Strona główna > Polska > III RP i świat w okresie wojny hybrydowej cz.2

III RP i świat w okresie wojny hybrydowej cz.2

Rywalizacja dwu „poważnych” kandydatów na prezydenta charakteryzowała się niezwykłą miałkością poruszanych tematów. W agonalnym momencie dla państwa i spoleczeństwa, oraz w krytycznej sytuacji międzynarodowej, w każdym momencie grozacej wybuchem konfliktu nuklearnego, kandydaci rozwodzili się nad wiekiem emerytalnym, kredytami we frankach, „bonami opiekuńczymi”, czy innymi „istotnymi” sprawami plasującymi się na poziomie zagadnienia dostępności darmowego papieru toaletowego w publicznych szaletach i nawet w tym zakresie, obiecując swym wyborcom przysłowiowe gruszki na wierzbie.

a1

W przypadku pana Dudy, ośrodki decyzyjne zleciły mu jednak powazne zadanie i to zadecydowało chyba o jego wygranej w drugiej turze. Agencje prasowe rozpisuja sie o jego „nacjonalistycznych” planach stworzenia sojuszu z Ukraina i Litwa, w celu zrownowazenia wstrzemiezliwej postawy Niemiec i Francji w odniesieni do konfliktu z Rosja. Wyrazajac sie kolokwialnie, Waszyngton wytypowal trzy wspomniane kraje do zaognienia stosunkow z Federacja i przyspieszenia wybuchu szerokiego konfliktu zbrojnego w tym rejonie Europy. Innymi slowy, za przyjemnosc rezydowania pana Dudy w Belwederze, Polska i Jej społeczeństwo może potencjalnie zapłacić nawet anihilacja nuklearna. Przy okazji, w zamian za „zaszczyt” bycia antyrosyjskim taranem w amerykanskich rekach, IIIRP dosluzy sie jeszcze pejoratywnego przydomku „nacjonalistyczna”. Bedzie to prawdziwy majstersztyk zydowskiej przewrotnosci. Jakby sie jednak sprawy nie potoczyly, posiadanie takich „sojuszników” jak Litwa i Ukraina, postawiłoby każde szanujące się państwo w wysoce wstydliwej sytuacji, no ale jakie państwo, tacy sojusznicy.

Od swego zarania, III RP prowadzi niezmiennie polityke wymiezona w najzywotniejsze interesy Panstwa i Narodu. Za wyjatkiem kilku nieśmiałych prób mitygowania tego trendu w poczatkowym jej okresie, prowadzona jest ona z zelazna konsekwencja, ktora po ćwierćwieczu doprowadziła do de facto rozsypywania sie struktur panstwowych i anihilacji spoleczenstwa. Obecnie, na pustoszejace jej terytorium, Unia Europejska zamierza skierowac strumien muzulmanskich emigrantow, przybywajacych masowo do brzegow Grecji i Wloch z ogarnientych chaosem panstw morza srodziemnego. W praktyce oznacza to koniec etnicznej Polski, oczywiscie przy zalozeniu, ze wczesniej nie dokonaja tego rosyjskie rakiety.

Warto w tym momencie zadać sobie pytanie, w jaki sposób doprowadzono społeczeństwo do stanu, w którym bez odruchu sprzeciwu popełnia samobójstwo? Odpowiedzią na nie jest zapewne fakt toczenia sie na obszarze III RP tzw. wojny hybrydowej . CDN

Ignacy Nowopolski

Za: http://3obieg.pl/iii-rp-i-swiat-w-okresie-wojny-hybrydowej-cz-2

Data publikacji: 28.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *