Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Ideologia supremacji żydowskiej a fakty

Ideologia supremacji żydowskiej a fakty

mur

izzywallJakie jest pochodzenie żydowskiej ideologii supremacji, która uzasadnia pozbawienie własności Gojów?

Nadspodziewanie uczciwą wypowiedzią posłużył się syjonistyczny burmistrz miasta Górny Nazaret w izrahellu, gdy przypadkowo wyjawił prawdę o ideologii i pochodzeniu żydowskiej supremacji mówiąc, że jeśli jego miasto jest „rasistowskie” ze względu na swą żydowskość, to w takim razie „izrahell jest rasistowskim państwem„.

Odpowiadając w gazecie Haaretz na krytykę jego reelekcji oraz haseł jego kampanii, że Górny Nazaret pozostanie żydowski, jeśli zostanie on ponownie wybrany na burmistrza, Shimon Gapso powiedział, że „Tak – Nie boję się powiedzieć tego głośno, napisać i podpisać albo przyznać przed kamerami: Górny Nazaret jest żydowskim miastem i ważne, aby nim pozostało. Jeśli to sprawia, że jestem rasistą, to jestem dumnym następcą wspaniałej dynastii „rasistów”.

Gaspo przechodzi dalej do twierdzeń, że państwo żydowskie, jeśli definiować je w tych kategoriach, jest rasistowskim przedsięwzięciem, jakie opiera się na czymś, co on uważa za nakaz boży: „[To] rozpoczęło się wraz z „Przymierzem” (które Bóg zawarł z Abrahamem, relacjonowanym w Księdze Rodzaju 15:1-15) i jawnie rasistowską obietnicę: „twojemu potomstwu daję ten kraj” (Rdz 15:18).

Gdy żydzi wracali do ojczyzny po długiej podróży z niewoli w Egipcie, gdzie byli zniewoleni z rasistowskich powodów, Bóg Izraela powiedział Mojżeszowi, jak ma działać w celu podboju ziemi: musi oczyścić kraj z jego obecnych mieszkańców. „Jeśli jednak mieszkańców kraju nie wypędzicie przed sobą, będą ci, którzy pozostaną, jakby cierniami…Wtedy uczynię wam to, co im zamierzałem uczynić” (Księga Liczb 33:55-56).

Bóg dał im wyraźne ostrzeżenie. Tak, rasistowski Jozue podbił kraj w rasistowski sposób. Ponad 3000 lat później naród żydowski stanął poobijany i krwawiący na progu swojej ziemi, znów próbując wziąć ją w posiadanie od dzikich plemion, które zajęły tę ziemię pod jego nieobecność. A potem, wybuch rasizmu zalał ten kraj„.

 haaretz1

Choć obserwatorzy zewnętrzni od dawna znają jawnie rasistowską podstawę państwa żydowskiego, sposób „rozumowania” Gapso daje dodatkowy głębszy wgląd w psychologię żydowskiej supremacji.

Roszczenie do posiadania „izrahella” nie jest oparte na niczym innym, lecz wyłącznie na rozkazie od Boga, co potwierdza ten żydowski rasista. Na dodatek, prawo do przejęcia zajmowania nieruchomości i dóbr Gojów jest też rozkazane przez Boga i to rozciąga się nie tylko na obszar Palestyny, ale na wszystkie ziemie Gojów na całym świecie.

Ta nienasycona żarłoczność kontrolowania wszystkiego i manipulowania społeczeństwem dla swoich celów, leży u samych podstaw żydowskiej ideologii supremacji, jaka dziś zagraża światu, jak nigdy dotąd.

Jednak, jak bezspornie dowiedli Israel Finkelstein, profesor archeologii na Uniwersytecie w Tel Aviv, i Neil Asher Silberman, redaktorBible_Unearthed Archaeology Magazine, w książce z 2001 r. p.t. The Bible Unearthed: Archaeology’s New Vision of Ancient Israel and the Origin of Its Sacred Texts, w rzeczywistości nie ma żadnego solidnego dowodu historycznego lub archeologicznego na poparcie twierdzeń i roszczeń żydowskich rasistów.

Według Finkelsteina i Silbermana większość starotestamentowej i żydowskiej historii biblijnej po prostu się nie wydarzyła. Piszą:

„… archeologiczna analiza narracji na temat okresu patriarchalnego, podboju, sędziów, i zjednoczonego królestwa [pokazuje], że nie istnieją żadne przekonujące dowody archeologiczne na ich istnienie, lecz jest jasny dowód archeologiczny, jaki umieszcza powstanie tych opowieści w kontekście końca VII wieku pne„.

Ponadto, ci dwaj żydowscy autorzy podkreślają, że pomimo nowoczesnych technik badań archeologicznych i drobiazgowych badań nad egipskimi zapisami z okresu Ramzesa II, oczywisty jest brak jakichkolwiek archeologicznych dowodów na migrację bandy Semitów po półwyspie Synaj …

„… zamiast podboju Kaanan przez Izraelitów po Exodusie (jak sugeruje Księga Jozuego), faktycznie większość z nich zawsze tam była. Izraelici byli po prostu Kananejczykami, który rozwinęli się w odrębną kulturę. Ostatnie badania przeprowadzone w dawno odkrytych osadach ojczystych Izraelitów nie wykazują żadnych oznak gwałtownej inwazji ani nawet pokojowej infiltracji„.

Ponadto, żydowscy autorzy podkreślają, że twierdzenia w Księdze Jozuego, iż Izraelici dokonali podboju Kanaan w ciągu kilku lat, są również fikcją, jak wykazały badania archeologiczne.

Badania archeologiczne w miastach rzekomo zdobytych w ciągu kilku tygodni (jak Chasor, Ai, Jerycho) pokazują, że ich zniszczenie trwało przez okres wielu stuleci, Chasor uległo zniszczeniu od 100 do 300 lat po Jerychu, a Ai zostało całkowicie porzucone przez mieszkańców na około tysiąclecie przed zniszczeniem Jerycha, jakie nie było ponownie zasiedlone przez następne 200 lat.

To wszystko jest bardzo ważne, ponieważ pokazuje, że żydowski suprematyzm jest w rzeczywistości oparty na fikcji: wydarzeniach, jakich żydzi używają do „uzasadnienia” ich wojny przeciw wszystkim Gojom, a co jest całkowicie zmyślone.

Można teraz całkiem legalnie zapytać: co takiego jest w żydach, co napędza ekstremistów w ich szeregach, aby dokonywali swych kampanii wywrotowych przeciwko Gojom?

Co jest zasadniczą przyczyną ich postępowania?

Oni naprawdę wierzą, że Bóg nakazał im grabić czyjeś ziemie, niszczyć i wypędzać Gojów, jak to wyraźnie stwierdził burmistrz Gapso z Górnego Nazaretu.

Jednak biorąc pod uwagę fikcję, jaka stoi za tym przekonaniem, nie jest to oczywiście w żaden sposób prawda.

źródło: http://davidduke.com/what-is-the-origin-of-the-jewish-supremacist-ideology-which-justifies-the-dispossession-of-gentiles/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.