Strona główna > NWO > III wojna światowa dla idiotów

III wojna światowa dla idiotów

Krok po kroku przewodnik do zrozumienia obecnej sytuacji na świecie.

a

1998 – 2000: opracowanie harmonogramu

Setting the table

Potężne elity i wpływowe think tanki prognozują, zbliżający się okres amerykańskiej agresji. Zbigniew Brzezinski wypowiada się za globalistyczną frakcję zachodniej PRC (Predatory Ruling Class = Drapieżna Klasa Rządząca) w 'Wielkiej szachownicy' [The Grand Chessboard], książce w której otwarcie opowiada się za szerszymi działaniami Ameryki w dominacji obszaru Eurazji.

W tym samym czasie 'neokonserwatywna' frakcja PRC, reprezentowana przez ludzi takich jak Robert Kagan, William Kristol, Paul Wolfowitz i Dick Cheney, zaczynają agitować Amerykę o obalenie każdego rządu na Bliskim Wschodzie, który stoi na przeszkodzie w dommiacji Izraela w regionie. W tym celu Kagan i Kristol zakładają grupę PNAC (Projekt na nowy amerykański wiek).

Dwie nakładające się na siebie frakcje są często 'po tej samej stronie', a jeszcze również w niezgodzie ze sobą. Globaliści ogólnie bardziej skupiają się na otaczaniu i osłabianiu bloku chińsko-rosyjskiego, by ostatecznie utworzyć 'świat jednobiegunowy' (NWO). Neokońscy syjoniści ogólnie się ze sobą zgadzają, ale ich głównym celem jest pomóc Izraelowi w ekspansji jego terytorium i rozwinięcie go w regionalną potęgę.

O tych frakcjach myślmy jako o rodzinach 'mafijnych'. One nadal są tą samą strukturą władzy, ale o rywalizujących ze sobą interesach w pewnych okresach i w pewnych dziedzinach.

2001-2003: uruchomienie planu działania

W wyniku bardzo dziwnych i bardzo wygodnych ataków typu 'Pearl Harbor' 11 IX 2001, gen. Wesley Clark dowiaduje się, że proizraelscy neokoni w rządzie Busha planują obalenie rządów w Iraku, Libii, Syrii i Iranie, oraz w kilku innych krajach. Clark nie ujawnił tego publicznie aż do 2007.

a

a

Gen. Clark stwierdził, że traumatyczne zniszczenie 11 IX umożliwiło wprowadzenie agresywnej polityki zagranicznej, mimo że żaden z wystawionych na celownik krajów nie miał nic wspólnego z 11 IX.

2003-2011: śmierć i zniszczenie

Choć realizacja planów nie szła zgodnie z 5-letnim harmonogramem Pentagonu, to późniejsze wydarzenia potwierdzają zarzuty gen. Clarka.

a

a

a

Saddam (Irak), martwy   /   Kaddafi (Libia), martwy   /    Assad (Syria), jeszcze się trzyma! 

2006: Putin architektem bloku handlowego BRICS

BRICS to skrót unii handlowej 5 głównych wschodzących ekonomii: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Południowa Afryka. Oryginalnie znana była jako „BRIC”, przed dołączeniem do niej w 2010 Południowej Afryki. Wszyscy członkowie BRICS są rozwijającymi się krajami z wielkimi, szybko rozwijającymi się gospodarkami. Z Rosją i Chinami jako trzonem, tak bardzo BRICS rozrosła się pod względem wpływów ekonomicznych i politycznych, że jej członkowie już nie muszą być kontrolowani przez władców spraw globalnych. Były minister spraw zagranicznych Indii, Coneel Sebal, powiedział: „Zachód boi się BRICS, bo nie ma już nad nią kontroli„.

a

Chinese President Jiantao officially opening the BRICS leaders meeting.

Grupa BRICS z każdym dniem staje się silniejsza. W 2014 ustanowiła własny mechanizm finansowy by obejść sępy z IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy). Czego nie mogą kontrolować monopolistyczni gangsterzy zachodni, będą chcieli zniszczyć.

2010-2014 / WikiLeaks / Oszustwo arabskiej wiosny

Po zdobyciu 'wiarygodności ulicy' poprzez ujawnienie filmików żenujących Amerykę, mroczny agent o nazwisku Julian Assange wraz ze swoją osławioną grupą 'WikiLeaks' ujawniają szkodliwe informacje o pewnych przywódcach arabskich. Powiązane z zachodem arabskie media rozniecają płomienie WikiLeaks, kiedy kontrolowani przez CIA 'aktywiści' i ich naiwni studenci wychodzą na ulice Tunezji, Maroka, Jordanii, Jemenu, Sudanu, Libii, Egiptu i Syrii. Niektóre z tych buntów „arabskiej wiosny” stosują przemoc (Libia, Syria).

Sprytne sztuczki 'spontanicznych protestów' ukrywają amerykańską rękę za 'arabską wiosną' i pokazują wcześniej zaplanowaną przemoc.

Agent Assange później potwierdzi publicznie, że planował 'arabską wiosnę' (here).

 Oczywiście to jest trochę samokoloryzującym się uproszczeniem. Prawdziwa rola WikiLeaks w wywołaniu 'arabskiej wiosny' była rola katalizatora. Agenci CIA, ulokowani w arabskich rządach i w arabskich mediach, byli także częścią oszukańczej sztuczki w destabilizacji arabskich rządów od północnej Afryki do Bliskiego Wschodu.

Broń WikiLeaks do masowej destabilizacji odegrała również rolę w obaleniu włoskiego premiera Silvio Berlusconiego (here). Za bliską osobistą przyjaźń z Wladimirem Putinem i otwarte wspieranie Kaddafiego, ten barwny włoski magnat dostał się na 'listę celów' amerykańskiego Deopartamentu Stanu i New York Times.

a

a

a

Obu – oszusta Assangei oszusta 'demonstranta' ogłoszono 'ludźmi roku'. Oszustwo 'arabskiej wiosny' zdestabilizowało kilka arabskich krajów, kilka z nich z wcześniej wspomnianej listy Wesley Clarka!

a

a

a

CIA-WikiLeaks i skorumpowane media ukarały 'niebezpiecznego' Berlusconiego za bliskie relacje z dużym złym Kaddafim i dużym złym Putinem.

WIOSNA 2013: Terrorystyczni 'buntownicy' w Syrii potrzebują pomocy

Zaopatrywani przez Amerykę i Arabię Saudyjską terrorystyczni 'rebelianci' przegrywają walkę o obalenie Assada w Syrii. Żeby pomóc w większości zagranicznym najemniczym 'rebeliantom', przy naleganiu ze strony amerykańskich neokonów, Ameryka szuka pretekstu do rozpoczęcia bombardowań pozycji syryjskiego rządu.

a

Podżegacz wojenny sen. McCain odwiedza 'buntowników' w Syrii, z których większość stanowią zagraniczni bojownicy. W ich szeregi wchodzą najemnicy, skazańcy i samozwańczy dżihadyści, wszyscy zorganizowani i kierowani przez tajnych agentów zachodnich / saudyjskich / izraelskich i arabskich.

CZERWIEC 2013: Putin odwiedza Izrael

Prezydent Rosji Wladimir Putin przybywa do Izraela by odwiedzić notorycznego podżegacza wojennego premiera Bibi Netanyahu. W mocnych choć dyplomatycznych słowach prosyryjski prezydent Rosji wyraża swój sprzeciw wobec wszelkich ataków na Syrię lub Iran.

a

a

W przeciwieństwie do amerykańskich liderów, którzy płaszczą się przed Netanyahu, Putin nie bał się przylecieć do Izraela i szczerze rozmawiać z premierem.

Obaj – Putin i dr Assad, (wykształcony w Anglii okulista) mają ogromną bazę wsparcia – Syryjczyków.

LATO 2013: Hillary grozi Rosji i Chinom

Rosja i Chiny konsekwentnie zabiegają o pokój. Rozgniewana Hillary Clinton deklaruje: „Rosja i Chiny zapłacą za wspieranie reżimu Assada„.

a

Urodzona ponownie neokonka Hillary otwarcie zagroziła Rosji i Chinom z powodu Syrii.

LATO 2013: ustawianie sceny dla fałszywego ataku bronią chemiczną

Pod presją neokonów i izraelskiego lobby, Obama ogłasza 'czerwoną linię'. Twierdzi, że gdyby syryjski rząd użył broni chemicznej wobec 'rebeliantów', to zaingeruje Ameryka.

*WAŻNE PRZYPOMNIENIE:  Treserzy Obamy mają bliskie relacje z tym skrzydłem amerykańskiego establiszmentu w polityce zagranicznej, którego głównym celem jest stopniowe osaczanie Rosji i Chin (Soros, Rockefeller, Kissinger, Brzezinski etc). W przeciwieństwie do frakcji neokonów, wojny za Izrael na Bliskim Wschodzie ta banda 'jedno-światowców' ogólnie uważa za tracenie kapitału politycznego.

Skąd Obama wiedział o nadchodzącym 'ataku gazowym'?
Skąd Obama wiedział o nadchodzącym 'ataku gazowym'?

LATO 2013: fałszywy atak gazowy to wina Assada

Jak było do przewidzenia, i na komendę, ma miejsce rzekomy 'atak gazowy' wątpliwego pochodzenia na Syrię – tylko kilka tygodni po ostrzeżeniu Obamy! Histeryczna zachodnia prasa mówi, że wśród ofiar 'gazu' Assada były dzieci.

a

a

„Teraz dzieci zagramy w 'śpiocha'. Wszyscy kłaść się i zamykać oczy”. Zdjęcia z ataków 'trującym gazem” wyglądały na podróbki, inscenizacje. Czy ataki naprawdę miały miejsce? Jeśli tak, to nie byłoby korzystniejsze dla 'rebeliantów' zrzucenie winy na Assada i wciągnięcie w konflikt Ameryki?

LATO 2013: Assad zaprzecza oskarżeniom

Prezydent Assad mocno zaprzecza oskarżeniom i zaprasza do przeprowadzenia międzynarodowego dochodzenia. Assad porównuje oskarżenie z fałszywymi zarzutami o „broni masowego niszczenia” użytymi przeciwko Irakowi w 2002 & 2003.

a

a

Laureat Nagrody Pulitzera, dziennikarz śledczy Seymour Hersh jest przekonany, że Assada wrobiono w ataki gazowe (here)

To nie był pierwszy raz kiedy amerykański rząd i New York Times próbowali 'wkłamać' Amerykę do wojny.

LATO 2013: Na krawędzi wojny

Rząd Obamy ignoruje dementi Assada i rozpoczyna przygotowania do wojny. Tymczasem Netanyahu dalej próbuje wymusić syryjski atak na Izrael. Assad nie uległ prowokacji Ameryki, i zagroził odwetem w przypadku na pełną skalę ataku na Syrię.

a

a

Netanyahu faktycznie zrzucił ogromną bombę na syryjskie pozycje, zabijając wielu syryjskich żołnierzy. Assad nie odpowiedział na ten niewytłumaczalny akt wojenny, który całkowicie poparli senatorowie McCain & Graham (powyżej z Netanyahu).

LATO 2013: Amerykańsko-żydowskie lobby otwarcie żąda wojny

Liderzy głównych amerykańskich organizacji żydowskich jednoczą się by wydać wspólny komunikat na poparcie wojny z Syrią.

a

a

 Coroczna gadanina McCaina przeciwko Syrii i Iranowi przed wszech potężną AIPAC (amerykańskie lobby izraelskie) zawsze wywołuje dziki aplauz.

LATO 2013: Amerykanie mówią 'NIE'!

Amerykańska opinia publiczna budzi się z drzemki i zaczyna zasypywać centrale telefoniczne Białego Domu i Kongresu wściekłymi telefonami przeciwko wojnie.

a

a

 Wściekli Amerykanie pokazują się w 'ratuszu' by rozedrzeć odwłok John McCaina za wspieranie bombardowania Syrii.

LATO 2013: Rosja & Chiny staną w obronie Syrii

Rosja, Chiny, Syria i Iran inscenizują zabawy wojenne na M Śródziemnym. Nieugięta postawa Putina i przyjaciół zmusza Obamę do mrugnięcia okiem, albo przynajmniej pozwala mu na potrzebne wyjście z sytuacji.

(070809) -- CHELYABINSK, August 9, 2007 (Xinhua) -- Soldiers from the SCO joint troops march in Russia's Chelyabinsk, August 8, 2007. A happy get-together was held on Wedenesday among soldiers from member countries of the Shanghai Cooperation Organization (SCO), who are in Chelyabinsk attending the "Peace Mission 2007" anti-terrorism military drill. (Xinhua/Li Gang) (zy)

a

Amerykańska agresja zbliżyła Rosję i Chiny jak nigdy wcześniej.

LATO 2013: na ratunek Putin !

Rosja proponuje układ: Syria zgadza się oddać swoją broń chemiczną w zamian za pokój i dalszą protekcję Rosji. Obama-Kerry chętnie łapią linę rzuconą im po mistrzowsku przez Putina.

a

Sekretarz stanu USA Kerry i rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow dogadują się by uniknąć wojny, ale gra jeszcze się nie zakończyła. Zachodni i izraelscy podżegacze wojenni nigdy nie śpią.

JESIEŃ 2013: z powrotem do rajzbretu!

Wojna z Syrią (i Iranem) uniknięta. Netanyahu ze swoimi zawiedzionymi neokonami-podżegaczami muszą 'wracać do rajzbretu'.

a

a

„Niech Pan nie myśli, że się Panu udało, Obama. Wymyślę nowy plan i pogadamy w przyszłym roku'.

 ZIMA 2013: w Kijowie organizują się 'spontaniczne' pro-EU/US tłumy

’Organizatorzy tłumów' z CIA, malkontenci i różnego rodzaju naiwniacy i aktywiści zaczynają organizować się w Kijowie, Ukraina. Ich ostatecznym celem jest obalenie przyjaznego wobec Rosji ukraińskiego rządu i zastąpienie go US-EU marionetkami. Sen. McCain Szalony wkrótce przybywa do Kijowa by podżegać niespokojny tłum okrzykami „Ameryka jest z wami!”

a

a

Szaleniec McCain przyjeżdża na Ukrainę, wywołując niepokój, jeszcze raz!

Niepokój wywołuje również amerykańska podsekretarz stanu Wiktoria Nuland (Nudelman). Nuland jest żoną arcyluminarza 'neokońskiego' Roberta Kagana, jednego z głównych architektów niekończącej się 'wojny z terrorem'. Poza ciastkami które wręczała 'pro-US' tłumom, Nuland  pomagała także wyciągnąć miliardy dolarów z podatków w 'pro-demokratyczne inwestycje' na Ukrainie, wszystko kosztem amerykańskich podatników.

LUTY 2014: Ukraińscy 'demonstranci' stosują przemoc

Rozzuchwalony przez McCaina, Nuland-Kagan i innych zachodnich intruzów, a także przez bojaźliwość wybranego prezydenta Ukrainy Janukowycza, kijowski tłum zastosował przemoc. Niewiarygodnie, Obama i jego NATO-wskie marionetki nalegają na Janukowycza by „wykazał opanowanie” wobec „pokojowych demonstrantów”.

a

a

Kiedy wynajęte tłumy McCaina i naiwniacy zastosowali przemoc,  The New York Times dalej nazywał ich „pokojowymi demonstrantami”.  

a

a

Zamaskowany izraelski komendant 'Delta' i jego grupa walczyli w obaleniu wybranego ukraińskiego rządu.

Prawdziwa historia! Wśród gwałtownych zbirów kijowskich była grupa byłych izraelskich komandosów. (Here) Jaki powód miałby Izrael w ustanowieniu nowego antyrosyjskiego rządu przed frontowymi drzwiami Putina? Zapytajcie McCaina i Netahyahu 

 LUTY 2014: obalenie legalnie wybranego rządu Ukrainy

Kiedy zakończyła się Zimowa Olimpiada w Rosji, ukraiński rząd zostaje obalony siłą i zastąpiony przez marionetki US-UE wrogie wobec Rosji. Janukowycz ucieka z życiem do Rosji.

Russia's President Vladimir Putin (R) and Ukrainian President Viktor Yanukovych shake hands after signing documents during their meeting in the Kremlin in Moscow, on December 17, 2013.  Putin said that the state energy companies of Russia and Ukraine had signed an amended agreement slashing the price Moscow charges its cash-strapped neighbour for natural gas.    AFP PHOTO / ALEXANDER NEMENOV        (Photo credit should read ALEXANDER NEMENOV/AFP/Getty Images)

a

Legalnie wybrany sojusznik Putina, Janukowycz, wyeliminowany. Do władzy na Ukrainie dochodzą starannie wybrane marionetki Nuland-Kaganowej i McCaina.

MARZEC 2014: Rosyjski Krym rozwodzi się z CIA-Ukrainą

Krymscy Rosjanie deklarują swoją niezależność od nielegalnego marionetki-gangstera państwa, którego nie popierali. Krymczanie w 97% zagłosowali za dołączeniem się do historycznej Matki-Rosji. Rosyjsko języczni Ukraińcy na wschodzie również zaczynają odrzucać nowy kijowski reżim.

a

a

To co zachodnia prasa fałszywie nazwała „inwazją” i „podbojem” faktycznie było radosnym zjednoczeniem Półwyspu Krymskiego z Matką-Rosją. Ci ludzie nie chcieli mieć nic wspólnego z okrutnymi gangsterami-marionetkami Kijowa Kaganowej.

LATO 2014: Rosja fałszywie oskarżona o destabilizację Ukrainy

Zachód fałszywie oskarża Rosję o zorganizowanie niestabilności we wschodniej Ukrainie. Kiedy kijowskie marionetki bombardują i atakują własnych ludzi, nakłada się sankcje.

a

epa04219217 Ukrainian soldiers ride in an armored personal carrier (APC) in the Volnovakha village of Donetsk area, Ukraine, 22 May 2014. Thirteen Ukrainian government troops were killed overnight while trying to protect the eastern city of Volnovakha from pro-Russian separatists, the Ukrainian government said. The toll was believed to be the highest that Ukrainian troops have seen since the launch of military operations against the separatists in mid-April.  EPA/ROMAN PILIPEY

Nowy marionetkowy prezydent Petro Poroszenko jest nienawidzony we wschodniej części kraju (ani niezupełnie popularny w zachodniej). Ale Obama razem ze swoimi pudlami z UE kochają krwawego miliardera- tyrana.

LATO 2014: Putin nie daje się wrobić w wojnę

Rosja odpiera celowe prowokacje marionetkowego Kijowa i odmawia dokonania inwazji na Ukrainę, która, choć jeszcze nie jest członkiem NATO, to już ma jego wsparcie. Bojownicy o wolność we wschodniej Ukrainie pokonują zdezorganizowane i zdemoralizowane wojsko Kijowa, kiedy kraje NATO zaczynają spokojnie rozmieszczać swoje siły.

a

U.S. President Barack Obama is seated with Ukraine President Petro Poroshenko as they meet with other countries regarding Ukraine at the NATO summit at Celtic Manor in Newport, Wales, Thursday, Sept. 4, 2014. At rear center is U.S. Secretary of State John Kerry. (AP Photo/Charles Dharapak)

Wschodni rebelianci schwytali wiele osób z personelu wojskowego Ukrainy, z których wielu to bezradni poborowi teraz nienawidzący marionetkowego prezydenta Porky Poroszenko.

Nieustanna wschodnia ekspansja NATO aż do granic Rosji z krajami bałtyckimi (Estonia, Łotwa, Litwa), teraz stanowi bezpośrednie zagrożenie dla Rosji. 

a

Wrzesień 2014: Obama dokonuje przeglądu estońskich wojsk z prezydentem Hendrikiem.

LATO 2014: Chiny też na celowniku

Tymczasem na Dalekim Wschodzie, amerykańskie kraje-marionetki Japonia, Wietnam i Filipiny nasilają swoje małostkowe agitacje przeciwko Chinom. Japonia ogłasza, że zmieni swoją pacyfistyczną konstytucję i będzie budować armię.

Mimo że globalistyczna frakcja Obamy i przeciwni Obamie neokoni mają wspólny interes w utrudnianiu sojuszu rosyjsko-chińskiego, to ich motywy są inne. Obama nadal woli uniknąć wojny na Bliskim Wschodzie, i zamiast tego skupić się na wojnie z Rosją i Chinami.

a

President Barack Obama meets with Philippines President Benigno Aquino, Friday, June 8, 2012, in the Oval Office of the White House in Washington. (AP Photo/Susan Walsh)

a

Anty-chińskie marionetki prezydenci Wietnamu i Filipin są także na liście płac amerykańskiej mafii. To dlatego te słabe kraje nagle stały się tak silne w antagonizowaniu drobnymi sprawami spokojnych Chin.

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id686.html

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.