Strona główna > Świat > III RP oraz Jej sojusznicy i przyjaciele

III RP oraz Jej sojusznicy i przyjaciele


Wielowiekowa przyjaźń Polski i Ameryki dziś przeżywa swe apogeum. Po sprowadzeniu na terytorium III RP bohaterskich żołnierzy amerykańskich, którzy bronić będą naszej kwitnącej ojczyzny przed zakusami wrogów wolności i demokracji, marzeniem niezmiennie rozumnego społeczeństwa pozostaje jedynie imperatyw zniesienia wiz USA dla obywateli III RP.

Osobiście nie wątpiąc, że ten szczęśliwy i chwalebny moment nastąpi już w najbliższym czasie, pragnę przybliżyć obraz tego żydo-angolskiego raju tym rodakom, którzy nie znają go z autopsji. Aby uniknąć oskarżania o stronniczość posłużę się tekstem rodowitego Amerykanina, który poniżej tłumaczę w całości:

https://www.sott.net/article/385515-Why-America-is-the-Greatest-Country

„Nie ma wątpliwości, że Ameryka jest najwspanialszym krajem dziś i w całej historii ludzkości. Czuję się nawet zażenowany pisząc artykuł na ten nie podlegający dyskusji temat. Jesteśmy supermocarstwem z największą gospodarką, najbardziej pożądaną walutą, z najwspanialszą kulturą i oczywiście najpotężniejszą armią świata. Sam fakt czytania tego artykułu każe ci myśleć o amerykańskim wynalazku, jakim jest Internet. Jak świat szeroki, ludzie słuchają amerykańskiej muzyki, oglądają amerykańskie filmy, oraz przepłacają zakupy towarów amerykańskich firm – od ubrań, do elektroniki, żywności – i marzenia o emigracji do Ameryki. To właśnie zwie się miękką siłą i jest wspaniałe.

Oczywiście Ameryka nie jest jeszcze rajem gdzie wszystko jest doskonałe, dlatego zawsze znajdą się tacy co będą wybrzydzać i wyolbrzymiać drobne niedoskonałości. Omówmy więc główne z nich.

Czy wszyscy w Ameryce są bogaci? Większość żyje od wypłaty do wypłaty, dziesiątki milionów nie zarabia nawet tyle by pokryć koszt wyżywienia i opieki zdrowotnej. Młodzi wpadają w permanentne zadłużenie z powodu pożyczek na edukację, emeryci nie posiadają żadnych oszczędności a najbogatszy procent społeczeństwa posiada tyle ile jego 90% najuboższych. Jeff Bezos zarabiał w 2017 $100 milionów dziennie, a magazynowi robotnicy Amazon pracują jak niewolnicy, z czego wynika prosty wniosek: jeśli będziesz ciężko pracował i staniesz się bogaty, nie będziesz musiał martwić się negatywnymi statystykami.

Nasz rząd obarczony jest niezmiennie wzrastającym zadłużeniem, które nigdy nie będzie spłacone. Otwartym pozostaje pytanie czy wprowadzimy drakońskie oszczędności, czy odrzucimy jego spłatę, lub pozbędziemy się go na drodze inflacji. Jeśli podniesiemy stopy procentowe, to czy pęknie kolejna bańka inflacyjna? Niektórzy twierdzą nawet, że Federalna Rezerwa zrujnowała rynek, a cała nasza gospodarka jest jedynie piramidą finansową, która musi się załamać. Osobiście nie rozumiem tych przewidywań. W końcu jeśli się żyje w najwspanialszym kraju, to nawet nierozwiązywalne problemy jakoś się rozwiążą.

Jako społeczeństwo stajemy się coraz bardziej chorzy. Dla mnie jest to prawdziwą zagadką. Dziś 70% nas jest chorobliwie otyłych, co nie miało miejsca kilkadziesiąt lat temu. Być może przyczyną jest bogactwo doskonałej żywności produkowanej z GMO i broni chemicznej z II wojny światowej, którą używamy w charakterze pestycydów? Ale czyż nie jest wspaniale, że mamy tyle alternatyw kontroli otyłości takich jak unikanie tłuszczów, nie… cukrów, nie…węglowodanów. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak akceptacja samego siebie. Jesteś piękny bez względu na nadwagę i podupadające zdrowie! Jeśli masz odpowiednie podejście, w najwspanialszym kraju świata, fakty i rzeczywistość nie mają znaczenia, zapytaj o to naszych polityków!

Chroniczne choroby wśród amerykańskiej populacji sięgnęły szczytu w ostatnich dekadach. Autyzm, astma, artretyzm, alergie, rak, cukrzyca, choroby immunologiczne osiągnęły poziomy epidemiczne. Swoją drogą trochę mnie dziwi, że najwspanialsi naukowcy (oczywiście amerykańscy) nie mogą znaleźć efektywnych metod ich leczenia. Wszystko co możemy robić to kontrolować ich symptomy i bez końca pozostawać na medykamentach pokładając wiarę w nauce i medycynie. Żyjąc w najwspanialszym kraju możesz zaufać przemysłowi farmaceutycznemu, który pracuje nad tym by przekształcić świat w lepsze miejsce dla nas.

Jeśli ciągle masz wątpliwości, zwróć uwagę na fakt że obywatele amerykańscy konsumują 80% światowej produkcji środków psychotropowych i przeciwbólowych, a oznacza to że są oni wolni od bólu fizycznego i psychicznego, co czyni ich najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

A jeśli martwi cię gwałtowny wzrost kosztów leczenia, znajdź sobie dobrą pracę i nie bądź jak te 75 milionów Amerykanów na zasiłku medycznym, lub te 40 milionów bez jakiejkolwiek opieki medycznej. Nie ma wymówek żyjąc w najwspanialszym kraju wszech czasów!

 

Celebrując glorię najwspanialszego kraju świata, należy szczególnie podziękować naszemu kompleksowi militarno- zbrojeniowemu. Od końca zimnej wojny wydaliśmy $20 bilionów na zbrojenia i wojny. Nie bylibyśmy najwspanialszym krajem, gdybyśmy nie eliminowali bez przerwy monstra i „brutalnych dyktatorów” na całym świecie. Wierzcie mi, pozbyliśmy się tylko Hitlerów! Spójrzcie wstecz na medialną propagandę, oni wszyscy byli Hitlerami, posiadali broń masowego rażenia i planowali zawojować świat. Dlatego też gdy zamordowaliśmy pół miliona irackich dzieci, Madeleine Albright miała rację stwierdzając, że cel warty był tego. W końcu wolność nie jest za darmo!

Najwspanialszy kraj świata zrzuca średnio 25 tysięcy bomb i rakiet rocznie na najbiedniejszych w takich krajach jak Jemen, Somalia, czy Sudan. Bogu dzięki, że nigdy nie widzimy obrazów zabitych tym sposobem dzieci, bo mogłoby to zrujnować naszą patriotyczną reakcję na te wydarzenia. Samo szerzenie pokoju i wolności nie wystarczy. Czasami zmuszeni jesteśmy do finansowania i zbrojenia maniakalnych terrorystów, ponieważ są oni pomocni w zmianach reżimów jeszcze gorszych potworów. Ale nie martwcie się. W ostatecznym kroku, zabijemy również tych terrorystów. A jedyne co się liczy to szczęśliwy koniec.

Część miłości jaką okazujemy zagranicy spływa też na nas samych. Władze kontrolują nasze rozmowy telefoniczne, maile i media socjalne, cenzorują nasze wypowiedzi byśmy nie padli ofiarą złych idei. Stanowiąc 5% światowej populacji posiadamy 25% populacji więźniów. Aby móc być najwspanialszym krajem, musimy być też najbezpieczniejszym!

Ale prawdziwym kluczem do pojęcia wielkości Ameryki jest czerpanie informacji z mediów głównego nurtu i powtarzanie znajdujących się w nich opinii mędrców. No bo nie przypuszczacie chyba, że najwspanialszy naród mógłby prezentować kłamców i propagandzistów w telewizji? Jeśli znajdujesz tą samą opinię na wszystkich socjalnych platformach i prestiżowych gazetach, prezentowaną przez setki ekspertów, wiesz że słyszysz prawdę i nie musisz już myśleć.

Wiara i zaufanie są kluczami do szczęścia w najwspanialszym kraju świata. Jeśli zauważysz u siebie zwątpienie oznacza to, że nie używasz wszystkich wspaniałych narzędzi oferowanych przezeń społeczeństwu: sportu, rozrywki, socjalnych mediów, filmów, telewizji, przedstawień, alkoholu, narkotyków, seksu, pornografii i konsumeryzmu.

Podstawę stanowi świadomość, że wszystko jest OK bo żyje się w najwspanialszym kraju, a jest on najwspanialszy bo wszystko jest w nim OK.”

Truizmem jest stwierdzenie, że wspaniała III RP oraz jej wspaniali obywatele w znacznym stopniu przybliżyli się do opisanego wyżej ideału. A wszystko dzięki unijnemu otwarcie się na zachodnioeuropejskie nacje, niewiele tylko ustępujące Amerykanom. Dzięki temu, dla młodych ambitnych Polaków droga na zachodnie zmywaki stoi szeroko otworem. Od lat robią tam nie tylko karierę, ale szlachetnieją dosłownie na naszych oczach. Ale to nie wszystko! Największy cymes jest ciągle przed nami!

Ignacy Nowopolski

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/866624,iii-rp-oraz-jej-sojusznicy-i-przyjaciele

Data publikacji: 15.05.2018


19 thoughts on “III RP oraz Jej sojusznicy i przyjaciele

 1. NIGDY w historii Polski i usa nie było wielowiekowej przyjaźni….amerykanie zawsze nas sprzedawali /Jałta. Techeran/ i wykorzystywali jak dziwkę-teraz też, a polacy jeszcze się z tego cieszyli i dopłacali miliony $ na ten proceder. Taki to głupi naród.

  1. Ja nic nie dawałem a Ty?
   To nie naród czyli Polacy są głupi. Zrozumienie tkwi w fakcie bycia niewolnikiem Watykańsko USraelskiej dziwki, która nas „doi”

  2. Polacy czy „elity”?
   To gen.Sikorski na czele rządu londyńskiego zrobił z nas sługusów zachodu i przyczynił się do zwycięstwa żydokomuny w Polsce.
   Ta cała AK tak ślepo walczyła z Niemcami i pomagała żydom wszelkim kosztem, nie zauważając czym to grozi.
   Gen. Sikorski przejął władzę w wyniku „cichego” zamachu stanu. Nie był on rządem wybranym przez naród. Po prostu jedna masońska sitwa odebrała władze sanacyjnej masońskiej klice.
   Dlaczego akurat to Armia Krajowa ma monopol na kształtowanie patriotyzmu w Polsce? Proste bo wg. oficjalnej narracji, AK walczyła z Niemcami, którzy chcieli zgładzić 6 mln żydów. Dlatego to są dobrzy bohaterowie. Z kolei każdego, kto kwestionował oficjalną samobójczą politykę Rządu Londyńskiego jest wrzucany do wora z napisem „kolaborant” czy „volkdeustch”.

   A skoro wszyscy są sfrustrowani i narzekają na wszystko dookoła to i ja sobię ulżę.
   To co robi nowopolski jest już chore i nudne, od 4 lat ciągle te same pi***ły, jeżeli nowopolski chce krytykować polskie społeczeństwo, to niech dla odmiany poruszy zjawisko samo-nienawiści, które polega chociażby na wyzywaniu od „polactwa” swoich oponentów, ew. od „Januszy” i „Grażyn”, co dotyczy to wszystkich, niezależnie od światopoglądu czy wyznania wiary. Nie widzę żeby jakikolwiek inny naród tak o sobie mówił, to jest tylko u nas. I to jest prawdziwy problem bez którego rozwiązania nie rozwiąże się innych.

   Takie negatywne nakręcanie jeszcze bardziej zachęca do bierności i apatii i tak powstaje błędny krąg, w którym tkwimy
   Oczywiście doceniam konstruktywną i ożywczą krytykę, ale w nadmiarze taką krytykę traktuję jako antypolskie działanie.

   Oczywiście wszyscy tu wiedzą kto jest tu wrogiem ale podstaw za ż*da kosmitę, reptilian, Niemców, Rosjan, itp. to będziesz mieć to samo.

   1. ?!
    Napisałeś się …, napisałeś…, ale czy na temat?
    O „poliactwie” -nie słyszałeś?
    …Popatrz wkoło, pomyśl…- to nie boli(chociaż?)
    To wkoło są…chrześcijanie ,przecież.
    W urzędzie, szkole, kościele, po sąsiedzku, na drodze!!! , etc.
    Zdrowia Ci zyczę i otwartości na Ducha Świętego i Roztropność Jego.

    1. Ludzie których mijam są różni. Jedni lepsi inni gorsi.
     A ja mam pytanie:
     – czy Niemcy mają „szwabstwo”?
     – czy Rosjanie mają „kacapstwo”?

     Nie każdy kto się głosi jako chrześcijanin nim jest. Są ludzie, którzy poważnie podchodzą do kwestii wiary, są też i tacy, co wierzą „na pokaz”.

   2. re: Krecik
    Cytat:
    „To gen.Sikorski na czele rządu londyńskiego zrobił z nas sługusów zachodu i przyczynił się do zwycięstwa żydokomuny w Polsce”.

    Jest to typowe rozumowanie domowego komunisty, zeby nie pisac zle o komunistach i komunistycznych bandytach.
    Poza tym gen.W.Sikorski zostal zamordowany na poczatku lipca 1943r w pozorowanej „katastrofie” a po wejsciu armii czerwonej do Polski w styczniu 1944r, w lipcu 1944r zydowskie PKWN, ktore powstalo w Moskwie oglosilo sie nowa wladza w Polsce.
    W zwiazku z tym pytanie:
    Co ma wspolnego gen.W.Sikorski z powstaniem zydowskiego PKWN w lipcu 1944r w Moskwie , skoro stracil zycie w lipcu 1943r ?
    Czy gen.W.Sikorski tez ponosi wine za to, ze Stalin mordowal zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego w okupownej przez sowietow Polsce ?

    Czy nie zauwazyles „krecik” , ze twoje sformulowania ukazuja twoj umyslowy stan chorobowy pozbawiony sensownych wypowiedzi ?

  3. waldi,
   Nie wybieraj tych spraw z historii Polski, ktore pasuja do twojej negatywnej wersji opowiadan o Ameryce, bo przypominasz mi bolszewikow z WPS (Zieminskiego i Kosiura), ktorzy w ten sam sposob manipuluja podawanymi przez siebie informacjami, zeby ukazac Ameryke w samych negatywach.
   Natomiast probuja ukazac Rosje i Putina w samych superlatywach i nigdy nie zamieszczaja zlych informacji o Rosji i Putinie.
   Otoz Amerykanie pomogli Polakom w odzyskaniu niepodleglosci w 1918r, a za pieniadze POLONII AMERYKANSKIEJ powstala uzbrojona po zeby polska armia generala J.Hallera – vide misja R.Dmowskiego w Ameryce i Kanadzie.
   Swoje pretensje miej do zyda i masona F.D.Roosevelta oraz do zyda i masona W.Churchilla, ktory zawarl tajny uklad z gruzinskim zydem i masonem J.Stalinem.
   Z kolei w pazdzierniku 1941r w USA znana juz byla MAPA GOMBERGA (sporzadzona przez zyda) , ktora dotyczyla podzialu powojennej Europy na 2 strefy wplywow: amerykanska i sowiecka – Ameryka nie brala jeszcze udzialu w II w.s.
   Ten fakt dowodzi, ze powtarzasz bzdety po kims bez zastanowienia i wmawiasz te bzdety innym.

   Amerykanski zyd B.Freedman, ktory przeszedl na katolicyzm mowil w 1961r w hotelu Willard w Waszyngtonie, ze za kulisami wydarzen II w.s. stalo ZYDOSTWO, ktore doradzalo, kontrolowalo i wplywalo na decyzje F.D.Roosevelta.
   Druga grupa zydow stala po stronie Stalina i obydwie grupy zydow ustalaly miedzy soba kierunek prowadzonej polityki.
   Zydostwo stojace za Rooseveltem odrzucilo plan amerykanskiego generala G.Pattona uderzenia przez Rumunie i Bulgarie na Niemcow w 1943r, czyli rozpolowienie sil niemieckich, wyzwolenie Polski i atak na niemieckie zaplecze zbrojeniowe, czyli realnie bylby to koniec potegi niemieckiej wynikajacy z braku zaopatrzenia dla armii niemieckich.
   Plan poparl Churchill, ale Roosevelt nie zgodzil sie, bo zydowskie lobby w USA chcialo przedluzyc wojne, zeby wiecej zarobic na dostawach broni, amunicji, sprzetu etc.

   Swoje pretensje skieruj przede wszystkim do zyda i masona J.Stalina, ktory zajal Polske sila i zaprowadzil terror, rozkazal armii czerwonej wywozic z Polski wszystko co mialo jakakolwiek wartosc. Zonierze armii czerwonej masowo gwalcili Polki w przedziale wiekowym 10-70 lat i okradali polska ludnosc cywilna z kosztownosci (obraczki, pierscionki, zegarki, bransoletki, lancuszki) sprzetu domowego, rowerow, odziezy etc , a nawet wyrywali okna i drzwi z polskich kosciolow.

   Jako dowod na swoje racje probujesz zaslaniac sie odbytymi konferencjami przedstawicieli 3 mocarstw w Teheranie, Jalcie i Poczdamie, i przypisujesz jedynie Ameryce i Anglii, ze zdradzily Polske, ale ani slowa nie wspomniales, ze byl tam tez J.Stalin, ktory gwarantowal przeprowadzenie wolnych wyborow w Polsce, a ktore zostaly jednak sfalszowne na polecenie Stalina i Stalin decydowal kto ma wejsc do nowego rzadu w Polsce majac do dyspozycji armie czerwona i NKWD.

   Kogo ty chcesz zrobic w balona swoimi opowiadaniami ?

 2. @Potomek Jakuba;
  Ameryka pewnie ubiła z Bogiem interes a niewolnicy, czyli my, muszą szanować swych panów:

  1 List do Tymoteusza 6:1-2
  Wszyscy, którzy są pod jarzmem jako niewolnicy, niech własnych panów uznają za godnych wszelkiej czci, ażeby nie bluźniono imieniu Boga i [naszej] nauce. Ci zaś, którzy
  mają wierzących panów, niechaj ich nie lekceważą z tego powodu, że są braćmi, ale
  niech im lepiej służą, dlatego że są oni wierzącymi i umiłowanymi jako uczestnicy
  dobrodziejstwa.
  Tych rzeczy nauczaj i do nich zachęcaj

  1. Bobik kto Ci płaci za dezinformacje?ewentualnie jarasz jakieś liście ,pal połowę bo czasami bredzisz jak potłuczony.

  2. Niewolnik w starożytnym Rzymie, a teraz to dwie kompletnie różne sprawy. Najgorzej mieli niewolnicy pracujący na roli, galernicy to byli przestępcy. A zwykli niewolnicy domowi byli częścią tzw familia, była to jakby powiększona rodzina. Pan dbał o niewolników bo byli drodzy. Oprócz wyżywienia i domu otrzymywali też jakąś zapłatę. Jeśli ktoś oszczędzał i nie chciał czekać aż go pan wyzwoli, mógł się sam wykupić. Wielu osiągało awans społeczny, a kobiety często wychodziły za mąż za swoich panów. A teraz spadliśmy do poziomu zwierząt roboczych, bydła, które w dodatku musi się samo utrzymać za głodową jałmużnę.

  3. A co do listu, to sama prawda. To była najlepsza i najprostsza recepta na wolność. Służ dobrze i uczciwie, a twój pan cię uwolni w nagrodę, lub zrobisz karierę u jego boku. Chrześcijanie nie mogli zachęcać do przemocy, typu „zabij pana i uciekaj”.

