Strona główna > NWO > I dzieje się to coraz częściej…

I dzieje się to coraz częściej…


Atmosferyczny fenomen na Florydzie i nieistniejące chemtrails (smugi chemiczne).

W końcu stycznia zwracaliśmy waszą uwagę na nowe video z Włoch, na którym chemtrails, które rzekomo nie istnieją, zostały sfilmowane niewiarygodnie wyraziście. Wystarczy jedno spojrzenie w niebo ażeby stwierdzić, że to jest bez wątpienia sztuczne działanie, że na niebie coś jest rozpylane.

Włochy

i, najprawdopodobniej, ostatnimi czasy zaczęli rozpylać intensywniej, bardzo aktywnie, zuchwale i bezczelnie.

Tymczasem nadeszło interesujące video z Florydy (USA) z dnia 7 lutego:

To nawet nie jest podobne do chemtrails (smug chemicznych), to nie jest w ogóle do niczego podobne! Ludzie tylko rozkładają ręce i mówią, że to „fenomen atmosferyczny”. A takie „fenomeny” obserwowane są na całym świecie.

Za: http://3rm.info/main/70372-i-eto-proishodit-vse-chasche-atmosfernyy-fenomen-vo-floride-i-nesuschestvuyuschie-himtreyly-himiotrassy-video.html

Data publikacji: 9.02.2018

Szrapnel


9 thoughts on “I dzieje się to coraz częściej…

 1. Zjawisko chmury „rulona”” osobiście sfilmowałam nad Polską wczesnym świtem latem ub. roku. Też przyjęłam, że to chemtrails, choć wygląda zupełnie inaczej niż typowe smugi chemiczne rozpływające się na niebie. Znalazłam na yt kanał weatherwar101, gdzie kwestia formacji takiej chmury jest wyjaśniona emisją pojedynczej, silnej fali przez antenę dopplerowską (chodzi o anteny meteorologiczne).

 2. Za bardzo niektórzy popadają w paranoje.
  Chemtrails istnieje,ale na logikę. Gdzie i po co samoloty cywilne,pasażerskie miałyby to rozpylać?

  W czasach gdy linie lotnicze,producenci samolotów obniżają koszty to mieliby ładować się w coś tak skomplikowanego jak systemy do zrzucania „chemtrails” ?
  To jest bez sensu i naprawdę nie doszukujmy się problemów tam gdzie ich nie ma.

  To,że istnieje sposób by manipulować pogodą to jasne,ale nie jest to robione za pomocą pasażerskich samolotów. Radzę ochłonąć i np. obejrzeć filmiki ze startów samolotów przy temperaturach -40/50 (podczas lotu na wys. przelotowej są jeszcze niższe temp.) i wtedy zobaczycie jak się zachowuje paliwo gdy jest spalane przez silniki :), „chemtrails” na ziemi,ale to pewnie dlatego,że piloci za wcześnie uruchamiają trucie ludzi. 🙂

  Ludzie myślcie,ale nie dawajcie się ogłupiać. Bo wolna polska pomimo,że ciekawa stronka i czasem z interesującymi artykułami to mam wrażenie,że z miesiąca na miesiąc coraz bardziej ogłupia i porusza wątki wręcz idiotyczne aniżeli ciekawe… a szkoda bo kiedyś było zupełnie inaczej.

  1. +seque
   „Gdzie i po co samoloty cywilne,pasażerskie miałyby to rozpylać?”
   Po co – to proste – rozmiar. Łatwiej podczepić kilkutonowe zbiorniki pod jakiegoś Boeninga czy myśliwiec wojskowy?
   Gdzie – w krajach uprzemysłowionych; USA, Anglia, Australia, Rosja, a także Polska, Łotwa itd. z pewnością. Łatwo wyguglać.

   „linie lotnicze,producenci samolotów obniżają koszty…”
   Producenci owszem, ale dlaczego sądzisz, że to z pieniędzy producentów, a nie np. z nieograniczonych tajnych budżetów? Jeśli Soros sypnął na „ruchawki” z nachodźcami w Europie Zach. 18 miliardów dolarów. Oficjalnie na dobroczynność. Pomyśl – to dar serca czy inwestycja? Jeśli Soros sypnął tyle na „dobroczynność”, to nie znajdzie się żaden sponsor chemtrails?
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/george-soros-szykuje-wielka-ofensywe-przelal-az-18-miliardow-dolarow-na-dzialania-swoich

   „…nie jest to robione za pomocą pasażerskich samolotów”
   Ryli? http://contrailscience.com/wp-content/uploads/chemtrail-inners3a.jpg
   Pomyśl – jaki to samolot?

   „Radzę ochłonąć i np. obejrzeć filmiki ze startów samolotów przy temperaturach -40/50”
   Radzę ochłonąć i obejrzeć JAKIKOLWIEK lot chemtrails. Sugerujesz smugi przy -50.
   A co w dodatnich temperaturach? Patrz niżej.

   „zobaczycie jak się zachowuje paliwo gdy jest spalane przez silniki”
   To pokazuje takie „smugi kondensacyjne” albo „spalane paliwo”: są smugi i nagle ich nie ma, a potem znowu są. Za JEDNYM samolotem. A może silniki krztuszą się paliwem? 🙂
   http://chemtrailsaustralia.com/uploads/3/4/7/1/34719470/9420832.jpg
   Jak fota to mało, to masz film:
   https://www.youtube.com/watch?v=mDy5eW8c2qw&t=87s
   Nie sądzisz chyba, że Australia (link do foty) albo San Diego (komentarz pod filmem o podobnym zdarzeniu) charakteryzują się mrozami po minus 50…
   To też zwykła smuga lub paliwo?
   https://i0.wp.com/www.getsickcure.com/wp-content/uploads/2016/12/chemtrail-plane-tail-spray-672×372.jpg?fit=672%2C372

   „Ludzie myślcie,ale nie dawajcie się ogłupiać.”
   O, to, to! Nie dawaj się ogłupiać.

  2. robia to specjalne samoloty-cysterny NATO, a rejsowe i cargo sypią krótkir smugi chemiczne bo nie maja miejsca na duże zbiorniki i obudź się

 3. Skoro jest tyle materiałów zagranicznych i polskich na temat smug chemicznych. Skoro tylu Polaków niepokoi się o swoje i swych rodzin zdrowie.
  Skoro rząd i media mają tyle środków, żeby to wyjaśnić społeczeństwu.
  To do jasnej cholery -dlaczego tego nie robią ?
  Dlaczego telewizje mają czas na postackie komedie, prymitywne rozrywkę z wróżkami i porno, to dlaczego nie znajdują czasu aby wytłumaczyć społeczeństwu, że nie mają się czego obawiać ?
  Dlaczego rząd i media milczą na ten temat ?
  To milczenie właśnie jest największym dowodem, że nie tylko te smugi istnieją, ale również inne globalne antyludzkie praktyki, jak trucie szczepionka mi, żywnością, dezinformacja historyczna, globalne okradanie przez drukowanie dolarów bez pokrycia, ludobójstwo na białym człowieku i jego rodzinie, systemowa demoralizacja kobiet i dzieci, niszczenie autorytetu mężczyzny jako Głowy Rodziny, niszczenie religii przez zastąpienie jej religią światową, której bóg ma twarz wielu fałszywych bogów.

 4. Rząd, przede wszystkim powinien jak najszybciej zacząć udowadniać, że nie bierze udziału w depopulacji Narodu Polskiego – (w budowie globalnego piekła).

 5. Bierze, bierze. Dowodem na to jest sytuacja ze Smolenskiem, i brak jakiegokolwiek sensownego sledztwa w tej sprawie. na dobra sprawe nie ma dowod na odlot delegacji nawet . Polska nie jest wolna, bo jest sprzedana. A ci, u ktorych firma zwana „Polska” jest zadluzona, maja wobec niej swoje plany. Ot, na przyklad takie roszczenia zydowskie odnosnie polskich nieruchomosci. Chodzi o ziemie, bo oni juz sobie nasza kraine upatrzyli, na tej pustyni w Palestynie brakuje chociazby wody, nie mowiac juz o takich, co by tam chcieli zyc. A Polska, od wiekow – piekna kraina. Tylko zaniedbana bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *