Strona główna > Polska > Idzie cyfrowe Euro, do Polski też. Wszyscy na tym stracimy.

Idzie cyfrowe Euro, do Polski też. Wszyscy na tym stracimy.

W dzisiejszym odcinku mojego vloga przytaczam dokument Unii Europejskiej, a tak naprawdę Centralnego Banku Europejskiego, który traktuje o nowej walucie, tak zwanym cyfrowym euro. Cyfrowe euro ma w najbliższym czasie zastąpić albo być dodatkiem do aktualnego euro i innych walut narodowych w tym polskiej złotówki.

W pierwszej fazie będą istnieć wszystkie waluty równolegle i tylko część ludzi i część przedsiębiorstw będzie korzystać z niewątpliwych wad i zalet nowej waluty. W drugiej fazie będziemy prawdopodobnie zmuszeni wszyscy do używania cyfrowego euro.

Za pomocą cyfrowego euro Polska wejdzie do strefy euro zupełnie niepostrzeżenie bez specjalnych konsultacji społecznych. Jestem święcie przekonany że rząd już o tym wie i przygotowuje cały kraj do wejścia w strefę cyfrowego euro. Cyfrowe euro będzie zupełnie inną walutą.

Stracimy stuprocentową kontrolę nad swoimi pieniędzmi i będziemy wydawać pieniądze w tych ramach których bank centralny, Centralny Bank Europejski nam na to pozwoli. To dotyczy wszystkich krajów unii europejskiej od Niemiec po Estonię. Idzie też wielki kryzys europejski i ogólnoświatowy.

Państwo zadłużają się w tempie kosmicznym na ogromne pieniądze. Te długi nie będą mogły być praktycznie nigdy spłacone. Jakieś rozwiązanie na pozbycie się długów będzie trzeba znaleźć. Prawdopodobnie będzie to wymiana pieniądza na pieniądz cyfrowy.

Za pomocą inflacji rządy europejskie spowodują, że ludzie zechcą używać waluty która będzie pod pełną kontrolą banku centralnego, a także użycie własnych pieniędzy będzie warunkowane przez bank centralny. Coś jak w Chinach system punktowy jesteś grzeczny możesz korzystać z pieniędzy, jesteś niegrzeczny z nich korzystać nie będziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.