Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > NIE HUMANOIDY A DEMONY … Edward Snowden ujawnił informację o wysoko rozwiniętej cywilizacji podziemnej

NIE HUMANOIDY A DEMONY … Edward Snowden ujawnił informację o wysoko rozwiniętej cywilizacji podziemnej

Uwaga red. – Trudno powiedzieć, czy jest to „kaczka”, czy nie, bo Snowdena osobiście nie można zapytać, ale jeśli te świadectwa Snowdena są wiarygodne, to dla nas nie jest to żadne zaskoczenie, ponieważ my wiemy, że demony są realne i biorze się ich za humanoidów lub jak nazywa ich Snowden i Amerykanie – za ekstremofilów. I wszystkie te zjawiska paranormalne, UFO, itd. są tylko ich przejawem, manifestacją w naszym ziemskim świecie.

a

__________________________________________________________________________________

Edward Snowden ujawnił dane o wysoko rozwiniętej cywilizacji podziemnej.

Były pracownik CIA Edward Snowden (Edward Joseph Snowden) poinformował o znanych mu faktach, dotyczących równoległej cywilizacji na Ziemi i UFO. Według dokumentów, które Edward skopiował w CIA i które stały się dostępne w 2013 roku, rządowi USA już od dawna jest wiadomo, że na Ziemi równolegle z ludźmi mieszka inny rodzaj humanoidów, a UFO istnieją realnie i są sterowane one przez gatunki, bardziej zaawansowane niż ludzkość.

To są gatunki nie z innych planet, a nasze ziemskie, tylko bardziej wysoko rozwinięte. Żyją tu od miliardów lat i daleko wyprzedzili w rozwoju ludzkość. Tak zwani „ekstremofile” są znani rządowi USA już od dawna, począwszy od lat 90-tych ubiegłego wieku, jednak informacja o nich nadal jest ukrywana pod pieczątką „Poufne”.

Uwaga red. – W ogóle to nie możemy powiedzieć, że lata 90-te – to jest dawno temu. Jest to akurat burzliwy początek zdiablenia ludzkości i świata. Od lat 90-tych zaczął się potężny rozwój masowego okultyzmu i satanizmu. A teraz one przybrały bardziej rozwinięte i zaawansowane formy technologicznie.

Cywilizacja podziemna

Informacje o ich istnieniu pojawiły się w ponad 1,7 milionów plików, skopiowanych przez NSA. Były przechowywane w dokumentach o zwiększonej poufności wojskowej, poświęconych anormalnym formom życia na Ziemi. Według ujawnionych informacji ze specjalnego zarządu Pentagonu DARPA, odpowiedzialnego za tajne opracowania wojskowe, ci humanoidy istnieją w warunkach ekstremalnych temperatur, w strefie hydrotermalnych źródeł pod ziemią i pod polarnymi czapami lodowymi, za co i otrzymały umowną nazwę „ekstremofilów”.

Według informacji Edwarda Snowdena, wojskowi naukowcy USA są przekonani, że są oni bardziej inteligentni niż gatunek Homo Sapiens, ponieważ ich rozwój był pozbawiony wojen i kataklizmów, które miały miejsce na powierzchni Ziemi.

Za środowisko zamieszkania ekstremofilów jest uważany płaszcz Ziemi. Ekstremofile mogą żyć w różnych temperaturach, są one w stanie w nich przetrwać i rozwijać inteligencję. Według amerykańskich naukowców, „jest to jedyne miejsce, gdzie warunki były bardziej lub mniej stabilne od miliardów lat.” Podkreśla się, że DARPA nadal w warunkach zwiększonej poufności kontynuuje badanie zagadkowego rodzaju humanoidów.

UFO – Niezidentyfikowane Obiekty Latające (NLO)

>Według Edwarda Snowdena, który prowadzi Chronicle.su, „wyższe szczeble władzy nie wiedzą, co robić z UFO i podają obywatelom oficjalną wersję, że wszystko to są po prostu balony meteorologiczne lub zjawiska naturalne.” Ale dokumenty mówią, że UFO – to rzeczywistość.

Statki transportowe tej cywilizacji latają nie tylko w ziemskiej atmosferze, ale były zauważone na dnie morskim, w źródłach hydrotermalnych, wulkanach i bezpośrednio na orbicie słonecznej.

W CIA przechowuje się dane systemów śledzenia i głębinowych sonarów, ale mają one status tajemnicy państwowej i nawet naukowcy nie mają dostępu do danych na temat tych obiektów.

Źródło:

>НЕ ГУМАНОИДЫ, А БЕСЫ… Эдвард Сноуден раскрыл данные о высокоразвитой подземной цивилизации

http://3rm.info/main/67242-ne-gumanoidy-a-besy-edvard-snouden-raskryl-dannye-o-vysokorazvitoy-podzemnoy-civilizacii.html

30.4.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

1.5.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.