Strona główna > Świat > III Wojna Światowa to już tylko kwestia czasu! „Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe”

III Wojna Światowa to już tylko kwestia czasu! „Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe”

Objawienia fatimskie, które miały miejsce już ponad wiek temu, cały czas są jednym z najchętniej czytanych tematów. Szczególnie porywające są wizje na temat dalszych losów świata, które miała otrzymać Łucja dos Santos.

W Internecie aż roi się od teorii spiskowych i przepowiedni, które mają zwiastować nadchodzącą III Wojnę Światową. Jedną z tych osób, które miały przewidzieć dalsze losy świata jest Łucja do Santos.

– Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror – przepowiadała Łucja.

– Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji – dodawała.

Zarzewi światowego konfliktu jest obecnie kilka i można zakładać, że prędzej czy później on wybuchnie. Będzie miał jednak związek z aktualną sytuacją geopolityczną, a nie różnymi przepowiedniami, czy to aktualnymi, czy tymi sprzed wieków.

 

Za: https://nczas.com/2019/07/20/iii-wojna-swiatowa-to-juz-tylko-kwestia-czasu-natezenie-walk-i-okrucienstwa-beda-straszliwe/

20.07.2019

One thought on “III Wojna Światowa to już tylko kwestia czasu! „Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe”

  1. LUD CZYTA APOKALIPSE ALE I TAK Z TEGO NIC NIE ROZUMIE BO APOKALIPSA TO JEST DO ZROZUMIENIA A NIE DO WYPELNIENIA I JESLI LUD SIE NAWROCI DO PANA BOGA TO APOKALIPSA TU NIC NIE ZADZIALA ALE JESLI NIE TO APOKALIPSA WKROCZY ALE BEDZIE BORDZO BOLESNE TO WKROCZENIE I LEPIEJ ZE BY NIE WKROCZYLA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.