Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Horror – Judeochrześcijański duchowniak Zibi ewangelizuje

Horror – Judeochrześcijański duchowniak Zibi ewangelizuje

Horror – rozkładu i gangreny końca nie widać czyli ” Nowa Ewangelizacja ” w stylu SEX, DRUGS AND ROCK’N’ROLL ! Zibi w działaniu ! 

Judeochrześcijański duchowniak "ojciec" Zibi zostaje gay'em?
Judeochrześcijański duchowniak soborowy, „ojciec” Zibi zostaje sodomitą?

Czy „ojciec” Zibi, czyli Zbigniew Czendlik, światowiec i celebryta, polski duchowniak judeochrześcijański, który grasuje w mieście Lanskroun w Republice Czeskiej, przemienia się w sodomitę? Nie można się oprzeć postawieniu tego pytania kiedy widzi się Zibiego radośnie noszącego czerwone, kobiece obuwie na wysokim obcasie, jak to widać na przedstawionej fotografii. Być może, że przewiduje on wnioski końcowe, które będą podjęte na październikowym „Synodzie” , po którym oczekuje się oficjalnej aprobaty sodomii przez judeochrześcijąńską sektę soborową, pomiędzy wielu innymi plugastwami uderzającymi w katolicką moralność.

a3,1

a2,1

Ten roześmiany celebryta, na powyższej fotografii, to duchowniak judeochrześcijańskiej sekty soborowej, który nazywa się Zbigniew Czendlik, bardziej znany pod pseudonimem „ojciec” Zibi. Jest on Polakiem i pełni zwierzchnictwo nad „kościołem” Św. Wacława w Republice Czeskiej. Otwarcie deklaruje, że uwielbia towarzystwo pięknych kobiet, elegancką odzież i grę w golfa. Jest to najpewniejszy sposób ażeby zostać zaakceptowanym przez otaczający nas zwyrodniały świat i żeby być przez ten świat promowanym. W rzeczywistości Zibi stał się celebrytą pośród telewizyjnych gwiazd i VIP-ów w Czechach. Jego popularność może nawet być traktowana przez watykańskich „ekspertów” jako następny „cud” przypisywany „świętemu” Wojtyle-Katzowi.

W trzecim rzędzie fotografii, od dołu, gorący Zibi czerpie radość z towarzystwa nastoletniej,czeskiej rusałki w jacuzzi…Raj na ziemi!

W drugim rzędzie od dołu gorący Zibi widoczny uczestniczy w miłym spotkaniu, podlewanym dobrym winem, ze swoim przełożonym, judeochrześcijańskim neo-„biskupem” Janem Vokalem z „diecezji” Hradec Kralowe. Zanim Vokal został zainstalowany na stanowisku „neo-biskupa” był oficjelem Sekretariatu Stanu w Watykanie.

a2,2

a2,3

„Cudotwórca” Wojtyła-Katz wprowadził powszechny zwyczaj buźkowania niewiast, oczywiście na znak judeochrześcijańskiej miłości i miłosierdzia.

UWAGA!

Chętni do obejrzenia działalności „nowoewangelizacyjnej” tego funkcjonariusza judeochrześcijańskiej sekty soborowej, Zibiego,  powinni wprowadzić do wyszukiwarki YouTube hasło „Zbigniew Czendlik”. Rozrywka zapewniona!

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową):

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A572-Zibi.htm

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A592-Zibi.htm

Data publikacji: 21.09.2014 i 4.05.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *