Strona główna > Świat > III Wojna Światowa – Amerykańska elita w bunkrach

III Wojna Światowa – Amerykańska elita w bunkrach

Amerykańska elita ruszyła do bunkrów. Czy III Wojna Światowa już się rozpoczęła?

a3

Uprzywilejowana elita zamierza ukryć się w podziemnych schronach, takich na przykład jak pod międzynarodowym portem lotniczym w Denver, starając się uniknąć tego co nadchodzi.

A może, bez wypowiedzenia, III Wojna Światowa już się rozpoczęła? Czy elita i czołowi specjaliści z agencji wywiadowczych, którzy dostarczają elicie informacji, podejmują teraz odpowiednie środki ażeby ochronić siebie przed złowieszczą przyszłością?

W artykule rozważa się szereg wydarzeń, które mogą wskazywać na to, że III Wojna Światowa już się rozpoczęła. Jeżeli tak jest to można pomyśleć, że Putin, w istocie, został obalony przez rosyjskie ekstremistyczne jastrzębie wojskowe i elita światowa wie o tym co przybliżyło się w ciągu tych dwóch lat.

Istnieją niepotwierdzone, ale bardzo zatrważające, doniesienia o niedawnej śmierci Amerykanów podczas działań bojowych (killed in action – KIA) z rąk rosyjskich wojskowych. Wczoraj zadzwonił do mnie mój kolega z mediów, i przyjaciel, Paul Martin. Wielu dobrze wie, że ma on kilka ważnych źródeł informacyjnych w rodzaju insajderów (wtajemniczonych) z którymi utrzymuje kontakty a są oni ze środowiska wojskowych, byłych wojskowych i wojskowych zleceniobiorców kontraktowych.

W rozmowie telefonicznej Paul Martin powiedział, że informuje o tym, że 4 (cztery) samoloty amerykańskich Sił Powietrznych zostały zestrzelone a w nich znajdowali się Amerykanie, którzy zostali zabici. Gdzie to zdarzenie miało miejsce tego do tej pory nie wiadomo.

Same nie potwierdzone dane to nie jest to co zmusza mnie do działania, nawet wtedy kiedy mowa jest o niezawodnym informatorze. Tym nie mniej, w czasie krótszym od dwóch godzin, otrzymałem następną pisemną publikację prasową od mojego przyjaciela i byłego kolegi, byłego „zielonego beretu”, Johna Moora. Oto co on napisał w swojej publikacji prasowej w końcu dnia 20.03.2015 roku:

„Panie i panowie,

Podczas ostatniego dnia, lub dwóch, cztery amerykańskie samoloty wojskowe zostały zestrzelone przez Rosję. Są zabici Amerykanie (nieznana liczba), liczby WIA (wounded in action – tłum.) i POW (prisoner of war – tłum.) także są nieznane”.

Kończy on swoją zagadkową publikację stwierdzeniem, że wojna się rozpoczęła. Mam nadzieję, z jednej strony, że to doniesienie okaże się zmyśleniem. Z drugiej strony ufam na tyle mojemu osobistemu informatorowi aby przypuszczać, że ta informacja jest „surowa, niesprawdzona albo jest przeciekiem ze służb specjalnych”.

Niechaj Bóg ma nas w opiece!

Z poważaniem

John Moore (http://www.thelibertyman.com/) „

Te dwa doniesienia otrzymałem, jak powiedziałem, z dwóch różnych źródeł, zaledwie w ciągu kilku godzin. Kiedy ludzie ze sprawdzonym wykazem przebiegu służby w dostarczaniu precyzyjnych danych gotowi są postawić swoje nazwiska pod takimi informacjami to powinniśmy odnosić się do takiej informacji jako zasługującej za zaufanie żeby przystąpić do bardziej szczegółowego dochodzenia…

Za: http://3mv.ru/publ/amerikanskaja_ehlita_napravilas_v_bunkery_tretja_mirovaja_vojna_nachalas/3-1-0-40439

Data publikacji: 23.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *