Strona główna > Bez kategorii > Idziemy w przepaść. Ścigamy się kto pierwszy w nią wpadnie

Idziemy w przepaść. Ścigamy się kto pierwszy w nią wpadnie

Źródło: http://polacy.eu.org/2740/idziemy-w-przepasc-/

Zenon Jaszczuk

Widzę, że wszyscy się martwią o zdrową żywność i mieszkanie!!!! Nawet nie wiecie jakie to proste w małych miejscowościach.

Mieszkam na wsi od 15 lat. Dla mnie jest to coś wspaniałego. Podkreślam dla mnie. Dla niektórych jest to ……….  wieś.  Jak pogodzić te różne widzenie świata?  Może wiem, ale to jest tylko mój punkt widzenia. Nie wszyscy muszą się za nim zgadzać.

Wieś?!!  Mój dziadek jakby się obudził to wszystkich by ……….. On wiedział co to znaczy praca na roli. Dzisiaj w dawnym pojęciu już wsi nie ma.

Ja pamiętam jak dziadek trzymał ; owce, kury, konie, krowy, świnie , kaczki, indyki itp . Dzisiaj wieś nie jest wsią. Dzisiaj na posesji rolnika stoi dwa trzy samochody. Jednak ten rolnik nie wie, że nie jest już rolnikiem. On ma jakieś dotacje do niczego. Zasadź maliny i nie zbieraj, to jest polityka Jewropy na Polskę. Zepsuj pole my ci pomożemy, mleko przywieziemy ci z UNII. Nie wiem czy państwo wiecie, że dzisiaj nie kupicie jajka na wsi, nie kupicie sera wiejskiego, nie kupicie mleka. itd.

A więc wieś Polska jest jewropejska!!!

Czy możemy, musimy zakładać, że będzie wojna?!!

Nie wiem czy państwo pamiętacie takie zdjęcia z II wś jak przychodzi niemiec do domu i mówi, matka gotuj gęś. To jest z opowiadań mojej babki.

Pytam co dzisiaj ugotujecie niemcowi na wsi siejąc tylko zboże!!! Zawsze myślałem, że wieś jest mądra swoją tradycją. Dzisiaj widzę, czego inni nie chcą widzieć, że wieś jak i miasto zostało zrujnowane doszczętnie!!! Dzisiaj niemiec nie dostanie gęsi, i to jest najmniej ważne. Dzisiaj Polacy nie przetrwają byle jakiej wojny bo nie mają nic, tylko zboże.

Taka jest polityka Jewropy, aby zniszczyć państwa narodowe i ich samowystarczalność żywieniową. Jeśli ktoś myśli inaczej jest ……..

Zasadź maliny i nie zbieraj my damy ci dotację przez pięć lat !!!

Możemy dyskutować co ma robić piąte pokolenie po nas. Tylko do ……. co my musimy robić już!!!!

Powiem krótko. Dzisiaj poumieramy z głodu w razie wojny . Nie potrzeba armii żydowsko niemieckiej atakującej Polaków. Jak widzicie, albo nie widzicie wystarczy polityka antygospodarcza. Jak już pisałem, siedzę na ryneczku i widzę. Chłop Polski kupuje w markecie jaja, mleko, śmietanę, pomidory itd – niemcy nam przywiozą. Albo widzę z jakim zadowoleniem chłop taśka wielki nowy telewizor do domu – ohyda!!!

Dzisiaj proszę państwa wieś nie jest wsią. Mało kto o tym wie, że to jest tragedia, a może ja przesadzam. Jednak nie sądzę, jak pisałem widzę dalej, widzę inaczej. Widzę tragedię chłopów i w związku z tym całego Narodu Polskiego. Chłop już nas nie wyżywi , sam siebie nie wyżywi. Zostają nam zupki zastosowane w Auschwitz. Taką nam przygotowali dolę nami rządzący. Ale możecie pooglądać ślub kwaśniewskiej z jakimś badachem.

To powinno wam poprawić humor.

Pozdrawiam państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.