Strona główna > NWO > III Wojna Światowa i „antysemickie teorie spiskowe”

III Wojna Światowa i „antysemickie teorie spiskowe”

a

Dawno temu (a dokładnie w latach 1890) syjonistyczni Żydzi europejscy poprosili Tureckie Imperium Otomańskie o  pozwolenie małej garstce żydowskich pielgrzymów (ok. 10.000) osiedlić się na arabskiej ziemi w Palestynie. „Nie martwcie się” – powiedzieli – „to tylko mała, nieszkodliwa wspólnota religijna. Nie wierzcie antysemickim teoretykom spiskowym. Ta maleńka grupka Żydów nie zamierza przejąć Palestyny… Ha Ha Ha”.

Dawno temu (a dokładnie po II wojnie światowej) europejscy syjoniści poprosili Stany Zjednoczone i Brytanię o przyznanie im nowego własnego państwa Izrael. „Nie martwcie się” – powiedzieli – „Chcemy tylko połowę Palestyny, żeby ocaleni z holokaustu mogli nieć własne państwo. Nie wierzcie antysemickim teoretykom spiskowym. Nie interesuje nas przejęcie pozostałej części Palestyny”.

a

a

Dawno temu (a dokładnie po wojnie w 1968) syjoniści złapali dodatkowe kawałki ziemi od Syrii (Wzgórza Golan), chwilowo okupowali Synaj (Egipt), i na stałe zajęli palestyńskie terytoria (Zachodni Brzeg i Gazę). „Nie martwcie się” – powiedzieli światu – „to tylko dla naszego bezpieczeństwa. Nie wierzcie antysemickim teoretykom spiskowym. Nie interesuje nas przejęcie reszty terytorium”.

a

Dawno temu (a dokładnie po 11.09.2001) syjoniści otoczyli Palestyńczyków murami i kolczastym drutem, zbombardowali dywanowo zatłoczone okolice, zrównali z ziemia ich farmy, i szybko rozwinęli swoje budowanie osiedli. „My robimy to tylko dla własnego bezpieczeństwa. Nie wierzcie antysemickim teoretykom spiskowym. Nie interesuje nas wypędzenie Palestyńczyków.

a

a

Dawno temu (a dokładnie 2006-2014) syjoniści naciskali na USA i Brytanię by sprowokowały Rosję i Chiny, i toczyły wojnę z Syrią i Iranem. „Nie wierzcie antysemickim teoretykom spiskowym. Nie zamierzamy wszczynać III wojny światowej”.

a

Dawno temu (a dokładnie po III wojnie światowej) syjoniści w końcu zrealizowali swój najważniejszy cel – „Wielki Izrael”, między dwu wielkimi rzekami”, rozciągający się od Nilu (Egipt) do Eufratu (Irak), z częściami Jordanii i Syrii.

a

Wtedy potężny Izrael ogłosił biednemu i zdemoralizowanemu światu:

„OK. Złapaliście nas. Od dawna to planowaliśmy. Czy to dla was jakiś problem?”

„Wielki Izrael” wymaga rozbicia istniejących krajów arabskich na małe.

Źródło: http://www.tomatobubble.com/zionist_plot.htm

Tłum z j. ang. Ola Gordon

Komentarz: więcej materiałów Oli na chomiku

http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.