Strona główna > Humor > Stopień zidiocenia bolszewizmem seksualnym

Stopień zidiocenia bolszewizmem seksualnym

otyłość lesbijek

i-c04c34cd5f4617b479258d4fde2718f3-t1larg.overweight.women_.gi_Stopień zidiocenia wywołany promocją „bolszewizmu seksualnego” przez żydowskie NWO przybiera karykaturalne kształty. Narodowy Instytut Zdrowia (the National Institutes of Health (NIH) właśnie przyznał grant w wysokości 2,2 mln $ na badania „dlaczego lesbijki są otyłe”.

Bolszewizm seksualny

National Institutes of Health przyznał środki na badania czynników biologicznych i społecznych, jakie powodują, że wiele lesbijek cierpi na otyłość. Według NIH trzy czwarte lesbijek jest otyłych, mimo że geje nie są – NIH nazywa to „problemem o dużym znaczeniu dla zdrowia publicznego„.

Szpital w Bostonie, Brigham and Women’s, otrzymał dotacje w celu przeprowadzenia tego badania. Ogólnym celem jest badanie relacji między orientacją seksualną i otyłością. W części przyznanej dotacji można przeczytać: „Otyłość jest jednym z najważniejszych problemów zdrowia publicznego w dzisiejszych czasach w USA. Rasowe i społeczno-ekonomiczne nierówności w uwarunkowaniach, dystrybucji i konsekwencjach otyłości zyskuję coraz większą uwagę„.

Jednak ten jeden obszar badawczy jest dopiero początkiem zaawansowanego programu badawczego, mającego rozpoznać współzależność między płcią i orientacją seksualną z jednej strony a dysproporcjami w otyłości z drugiej”, dalej stwierdza dokument o przyznaniu grantu, „jest teraz gruntownie zbadany fakt, że kobiety należące do mniejszości seksualnej są nieproporcjonalnie bardziej podatne i dotknięte epidemią otyłości. Jest to rażące przeciwieństwo w stosunku do mężczyzn, gdyż heteroseksualni mężczyźni są prawie dwukrotnie bardziej podatni na ryzyko otyłości w porównaniu do homoseksualistów”.

Pomimo kryzysu finansów publicznych, gdy NIH jednocześnie twierdzi, że niezbędne są cięcia „opóźniające postępy” w rozwoju badań nad lekami onkologicznymi, badanie nad lesbijkami otrzymuje hojne dofinansowanie.

źródło: http://benswann.com/feds-spend-2-2-million-studying-why-lesbians-are-overweight/?utm_source=newsletter&utm_medium=text&utm_campaign=nl

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.