Strona główna > Świat > III Wojna Światowa biologiczna?

III Wojna Światowa biologiczna?

Gigantyczne zmagania Zachodu i Wschodu o wymiar i formę nowego porządku światowego (NWO) toczą się już od lat na wielowymiarowej płaszczyźnie, określanej współczesnym terminem „wojen hybrydowych”. W ramach ich arsenału można wyliczyć: wojny informatyczne, propagandowe, gospodarcze, finansowe, migracyjne itp.

Ostatnio RF podjęła też wyzwanie „wojen historycznych”, które do tej pory wdrażane były jednostronnie przez pieski łańcuchowe USA: III RP, Ukrainę i państewka bałtyckie. Trzeba tu obiektywnie przyznać, że RF swą umiejętnością i bezczelnością kłamstw, przeinaczeń i manipulacji, przyćmiła najlepszych zachodnich strategów ds. łgarstw i krętactw.

Dopiero co Rosja, niewątpliwie słusznie, oskarżyła USA o celowe zwiększenie ryzyka wojny nuklearnej, poprzez zainstalowanie na okrętach podwodnych głowic rakietowych z tzw. „low-yield nukes”, czyli ładunkami atomowymi o niewielkiej sile rażenia do 20 kiloton, obniżając tym samym psychologiczną barierę strachu przed ich użyciem. Zamiast komentarza, warto tu tylko zwrócić uwagę, że 1945 roku na Hiroszimę zrzucono właśnie bombę o wspomnianej mocy (https://news.antiwar.com/2020/02/05/russia-alarmed-by-us-deployment-of-low-yield-nukes/).

Oczywiście akademickim pozostanie pytanie, jaką datę należy uznać za moment rozpoczęcia III Wojny Światowej? W końcu nie ma do dziś pełnej zgodności, kiedy rozpoczęła się II Wojna Światowa: dla Polski 1 września 1939 roku, dla Francji i Anglii 4 września, a dla USA dopiero 7 grudnia 1941roku.

Taką datę III Wojny Światowej może zapewne stanowić moment rozpoczęcia się w Chinach epidemii koronawirusa. Zarówno Zachód, jak i Wschód przyznają zgodnie, że wirus ten jest wyprodukowany sztucznie. W zależności od tego czyimi zwolennikami jawią się komentatorzy; wirus wyrwał się spod kontroli chińskiego tajnego laboratorium broni bakteriologicznej, lub został zsyntezowany w Kanadzie i opatentowany w USA w 2018 roku ((http://endoftheamericandream.com/archives/just-a-coincidence-a-u-s-patent-for-an-attenuated-coronavirus-was-filed-in-2015-and-granted-in-2018) po czym użyty w Chinach.

Biorąc pod uwagę fakt, że opracowywanie broni biologicznej jest zabronione prawem międzynarodowym, wszystkie laboratoria działają pod przykrywką medycznych ośrodków badawczych i żadna ze stron nie przyzna się do ich istnienia.

Rosja od wielu lat podnosi larum odnośnie łańcuszka amerykańskich ośrodków badawczych rozlokowanych przy jej granicach na Ukrainie, Gruzji, a nawet w „sojuszniczym” dlań Kazachstanie. Placówki te zlokalizowano tam w ramach „amerykańskiej pomocy medycznej” dla gospodarzy, ale posiadają zamknięte odziały, w których pracują jedynie amerykańscy specjaliści. Rosyjska telewizja twierdziła nawet, że z ośrodka pod Tbilisi dokonano już raz biologicznego ataku na sąsiadujący region RF.

Wracając do zagadnienia obecnej epidemii koronawirusa, przychylam się osobiście do tezy, że dokonały tego Stany, jako otwarcia III Wojny Światowej. Według potwierdzonych informacji wirus ten jest niebezpieczny głównie dla osobników rasy żółtej (https://www.eutimes.net/2020/02/asians-far-more-susceptible-to-coronavirus-than-other-races-more-likely-to-die-just-like-sars/), a nie dla białych. Trudno sobie wyobrazić by Chińczycy opracowywali broń biologiczną, która selektywnie atakuje ich własną rasę, a nie ich wrogów, czyli Zachodu i (w dalszej perspektywie) Rosji.

Jakby nie było, epidemia rozszerza się dynamicznie. W Chinach, pod kwarantanną znalazły się kolejne cztery miasta z ludnością 21 milionów łącznie (https://www.eutimes.net/2020/02/china-quarantines-4-more-cities-with-21-million-people-in-battle-with-coronavirus/. Według rosyjskiej telewizji publicznej RTR Planeta, władze w ekspresowym tempie budują od fundamentu nowe szpitale dedykowane wyłącznie ofiarom epidemii.

A jak wygląda oblicze epidemii w jej epicentrum? Link do zbioru amatorskich filmów jest następujący: https://www.eutimes.net/2020/02/china-apocalypse-people-dropping-dead-everywhere-cremated-in-secret-its-a-total-disaster/.

Trudno wyrokować, czy ten materiał filmowy jest dziełem „aktywistów chińskich” z ramienia CIA, czy też autentycznym obrazem rzeczywistości. Bez znajomości języka chińskiego, czy nawet angielskiego, daje jednak posmak apokalipsy, która w następnym rozdziale może się też okazać naszą dolą. Życzę miłego oglądania!

Dr Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1017836,iii-wojna-swiatowa-biologiczna

One thought on “III Wojna Światowa biologiczna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.