 3. Autor artykulu Chris K. zajebiscie przynudza i nawet nie napisal, ze ZYDZI KONTROLUJA AMERYKE (Jews control America) – albo zapomnial, albo jeszcze o tym nie wie.
  To z kolei prowadzi do wniosku, ze kazdy prezydent USA jest zydowska marionetka, a wszystkie wazne i wplywowe stanowiska rzadowe oraz sektory gospodarki i przemyslu w USA sa pod kontrola zydostwa z mediami i bankami wlacznie.
  Wojny jakie prowadzi USA na swiecie wiaza sie z sektorem zbrojeniowym, ktory jest kontrolowany przez zydostwo i na tym mozna duzo zarobic – np. sektor zbrojeniowy w Rosji stoi na 4-tym miejscu pod wzgledem dochodow panstwowych i Rosji nie obchodzi przeciwko komu jest uzywana bron wyprodukowana w Rosji. Dla Rosji licza sie pieniadze, a przemysl zbrojeniowy to rowniez miejsca pracy.
  Z ostatnich danych departamentu zatrudnienia w USA wynika, ze bezrobocie w USA spadlo ponizej 4% , a z kolei roczne PKB wynosi 18.5 biliona dolarow , co jest sygnalem, ze plan ekonomiczny D.Trumpa przynosi efekty i Amerykanie nie wyjezdzaja z USA za chlebem jak Polacy i nawet autor Chris K. nie chce uciekac z Ameryki, pomimo swoich narzekan i ukazywania jedynie stron negatywnych o USA.

  Faktycznie, Amerykanie sa narodem, ktory moze cieszyc sie duzymi swobodami , ale Amerykanie sa rowniez niewolnikami dlugu, przy czym kazdy pozyczkobiorca musi najpierw pomyslec czy bedzie w stanie splacic dlug, co niestety wymaga madrego planowania i kontrolowania wydatkow.
  Niemniej sa sposoby, zeby szybko zrobic pieniadze i nie miec dlugow, ale trzeba miec do tego glowe na karku i niekoniecznie miec bogatych przodkow.
  Autor Chris K. probuje rowniez przedstawic amerykanskie spoleczenstwo jako ludzi otylych, chorych, sfrustrowanych etc co jest z kolei sprawa indywidualna kazdego czlowieka i to wynika glownie z lenistwa i obzarstwa, i nie jest to wina systemu w USA.
  Sytuacja gospodarcza, ekonomiczna i polityczna w USA za prezydentury D.Trumpa wyraznie poprawila nastroje Amerykanow i oczywiscie nastroj pewnosci wsrod elit rzadzacych w USA, ktora z wielkim rozmachem i bojowym nastawieniem probuje zaprowadzic dyktature na swiecie, co znakomicie odpowiada planom zydow-syjonistow, ktorzy przeciez daza do panowania nad calym swiatem i innymi panstwami, co ja uwazam za objaw choroby psychicznej grupy osob chciwej pieniedzy i wladzy, i co moze popchnac swiat do katastrofy.

  Jesli mam byc szczery to odpowiem, ze mam w dupie zydostwo, wyscigi zbrojen, ekipy rzadzace i jakiekolwiek narzekania na to i owo.
  Po prostu wlaczam swoje myslenie i mysle jak zabezpieczyc byt sobie i rodzinie bez wchodzenia w kolizje z prawem.

  1. 75% rzadzacych Polska nie sa Polakami.
   https://www.youtube.com/watch?v=ft9PLjQ4Ik0

   Wyrzucmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polske.
   https://www.youtube.com/watch?v=3ODkTxSUiuA

   Kto sprzedal Polske ?
   https://www.youtube.com/watch?v=tfKLWO7up_Y

   PiS chce oddac Polske Zydom !
   https://www.youtube.com/watch?v=kBiYitVL_8c

   Protesty rolników w Polsce – Michal Kolodziejczak
   https://www.youtube.com/watch?v=qoelVRyCR4M

   „Polska jest krajem królików doswiadczalnych”
   https://www.youtube.com/watch?v=oiByGbRAYPY

   Judenland
   https://www.youtube.com/watch?v=0Db2n_zscf8&t=362s

   Polskie Forum Narodowe
   http://www.suwerennosc.com/archiwum/viewforum.php?f=2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *