Strona główna > Rosja > Idy marcowe – setna rocznica wymuszonej abdykacji cara Mikołaja II. James Smith

Idy marcowe – setna rocznica wymuszonej abdykacji cara Mikołaja II. James Smith


Jim Rickards: W 2017 jest setna rocznica #Fatima i #RussianRevolution. Badacze obu rozumieją ten związek. Przed nami ciekawy rok.

a

Portal Russia Analyst ponownie zamieścił artykuł na ten temat prawosławnego duchownego piszącego dla (nie istniejącego?) portalu Orthodox England (Prawosławna Anglia), z Pravmir.com – poniżej. Wkrótce Russia Analyst napisze więcej prawdy o tym co historyk-renegat z Instytutu Hoovera, Anthony Sutton, uznał za finansowaną przez  Wall Street i City of London rewolucję bolszewicką, która była warunkiem koniecznym dla dialektycznie / okultystycznie napędzanej Trzeciej Rzeszy, też finansowanej przez City i Wall Street, w Niemczech. Jej celem, jak stwierdził historyk z ruchu LaRouche i regularny gość witryny RogueMoney,  Harley Schlanger, było doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia się Niemców i Rosjan w obu wojnach światowych.

Fałszywa ‚czerwona’ prawda jest taka, że rewolucja stanowiła punkt kulminacyjny dziesięcioleci starych planów masońskich / iluminackich frakcji w Brytanii rozczłonkowania carskiej Rosji, sięgających ‚chciwej / tyranicznej / groźnej propagandy o rosyjskim niedźwiedziu z przed wojny krymskiej w połowie XIX wieku, i materializującej się wsparciem powstającego Imperium Japońskiego i prometejskiej doktryny Piłsudskiego o rozkładzie Rosji (Veliky, Malorussia teraz znane jako Ukraina i Białoruś) wzdłuż linii Etno-religijnej. Dzisiaj mamy echa tych pomysłów w szerzonych przez Stratfor i ukraińską propagandę, ze Rosja wkrótce upad-nie, albo w szeroko rozpowszechnianej a wypieranej wypowiedzi byłej sekretarz stanu Madeleine Albright, że niesprawiedliwe jest żeby ogromne zasoby naturalne Syberii należały do Rosji, a nie do globalistycznego zarządu.

[the widely circulated but disavowed quote of former Secretary of State Madeleine Albright that it was unfair Siberia’s vast natural resources belonged to Russia, and are not under global(ist) governance.]

Mimo całej biedy i problemów społecznych, carska Rosja była – razem z Ameryką i Argentyną – jedną z najszybciej rosnących gospodarek na świecie przed jej klęską z rąk finansowanych przez Brytanię Japończyków w 1905, i katastrofy dla europejskiej cywilizacji I wojny światowej. Pomimo niezaprzeczalnemu trendowi w kierunku samostanowienia towarzyszącemu wyzwoleniu, które obejmowało pokojową secesję Finlandii (i może gdyby dało się uniknąć wojen światowych, państw bałtyckie i galicyjska zachodnia Ukraina), Imperium Rosyjskie byłoby uduszone przez Herkulesa w kołysce przez tych, którzy pożądali jej ogromnych zasobów naturalnych i obawiali się jej powstającego potencjału wojskowego / naukowego.

Wcześniej czerwona rewolucja była również największą międzynarodową grabieżą w historii – przez złupieniem posowieckiej Rosji w latach 1990, wykupem wszystkiego przez bank centralny od 2008, i nadchodzącego globalnego pożaru monetarnego. Russia Analyst planuje bardziej szczegółowe ujawnienie trwających dziesiątki lat przygotowań do czerwonej rewolucji, i dlaczego niektóre książki o niej – łącznie ze sporządzonymi wtedy pracami Winstona Churchilla – tłumi się. Planujemy też omówić proroctwa wypowiedziane przez prawosławnych chrześcijańskich męczenników i mnichów przed i po rewolucji na temat końca czasów, w tym wielkiej wojny miedzy wskrzeszonym ruskim i neo-otomańskim imperium, jak również pojawienia się ostatniego cara Rosji na ziemi  przed powrotem Króla Królów i Niebiańskiego Cara Carów – Jezusa Chrystusa.[the great war between a revived Rus and a neo-Ottoman Empire]

W tej chwili cieszymy się, że kilku nie-prawosławnych chrześcijańskich gości programu RogueMoney jak  Jim Rickards i Eric Gajewski z TradCatKnight uznają tę ważną rocznicę.

– JWS

W czasach wielkiej walki z zagranicznymi wrogami, którzy przez prawie 3 lata próbowali zniewolić naszą ojczyznę, Pan Bóg był zadowolony by zesłać Rosji nową ciężką próbę. Wewnętrzne popularne niepokoje grożą katastrofalnymi skutkami na  przyszłe zachowanie tej uporczywej wojny. Los Rosji, honor naszej bohaterskiej armii, dobro narodu i cała przyszłość naszej drogiej ojczyzny, wymaga żeby  wojnę doprowadzono do zwycięskiego końca bez względu na koszty. Okrutny wróg podejmuje  ostatnie wysiłki, i już zbliża się godzina, kiedy nasza wspaniała armia wraz z naszymi dzielnymi sojusznikami go zniszczy.

W tych decydujących dniach w życiu Rosji, uważaliśmy za nasz obowiązek sumienia żeby ułatwić  naszemu narodowi najściślejszą jedność i konsolidację wszystkich sił narodowych dla szybkiego osiągnięcia zwycięstwa. W porozumieniu z imperialną Dumą myśleliśmy iż będzie dobrze zrzec się tronu Imperium Rosyjskiego i zrzec się najwyższej władzy. Ponie-waż nie chcemy rozstać się z Naszym ukochanym synem, przekazujemy sukcesję Naszemu bratu, wielkiego księciu Michałowi Aleksandrowiczowi, i dajemy mu swoje błogosławieństwo wstąpienia na tron Imperium Rosyjskiego. Nakazujemy Naszemu bratu prowadzenie spraw państwowych w pełnej i nienaruszalnej jedności z przedstawicielami narodu w organach ustawodawczych na tych zasadach, które zostaną przez nich ustalone, i na które złoży On nienaruszalną przysięgę.

W imieniu Naszego najukochańszej ojczyzny wzywamy Naszych wiernych synów ojczyzny, żeby spełnili swój święty obowiązek wobec ojczyzny, byli posłuszni carowi w ciężkiej chwili próby, i aby mu pomogli, wraz z przedstawicielami narodu, poprowadzić Imperium Rosyjskie na drogę do zwycięstwa, dobrobytu i chwały. Niech Pan Bóg pomoże Rosji!

– Car Mikołaj II, 2 marca 1917 (stary kalendarz), 15 marca 1917 nowego kalendarza.

Współczesna Rosja: Wybacz nam, Władco!
Współczesna Rosja: Wybacz nam, Władco!

James Smith

Tłum. Ola Gordon

http://tradcatknight.blogspot.com/2017/03/ides-of-march-100th-anniversary-of-tsar.html#more


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *