Strona główna > NWO > I takich „kapłanów” ma sekta Watykan – 2

I takich „kapłanów” ma sekta Watykan – 2


Włoski  „biskup” obejmuje „żonatego” ‚kapłana” – sodomitę…

Powyżej widzisz biskupa. niejakiego Giuseppe Zenti z Werony, obejmującego ks. Giuliano Costalunga, proboszcza parafii Selva di Progno z okazji jego powrotu do swojej parafii. Rzeczywiście, Costalunga, który jest otwartym  homoseksualistą, wrócił z podróży na Wyspy Kanaryjskie, gdzie „poślubił” swojego kochanka, zwącego się Pablo, 28 kwietnia 2018 roku.

Ów „kapłan” opuścił swoją parafię bez pozwolenia biskupa.

Później, w kazaniu do wiernych,”biskup” Zenti, poczynił kilka krytycznych uwag, a następnie stwierdził, że ks. Giuliano „..nadal jest kapłanem, i nie prosił on o opuszczenie kapłaństwa..”. 

Po przyjęciu Costalungi, „biskup” Zelti powiedział mu: „Idź swobodnie po swojemu”, jak donosi Gloria.TV.

Poniżej kilka zdjęć z teledysku „ślubnego” – oszczędziliśmy naszym czytelnikom kilka odrażających pocałunków i innych obrzydliwych przejawów tego nienaturalnego uczucia…”

Ojcowie Traditio

Tłum. Renata

Źródło: https://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A789-Costa.htm

Od wkurzonego tłumacza: Oczywisce zwolennicy sekty Watykan 2, która z zapałem i za przyzwoleniem i współudziałem  większości tzw. wiernych, wyniszcza wiarę katolicką i KRK, a których w Polsce są miliony,  zaraz znajda na to jakieś tam dogodne wytłumaczenia i rozmaite wymówki.. 

Grunt, żeby nie spojrzeć PRAWDZIE w oczy. 

Bo dla nich lepsze jest słodkie kłamstwo niż gorzka prawda. 

A potem jest plącz i wyrywanie włosów.


12 thoughts on “I takich „kapłanów” ma sekta Watykan – 2

 1. Polska bedzie SUROWO ukarana za aktywne, niewolnicze, bezmyslne wspieranie judeo-masonkiej sekty watykan 2 ,ktora oficjalnie przejawszy KRK w czasie soboru watykanskiego – 2, metodycznie, celowo i non-stop wyniszcza duchowa wiare katolicka i resztki oficjalnych , zewnetrznych struktur KRK. Polacy tego nie widza i NIE chca tego widziec, czym przykladaja swe rece do niszczenia KRK.
  Jedynym wyjsciem w obecnej sytiacji jest pozycja SEDEWAKANTYSTYCZNA.
  Kazda inna jest ZDRADA prawdziwego KRK.

  1. Renata
   Jedynym rozwiązaniem jest przyjęcie w całości wiary katolickiej formalne odcięcie się od wszystkich heretyków i apostatów (wypisanie się z sekty Novus Ordo). Sedewakantyści mają ważne święcenia kapłańskie, ale bez jurysdykcji, której jedynym źródłem jest papież, nie są więc Kościołem Chrystusowym.

   1. Koscil Chrystusowy to cos znaczenie wiecej niz ziemska ‚jurysdykcja”..
    Od ponad 60 lat nie ma prawdziwego papieza. SA tylko anty-papieze ,udajacy papiezy. Zyjemy w Czasach ostatecznych w kotrych nie bedzie zadnej ‚jursydykcji”.
    Sedewakantysci przechowuja prawdziwa, tradycyjna wiare katolicka i nauczanie katolicka,
    bez rakotworczyc, demonicznych zmian, jakie nastapily w czasie i po soborze Watykan- 2.
    Kto MADRY to to zrozumie, Kto nie, to nie.
    Kazdy czlowiek ma WOLNA WOLE i kazdy, ostatecznie, sam musi podjac stosowna decyzje. Oby nie za pozno. Konsekwencje swojego wyboru kazdy tez bedzie sam ponosil.

    1. re Renata
     Pani głosi straszne herezje dokładnie te, same które głosi soborowa sekta potępione przez Kościół katolicki:
     „Gdyby zatem ktoś mówił;
     (a) że nie wskutek ustanowienia samego Chrystusa Pana, a więc nie na mocy prawa Bożego, św. Piotr NA ZAWSZE ma następców w prymacie nad całym Kościołem;
     (b) albo że biskup Rzymu nie jest następcą św. Piotra w tym prymacie – niech będzie wyklęty.”

     „[7] Tylko też Szymonowi Piotrowi udzielił Jezus po swym zmartwychwstaniu jurysdykcji najwyższego pasterza i zarządcy całej owczarni, mówiąc: „Paś baranki moje”; „Paś owce moje”.

     [8] Tej, jakże jasnej nauce Pisma Świętego, zawsze w ten sposób przez Kościół rozumianej, otwarcie sprzeciwiają się fałszywe opinie tych, którzy odrzucając formę rządów ustanowioną przez Chrystusa w Jego Kościele, przewrotnie zaprzeczają, że tylko sam Piotr przed pozostałymi apostołami – czy to przed każdym z osobna, czy to przed wszystkimi razem – został przez Chrystusa wyposażony w prawdziwy i właściwy prymat jurysdykcyjny;

     [9] albo [opinie] tych, którzy twierdzą, że ten prymat nie był powierzony bezpośrednio św. Piotrowi, ale Kościołowi, a przez niego jemu jako słudze tegoż Kościoła.”

     ” Dlatego nauczamy i wyjaśniamy, że Kościół rzymski, z rozporządzenia Pana posiada nad wszystkimi innymi [kościołami] pierwszeństwo zwyczajnej władzy, oraz że ta jurysdykcyjna władza biskupa Rzymu, która jest rzeczywiście biskupia, jest bezpośrednia: wobec niej obowiązani są zachować hierarchiczne podporządkowanie i prawdziwe posłuszeństwo pasterze i wierni wszelkiego obrządku i godności, każdy z osobna i wszyscy razem, i to nie tylko w sprawach wiary i moralności, ale także w kwestiach dotyczących dyscypliny i kierowania Kościołem rozproszonym po całym świecie; w ten sposób, żeby – przez zachowanie jedności zarówno wspólnoty, jak i wyznawania tej samej wiary z biskupem Rzymu – Kościół Chrystusa był jedną owczarnią wokół jednego najwyższego pasterza.
     [18] To jest nauka prawdy katolickiej, od której nikt nie może odstąpić bez utraty wiary i zbawienia”

 2. ponizej zapodam linka do artykulu, w ktorym niejaki ‚jezuita’ z Dominikany, zwacy sie ,Mario Serrano ,nawoluje do legalizacji ABORCJI .
  Oczywsice, jak wiekszosc ukrytych satanistow ,ow gosc w sutannie , podajacy sie za „ksiedza”, robi to w ‚ imie MNILOSCI’ .
  MUSIMY pamietatac, ze oni teraz wszystko robia w imie ‚mnilosci’ ,’rownouprawienia’, ‚walki z dyskryminacja’, walki o demokracje . etc itp.
  Ten demoniczny czlowiek powoluje sie nawet na Jezusa i plecie takie farmazony w stylu :
  ” powinnismy wspierac aborcje bo to oznacza bycie blisko z Jezusem, ktory KOCHA , towarzyszy i nie POTEPIA ludzi, ktorzy sa w EKSTREMALNYCH sytuacjach .
  Czyli inaczej mozna by powiedziec, ze wedlug tego pajaca . nawet sam pan Jezus wpieralby mordowanie nienarodzonych dzieci, bo ‚On w koncu nie potepia’, ” wszystkich kocha”.
  Jestem pewna , ze ta diabelska , podstepna, wyrafinowana retoryka znajdzie wielu chetnych wsrod czlonkow sekty watykanskiej -2 , bo ta sekta JEST z piekla rodem i jej OWOCE sa z samego piekla rodem.

  1. @Renata,
   Złe duchy kierujące Jezusem tego właśnie pragnęły.
   Tu nie ma żadnych przypadków.
   Chrześcijaństwo i inne monoteistyczne religie są dziełem złych duchów, które wysłały Jezusa, Mahometa i wielu rabinów dla zniewolenia i zniszczenia świata.
   Wszystkie owoce tych religii są zatrute…
   „Domy Boże”, czyli kościoły, synagogi, meczety to wszystko siedziby złego ducha zwanego u nas diabłem, który ma niezły ubaw patrząc np jak miliony Chrześcijan *spożywa ciało* i *pije krew* albo jak Żydzi i Muzułmanie obcinają sobie kawałki fiutów a później wyrzynają się na wzajem w imię Boga.

  1. @Renata,
   Tu nie chodzi tylko o Jezuitów.
   Cały kościół katolicki to siedziba sodomitów, pedofili, zoofili i im podobnych.
   Dlaczego?
   Bo utworzony przez złego ducha zwanego diabłem i jemu dedykowany.

   1. glupoty pleciesz.
    Wlasnie dlatego, ze KRK jest jedynym, prawdziwym kosciolem Chrystusowym jest non-stop atakowany przez wszelkiej masci demonow.
    Demon nie bedzie atakowal innego demona i probowal go zniszczyc.
    Demon bedzie atakowal to co jest mu wrogie.
    I nie myl celowo anty-katolickiej sekty watykan- 2, ktora pozuje na KRK, z prawdziwym Kosciolem Katolickim.

    1. @Renata,
     KRK jet wytworem demonów i ich siedzibą, z której mają one władze nad miliardem ludzi.
     Jest jedną z central, przy pomocy których demonom udało się opętać ponad połowę ludzkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *