnie, szczególnie VAT, zlikwidował biurokrację, itd., itp., to 90% ludzi w Polsce miałby za sobą, ale im chodzi o władzę dla siebie, dla okupantów, a nie dla Polaków o prawdziwą Niepodległość i suwerenność narodową.

Autor: Wrzodak Z.

Za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129603,iiizydo-rp-zydowski-przekladaniec

Data publikacji: 12.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *